Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Dera e sipërme e seksionit > Derën e Garazheve të Sipërme të Banimit > Drum për ashensor standarde për Garage Door
Drum për ashensor standarde për Garage Door
Drum për ashensor standarde për Garage Door
Drum për ashensor standarde për Garage Door
Drum për ashensor standarde për Garage Door
 • Drum për ashensor standarde për Garage Door
 • Drum për ashensor standarde për Garage Door
 • Drum për ashensor standarde për Garage Door
 • Drum për ashensor standarde për Garage Door

Drum për ashensor standarde për Garage Door

  Çmimi i njësisë: USD 500 / Set/Sets
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT
  Min. urdhër: 2 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 15 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-GD100

Material: Steel

Thickness: 40mm

Opening Style: Rolling

Opening Type: With Remote Control

Motor Shaft: 3m

Power: 60W

Output Torque: 600N

Door Panel Pattern: Square

Color: White

Surface Finishing: Finished

Additional Info

paketim: Kartoni standarde për eksportin e kompensatës

transport: Ocean,Land,Air

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Projektuar me një udhë të kthyeshme të kthyeshme, këto dyer seksionet vertikalisht të hapura mund të instalohen në zonat me sallë të reduktuar. Ata sigurojnë izolim të nxehtësisë dhe zërit me konstruksionin e përbërë të panelit.

Dyert e garazhit tregtar Hongfa ofrojnë një konstruksion prej çeliku të izoluar me tre shtresa, duke ofruar performancë maksimale dhe izolim superior. E disponueshme me izolim të lartë poliuretani ose plastik, këto modele ofrojnë performancë të fundit në qëndrueshmëri, forcë dhe efikasitet energjetik .


Dera automatike e garazhit të kualifikuar arrihet në standardin zyrtar të Bashkimit Evropian, Kompleti i plotë i derës së garazhit është testuar, kontrolluar dhe certifikuar nga Instituti i Testimit i Italisë i cili është i caktuar dhe i autorizuar nga Bashkimi Evropian.

Certifikata: Certifikata e miratuar nga CE i BE-së dhe Sistemi i Menaxhimit të Cilësisë ISO 9001-2000.

2). Secili grup i seksioneve është i përbashkët të miratojë sigurinë e "mbrojtjes së gishtërinjve" Siguria për të shmangur ndonjë dëmtim të gishtit kur dera hapet dhe mbyllet

3). Madhësia dhe ngjyra nuk janë të kufizuara , mund të personalizohen sipas kërkesave të klientit.

Gamë të plotë të ngjyrave të tilla si Green, Brown, Cream, Red, Grey, Blue, Black, Oak Wood Artë, sofër dhe ngjyra qershi, etj

4). Shtresë e dyfishtë e trashë me pllakë çeliku me poliuretani Foam Inside --- Izolimi i nxehtësisë.

5). Garage Door me sistem Double Track për të shmangur çdo problem të instalimit të shkaktuar nga distanca më e ulët e hapësirës.
Drum For Standard Lift 2 SamDrum For Standard Lift Sam

Tambur për ashensor standard

detalet

Lartësia Max.door 5650
Max.cable diam.mm 4
Max.door weight.kg 454
Diam.Shaft.mm 25.4

Largësia deri në bosht bosht. Mm


Namecard2


Kategoritë e Produktit : Dera e sipërme e seksionit > Derën e Garazheve të Sipërme të Banimit

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim