Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Dera e sipërme e seksionit > Derën e Garazheve të Sipërme të Banimit > Kapak i izoluar i ajrosjes me ajër të sipërm
Kapak i izoluar i ajrosjes me ajër të sipërm
Kapak i izoluar i ajrosjes me ajër të sipërm
Kapak i izoluar i ajrosjes me ajër të sipërm
Kapak i izoluar i ajrosjes me ajër të sipërm
Kapak i izoluar i ajrosjes me ajër të sipërm
  • Kapak i izoluar i ajrosjes me ajër të sipërm
  • Kapak i izoluar i ajrosjes me ajër të sipërm
  • Kapak i izoluar i ajrosjes me ajër të sipërm
  • Kapak i izoluar i ajrosjes me ajër të sipërm
  • Kapak i izoluar i ajrosjes me ajër të sipërm

Kapak i izoluar i ajrosjes me ajër të sipërm

    Min. urdhër: 1 Set/Sets

Info bazë

Numri i modelit.: HFSS7005

Additional Info

paketim:  Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore

prodhimtari: 3000sets

markë: HONGFA

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 300 sets/month

certifikatë: CE ISO9001 SGS TUV

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen Port

përshkrim i produktit

Kapak i izoluar i ajrosjes me ajër të sipërm

Të përshtatshme për shtëpi banimi, garazhe, punëtori, depo dhe dyqane komerciale . Paneli izolues fort e bën panelin të duket i bukur dhe të ketë krejtësisht funksion anti-nipping.

20170316094823

Cetifacate

20170316094919

Aksesorët e derës

Hardwares Track style Double track or single track
Track thickness 2.0mm
surface finishing Zinc Galvanized
Hinge and brackets thickness  2.0mm
Bearing brackets thickness 2.5mm
Top and bottom stretch Aluminum
Top /side/bottom rubber seals included
others available

9 D Ryv9d 5 0ldvbb5v

motor

Motor  Motor style  chain or belt style
Voltage 110v/220v/380v
Brand Pioneer from China or German Avanti
Motor force 600N/800N/1000N/1200N
Motor remote controls 2 +
Motor lift height 3.4m+
other motor accessaries available

20170405112531

20170405112624

Stryle dritare dhe stil panle

door panel panel style  Finger protection
panel construction steel+foam+steel
panel thickness 40mm/50mm
panel color white,brown,cream,gray,silver,golden,wood grain
panel surface style Classic rectangle ; European Elegance type
panel steel thickness 0.376mm/0.476mm/0.576mm
panel infilling  Polyurethane foam

1 Mtk2lke0wzyy 8 D3g59q

Ngjyra e disponueshme

19

Paketa e dyerve: Rasti i kompensatës (I përshtatshëm për transportin e detit dhe fluturimit etj)

Package

Photobank


Faq

Mirë se vini të dërgoni pyetje për produktet tona!

Faleminderit për shikimin tuaj!


Kategoritë e Produktit : Dera e sipërme e seksionit > Derën e Garazheve të Sipërme të Banimit

Email tek ky furnizues
  • Mr. Zhong
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim