Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
dyer garazh për shtëpinë tuaj
dyer garazh për shtëpinë tuaj
dyer garazh për shtëpinë tuaj
dyer garazh për shtëpinë tuaj
dyer garazh për shtëpinë tuaj
 • dyer garazh për shtëpinë tuaj
 • dyer garazh për shtëpinë tuaj
 • dyer garazh për shtëpinë tuaj
 • dyer garazh për shtëpinë tuaj
 • dyer garazh për shtëpinë tuaj

dyer garazh për shtëpinë tuaj

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Money Gram
  Incoterm: FOB,CIF,FCA,CPT
  Min. urdhër: 1 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 10 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-004

Material: Steel

Type: Sliding

Open Style: Sliding

Opening Type: Induced

Special Function: Security

Color: Red

Certification: TUV, ISO9001, CE

Position: Industrial

Surface Finishing: Finished

Additional Info

paketim: rasti prej druri

transport: Ocean,Land

port: ShenZhen,GuangZhou,HongKong

përshkrim i produktit

Dera e garazhit në pjesën e brendshme me derdhje të brendëshme dhe të jashtme të derdhur të çelikut, sipërfaqja e veshjes së sipërfaqes me poliester me temperaturë të lartë, e mesme e mbushur me izolim poliuretani, trashësi prej 40-50mm, izolim të ngurtë, izolim termik, pluhur, fletë çeliku e galvanizuar përforcuar bilancin e jashtme të sistemit të bilancit të pranverës jeta e më shumë se 50000times, ka të dy të brendshme dhe të jashtme vulë-ngushtë mënyrë, acar, lagështi, izolimin e ngrohjes.

Siguria: Dera është e pajisur me një aparat fryrjeje të ajrit dhe funksion të ndjeshmërisë me infra të kuqe, kur rezistenca e kontaktit ose pengesat, pajisja e sigurisë së derës do të tërhiqet automatikisht, për të shmangur këmbësorët dhe dëmtimin e automjeteve.


garage door

garage door

garage door

garage door

FAQ


Kategoritë e Produktit : Dera e sipërme e seksionit > Derën e Garazheve të Sipërme të Banimit

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim