Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Porta me shpejtësi të lartë > Dyer me shpejtësi të lartë PVC > Pëlhurë PVC rrotullon derën me shpejtësi të shpejtë
Pëlhurë PVC rrotullon derën me shpejtësi të shpejtë
Pëlhurë PVC rrotullon derën me shpejtësi të shpejtë
Pëlhurë PVC rrotullon derën me shpejtësi të shpejtë
Pëlhurë PVC rrotullon derën me shpejtësi të shpejtë
Pëlhurë PVC rrotullon derën me shpejtësi të shpejtë
 • Pëlhurë PVC rrotullon derën me shpejtësi të shpejtë
 • Pëlhurë PVC rrotullon derën me shpejtësi të shpejtë
 • Pëlhurë PVC rrotullon derën me shpejtësi të shpejtë
 • Pëlhurë PVC rrotullon derën me shpejtësi të shpejtë
 • Pëlhurë PVC rrotullon derën me shpejtësi të shpejtë

Pëlhurë PVC rrotullon derën me shpejtësi të shpejtë

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Hf-Q5244

Material: Stainless Steel

Type: Rolling

Open Style: Rolling

Opening Type: With Remote Control

Special Function: Security

Color: White

Certification: CB, CCC, ISO9001, CE

Position: Industrial

Surface Finishing: Finished

Size And Color: Available

Servo System: Servo Motor And Control Box

Additional Info

paketim: Rasti prej druri

prodhimtari: 2000 sets/year

markë: Hongfa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 200 sets/month

certifikatë: ISO9001 SGS CE

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen,China

përshkrim i produktit

Pëlhurë PVC rrotullon derën me shpejtësi të shpejtë

Dyert e shpejta përdoren në fusha të ndryshme, siç janë kanalet e logjistikës, seminaret pa pluhur, fabrikat farmaceutike, depo dhe vende të tjera që kërkojnë ndërrime të shpeshta. Dyert e shpejta jo vetëm që mund të izolojnë ajrin, por edhe të mbajnë ngrohtë dhe të lagështohen, dhe perdet janë të dëmtuara dhe të zëvendësohen me lehtësi.

Pvc Curtain High Speed Door

Parametrat e produktit

Cilat janë detajet e derës sonë të shpejtësisë?

Technology Category:

Technical Paramerers

Useage:

Widely used in food chemistry textile electronics supemarket refrigeration logistics,warehousing and other places.

Size:

Maximum size:W6000*H6000mm exceed this range according to the site specific production process.

Wind strength:

Wind resistance of up to 1176pa.

Opening&close speed

0.5-1.5m/s

Structural material:

1.5mm thick cole rolled steel or 1.5mm thick staninless steel.

Color curtains:

 Red , orange , yellow , green , blue , black , gray ,transparent.

Drive System:

220V/380V 50Hz IP55 power 0.55KW-6.5KW

Door Control System:

PLC converter adjustable delay off,greatly improving the efficiency in the use and life of German goods into the encoder.


Pvc high speed door


Features:

- Më së shumti transparente - shfaqja mund të shihet kur dyqani është i mbyllur

- Siguri e lartë - afër fuqisë së çelikut

--Virtually i pathyeshëm - Prodhuar nga alumini i stampuar, moti i fortë dhe prova e ndryshkut me lustrim polikarbonati duke e bërë qepen pothuajse të pathyeshme.

- Ideal për qendrat tregtare dhe dyqanet e profilit të lartë

- Përgatitur - për të përshtatur çdo hapje të përkryer

- Operohet elektroteknikisht për rrokullisje të shpejtë dhe rrokullisje.

hongfaCertifikatat tona

CE SGS ISO


Paketimi dhe logjistika

packing

FAQ


1. Cila është detajet e pagesës?
Depozita para prodhimit, bilanci para dërgesës.
2. Cila është koha e dorëzimit?
Për porosi të zakonshme, zgjat vetëm rreth 7 ditë.
3. Sa për garancinë e derës?
Ne ofrojmë një garanci 12 mujore për të gjitha dyert dhe aksesorët. Kur ndodh cilësia e produktit.
4. A ofroni shërbime OEM?
Po. Shërbimet OEM dhe ODM nuk janë problem për ne.
5. Cila është sasia minimale e porosive?
Ne e pranojmë 1 set si një rend të mostrës.
Sa për parcelën?
Mbulesë kompensate ose karton, të përshtatshme për transportin detar ose ajror, sipas kërkesave tuaja.

Kategoritë e Produktit : Porta me shpejtësi të lartë > Dyer me shpejtësi të lartë PVC

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim