Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Porta me shpejtësi të lartë > Dyer me shpejtësi të lartë PVC > Pëlhurë PVC antistatike me shpejtësi të lartë
Pëlhurë PVC antistatike me shpejtësi të lartë
Pëlhurë PVC antistatike me shpejtësi të lartë
Pëlhurë PVC antistatike me shpejtësi të lartë
Pëlhurë PVC antistatike me shpejtësi të lartë
Pëlhurë PVC antistatike me shpejtësi të lartë
 • Pëlhurë PVC antistatike me shpejtësi të lartë
 • Pëlhurë PVC antistatike me shpejtësi të lartë
 • Pëlhurë PVC antistatike me shpejtësi të lartë
 • Pëlhurë PVC antistatike me shpejtësi të lartë
 • Pëlhurë PVC antistatike me shpejtësi të lartë

Pëlhurë PVC antistatike me shpejtësi të lartë

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Hf-Q2341

Material: Stainless Steel

Type: Rolling

Open Style: Rolling

Opening Type: Induced

Special Function: Security

Color: Brown

Certification: CB, ISO9001, CE

Position: Industrial

Surface Finishing: Finished

Additional Info

paketim: Rasti prej druri

prodhimtari: 2000 sets/year

markë: Hongfa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 200 sets/month

certifikatë: ISO9001 SGS CE

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen,China

përshkrim i produktit

Pëlhurë PVC antistatike me shpejtësi të lartë


Dyert me shpejtësi të lartë të PVC maksimizojnë kursimet e energjisë duke minimizuar sasinë e shkëmbimit të ajrit që mund të shpëtojë sa herë që dyert të hapen dhe mbyllen. Ndryshe nga dyert tradicionale të dyfishtë, dyert fleksibël dhe dyert e tjera të rrotullimit kanë aftësinë për të përballuar ndikimin e forklift dhe të parakohshme të kthehen në gjurmët e tyre. Ky është një përfitim i madh në një hapësirë ​​depoje, ku dyert e dëmtuara mund të kenë shpenzime të konsiderueshme në lidhje me joproduktivitetin dhe thirrjet e shërbimit, si dhe humbjen e energjisë.


Shutter Door

High Speed Door


Features:

1. Hapja dhe mbyllja me shpejtësi të lartë
Shpejtësia e drejtimit mund të arrijë 2m / s, 10 herë si derë tradicionale e rrotullës. Kjo sigurisht përmirëson efikasitetin e kalimit nëpërmjet tij dhe rrit prodhimin e përgjithshëm.
2. Operacioni me frekuencë të lartë
Frekuenca e operimit mund të arrijë më shumë se 1000 herë në ditë pa ndonjë gabim. Kjo plotëson nevojën për trafik të rëndë në disa zona.
3. Automatizimi i nivelit të lartë
Mund të pajisen me radarë automatikë ose pajisje të tjera, duke realizuar kontrollin automatik të oor. Kjo rrit nivelin e automatizimit dhe efikasitetin e punës.
4. Performanca e shkëlqyer e sigurisë

Dizajn mbrojtës i dyfishtë. Çdo derë është e pajisur me sensor fotografik të sigurisë dhe sensor afërsie, duke shmangur aksidentet e përplasjes dhe duke mbrojtur njerëzit ose automjetet që kalojnë


high speed rolling door

5. Izolimi efektiv
Duke përfituar nga hapja dhe mbyllja e shpejtë, ajo mund të zvogëlojë rrjedhjen e ajrit në mes të brendshëm dhe të jashtëm dhe të parandalojë pluhurin nga hyrja në dhomë. Në të njëjtën kohë, energjia ruhet duke reduktuar përçimin termik.
6. Përputhshmëria me normën Food-grade dhe GMP
Struktura e veçantë e vulosjes së dizajnit Pëlhurë PVC është pluhur-provë dhe e lehtë për pastrim.
7. Mbrojtje e shumëfishtë e sigurisë
Sensor foto sigurie. Kur nuk është njeriu ose automjeti nën derën, dera do të ndalojë mbylljen dhe do të ngrihet automatikisht. Kjo do të shmangë aksidentet aksidentale.
8. Funksionimi i përditshëm i përditshëm
Standard: Butonat e funksionimit të jashtë dhe brenda.


Door


Të ndryshme dhe të bollshme të ngjyrave të pëlhurave të pëlhurës së derës për ju referencë:


curtain color .

different curtain color

Roli i produktit:

 1. -Të vlerësohet: Standardi gjerman MZD / NBL është i vështirë për t'u djegur.
 2. Temperatura e përdorimit: -10 ° C +70 ° C / sipërfaqe rezistente super ftohtë -40 ° C.
 3. - Dritare transparente: Bordi i butë PVC transparent, trashësia e materialit 1.50mm, siguria më e madhe dhe lehtësia e menaxhimit, me një dritare transparente transparente.
 4. - Rezistenca e rrymës: 25m / s me shirit anti-mbështjellës prej aliazh alumini.
 5. Performanca e balancimit: Pjesa e poshtme është e pajisur me një pëlhurë fleksibël PVC bazë që përshtatet mirë kundër terrenit të pabarabartë. Rrëshqitja e kornizës së derës është e pajisur me një furçë nënshkrimin për të zvogëluar zhurmën dhe për të rritur pluhurin dhe provat e insekteve.


rapid door

rapid door

Rapid Door


Detajet e produktit:

Door material
The door frame material is 2.0mm thick cold-rolled steel plate structure, which is processed by hemming processing and high-quality baking paint process, and the color can be selected.
Power performance
Special brake brake motor, power 0.55-1.5KW, power supply 220V/380V, brake voltage 220V.
Control system
Microcomputer variable frequency control electric box.
Opening speed
1.5-0.8m/s (frequency conversion adjustable speed)
Curtain material
High-density PVC coated hot-melt fabric, material thickness 1.0mm-1.2mm, multi-color optional.

high speed rolling door


remote control

pvc door frameAvantazhet: (Ju lutem shihni si fotot e mëposhtme)

Induksioni radikal: lartësia e induksionit prej 4 metra, ndjeshmëria e rregullueshme, ndjeshmëria e ndjeshme e ndjeshmërisë

-2. Motorët servo: madhësia samll, zhurma e ulët, pesha e lehtë, forca e lartë, shpejtësia e shpejtë, funksionimi i qetë, i sigurt dhe i qëndrueshëm, kontrolli i saktë

-3. Kutia e kontrollit të servosit: Sistemi i kontrollit të mikrokompjuterit mund të shfaqet në gjuhën angleze dhe të gjitha parametrat e funksionimit të derës.

-4 Optoelektronika e sigurt: pjesa e poshtme e derës për të instaluar kalimin e mbrojtjes infra të kuqe (Korea e Jugut Autonics), derën nën popullin dhe kafshët, dera hapur imedisht

-5. Materiali: pëlhurë fije me fije poliestër franceze, fibra poliestere e gjelbër me fuqi të lartë, veshja e dyfishtë e etilenit

-6. Anti-era bar: fibra poliestër leckë bazë lidhur me tub çeliku ose aliazh alumini për të rritur efektin e erës.

-7. Materiali i çelik inox: rezistenca ndaj korrozionit, formueshmëria, pajtueshmëria, forca dhe qëndrueshmëria e kështu me radhë

clean room door


Cetifacate


Package

Photobank 14

FAQ


Q1. Sa punëtorë në fabrikë?

A: Ne kemi më shumë se 50 punëtorë.
Q2. Çfarë është kapaciteti mujor?
A: Kapaciteti ynë është 100set në muaj.
Q3. Çfarë është standardi i cilësisë materiale?
A: Dyert tona mund të kalojnë ce, SGS, iso9001.
Q4. Madhësia e derës me shpejtësi të lartë mund të konsumatorizohet?
A: Po, vetëm na dërgoni madhësinë që preferoni.
Q5. Mund të kem një mostër për kontrollin e cilësisë?
A: Po, ne mund të sigurojmë mostra falas, por kostoja e shprehur do të jetë në llogarinë tuaj.
Q6. Cila është sasia minimale për çdo porosi?

A: Normalisht 1set, por ne gjithashtu mbështesim një sasi të vogël nëse mund të pranoni një çmim më të lartë.


Nëse jeni të interesuar për produktin tonë, ju lutemi kontaktoni me mirësi.


Kategoritë e Produktit : Porta me shpejtësi të lartë > Dyer me shpejtësi të lartë PVC

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim