Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Dera e sipërme e seksionit > Derën e Garazheve të Sipërme të Banimit
Shërbimi Online
Zhong

Mr. Zhong

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Derën e Garazheve të Sipërme të Banimit

Kategoritë e produkteve të Derën e Garazheve të Sipërme të Banimit , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Derën e Garazheve të Sipërme të Banimit , furnizuesit Derë Garazhi Pjesë Automatike Metalike / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Ashensor standard i derës së derës së garazhit R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Derën e Garazheve të Sipërme të Banimit furnizuesit

Një version tipik i një derë të garazhit të sipërm të përdorur në të kaluarën do të ishte ndërtuar si një panel me një copë. Paneli ishte i montuar në secilën anë me mekanizëm ngritës të pangjëshëm të paralelogramit. Versione më të reja të dyerve të sipërme të garazhit tani janë ndërtuar përgjithësisht nga disa panele të lidhura së bashku që rrokullisen përgjatë një sistemi të gjurmëve të udhëhequr nga rollers. Dera është e balancuar nga një sistem i pranverës së rrotullimit ose nga një çift i burimeve të zgjerimit. Një mekanizëm i motorizuar me telekomandë për hapjen e dyerve të garazhit shton lehtësinë, sigurinë dhe sigurinë

• Dyert e garazheve prej alumini janë me kosto të ulët, të lehta, të mbrojtura nga ndryshku dhe kanë mirëmbajtje të ulët. Ata janë të prirur për të zorrë, sepse alumini nuk është i fortë dhe ata janë të paefektshme për energji pasi që alumini është shumë i transmetueshëm.

• Dyert e garazheve prej xhami dhe xhami prej vinyl janë njësi të përbërë, duke kombinuar një bërthamë çeliku pas një lëkure me fije qelqi ose lëkurë vinyl. Ata gjithashtu kanë seksion bazë të izoluar nga poliuretani, ose lloji tjetër i izolimit të shkumës. Këto dyer premium mund të përputhen me dyert e garazhave të çelikut dhe të jenë një imitim realist i drurit (domethënë njësitë me tekstil me fije qelqi), por ato mund të jenë më të shtrenjta se njësitë e çelikut.

• Dyert e çelikut janë bërë të zakonshme dhe janë të disponueshme në një sërë madhësish dhe stilesh, ofrojnë forcë dhe siguri, janë kosto-konkurruese dhe mund të kenë vlerë izoluese opsionale. Forca shtesë është në dispozicion me dy ose tre shtresa çeliku të galvanizuar me një numër të vogël matësish (panele çeliku prej 23-24).

• Dyert e garazhave të drurit ofrojnë një tërheqje estetike, por ato janë të larta dhe mund të jenë të shtrenjta. Dyert e garazhit me çmim të ulët mund të prishen dhe të thyejnë lehtë.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim