Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Dera e sipërme e seksionit > Derën e Garazheve të Sipërme të Banimit > Automatik Door Garazh Kapaku Hapësinor me Windows
Automatik Door Garazh Kapaku Hapësinor me Windows
Automatik Door Garazh Kapaku Hapësinor me Windows
Automatik Door Garazh Kapaku Hapësinor me Windows
Automatik Door Garazh Kapaku Hapësinor me Windows
Automatik Door Garazh Kapaku Hapësinor me Windows
 • Automatik Door Garazh Kapaku Hapësinor me Windows
 • Automatik Door Garazh Kapaku Hapësinor me Windows
 • Automatik Door Garazh Kapaku Hapësinor me Windows
 • Automatik Door Garazh Kapaku Hapësinor me Windows
 • Automatik Door Garazh Kapaku Hapësinor me Windows

Automatik Door Garazh Kapaku Hapësinor me Windows

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF
  Min. urdhër: 1 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: GR-02

Material: PVC And Steel Frame, Aluminum Alloy

Color: Red,Yellow,Blue,Green,White,Orange,Grey, White

Certificate: UL,CE,SGS

Quality Warranty: 12 Months

Thickness: 40mm

Opening Style: Rolling

Opening Type: Power Driven

Door Panel Pattern: Square

Surface Finishing: Finished

Additional Info

paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

prodhimtari: 1000 pieces/month

markë: HOFIC

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

certifikatë: IS9001

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen,Guangzhou

përshkrim i produktit

Automatik Door Garazh Kapaku Hapësinor me Windows

1. Linja e Prodhimit Automatik mund të sigurojë kohën dhe cilësinë kryesore dhe ka arritur standardin zyrtar të Bashkimit Evropian.

2 .. Secili seksion i panelit të përbashkët të miratojë "Finger-protection" (Pinch-resistant) Siguria Dizajnimi në mënyrë që të shmanget ndonjë dëmtim i gishtit kur dera të hapet dhe të mbyllet
3. Madhësia dhe ngjyra mund të personalizohen sipas kërkesave të klientit. Gama e plotë e ngjyrave të tilla si të bardha, të kuqe, gri, blu, të zeza, drurët e drurit të artë etj.


sectional door detailes

Specifikimi i derës së Garazhit:

1) Garage Door Slat opsion:

SLLP-55, 60, 77, 78, 100, 120mm

2) Garage Door Driving: Opsion motorik me tuba:

80-300 Nm

3) Garage Door Color opsion:

Bardhë, gri, krem ​​(Të gjitha llojet e stileve dhe ngjyrave janë të rregullueshme për ne kërkesat e tyre.)

4) Finish Sipërfaqja:

Pluhur Veshje

5) Garage Door materiale:

6063T5 alumini

6) Dera Garage Hapur mënyrë:

Elektrike, manuale, telekomanda

2. Garage Door Kontrollin e Cilësisë:

(1) Përzgjedhja e materialit: Përdorimi i shufrës së aluminit të pastërtisë 97%

(2) Standardi i Prodhimit: Standardi më i lartë në Kinë.

Gardhi alumini Garage Door është zëvendësuesi për dyert tradicionale të rulit. Shiritat e tij janë bërë nga aliazh alumini me dy shtresa dhe çeliku i veçantë me sipërfaqe të trajtuar me teknikë të përpunimit të avancuar.

Dera e garazhit HongFa është kombinimi funksional i dekorimit, parandalimit dhe mbrojtjes.

Mënyrat e avancuara të operimit përfshijnë manuale, elektrike dhe të kontrolluar nga largësi me pajisjen automatike të mbylljes.

Funksionimi i thjeshtë dhe i sigurt dhe zhurma e lirë është pa marshim në derën tradicionale të rrotullimit.


punishte

roller shutter pvc work shop

paketim

Packing for high speed roller shutter door

certifikatat

certificates

Shenzhen Hongfa Automatic Co. Ltd është një kompani të teknologjisë së lartë që angazhohet në zhvillimin e avancuar të klasit botëror
dyert automatike. Produktet tona kryesore përfshijnë derë të shpejtë kodrina, derdhje industriale akumulimit, dyer industriale kodrina, PVC
dyer rrokullisje, derë e shpejtë e rrotullimit, derë e rrotullueshme kundër zjarrit, derën industriale të ashensorit, derën automatike të induksionit, varen automatike vertikale
derë, derë automatike mjekësore, derë automatike prej çeliku inox, porta elektrike e palosshme, derdhja e kristaleve, shutter elektrik i
materiale të ndryshme, dhe seri parkimi.

sectional door customers

FAQ
1. Cilat janë të dhënat e pagesës?
Para depozitimit të prodhimit dhe bilancit para dërgesës.
2. Cila është koha e dorëzimit?
Për rendin e zakonshëm, vetëm rreth 7 ditë.
3. Po në lidhje me garancinë për dyert?
Ne sigurojmë 12 muaj garanci për të gjitha dyert dhe aksesorët. Kur të shfaqet cilësia e produktit.
4. A ofroni shërbimin OEM?
Po. OEM & ODM Shërbimi është në rregull për ne.
5. Cila është MOQ?
Ne e pranojmë 1 set si rend të mostrës.
6. Si ka lidhje me paketën?
Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore, si kërkesë tuaj.


Kategoritë e Produktit : Dera e sipërme e seksionit > Derën e Garazheve të Sipërme të Banimit

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim