Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Porta me shpejtësi të lartë > Dyer me shpejtësi të lartë PVC > PVC Fast Remote Control Rolling up Dyer
PVC Fast Remote Control Rolling up Dyer
PVC Fast Remote Control Rolling up Dyer
PVC Fast Remote Control Rolling up Dyer
PVC Fast Remote Control Rolling up Dyer
PVC Fast Remote Control Rolling up Dyer
 • PVC Fast Remote Control Rolling up Dyer
 • PVC Fast Remote Control Rolling up Dyer
 • PVC Fast Remote Control Rolling up Dyer
 • PVC Fast Remote Control Rolling up Dyer
 • PVC Fast Remote Control Rolling up Dyer

PVC Fast Remote Control Rolling up Dyer

  Çmimi i njësisë: USD 1200 / Set/Sets
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-J037

Material: Stainless Steel

Type: Rolling

Open Style: Rolling

Opening Type: Power Driven

Special Function: Soundproof

Color: Red

Certification: ISO9001, CE

Position: Industrial

Surface Finishing: Finished

Opening Speed:: 0.6 ~ 1.5 M/S (Adjust)

Opening Frequency:: 1000-1500times/Day

Diver System:: German Sew, China Sej Or Snma

Control System:: Holip/ Japan Mitsbushi

Special Function:: Sound+Temperature+Fir Proofing

Additional Info

paketim: Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore

prodhimtari:  500 Set/Sets per Month

markë: HongFa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës:  Guangdong, Kinë (kontinent)

Aftësia e Furnizimit: 500 Set/Sets per Month

certifikatë: CE SGS ISO:9100

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

PVC Fast Remote Control Rolling up Dyer


pvc roll up door

Duke nxjerrë mësime nga teknologjia e përparuar e huaj dhe duke integruar avantazhet e produkteve vendore në të njëjtën industri,

ajo është në thelb një nga produktet e teknologjisë së lartë të zhvilluar në mënyrë të pavarur. Ajo ka funksionet e hapjes dhe mbylljes së shpejtë, përmirësimin e efikasitetit të punës, duke kursyer energji, duke parandaluar mushkonjat, erën dhe pluhurin, erën dhe ndriçimin. Është projektuar dhe prodhuar posaçërisht për seminarin e brendshëm, mjedisi sanitar dhe kanali i logjistikës frekuencë të lartë.

pvc high speed door

përshkrim i produktit

apid PVC door

Grey, Yellow grid, Purple, Green, Light green, Black, Perforated Yellow grid, White, Blue, White grid, Sky Blue, Yellow, Orange, Red

Color curtain: 0.8 mm thickness.     

Transparent curtain: 1.2 mm.

Function:insect prevention

Reinforce girder

Aluminum alloy    45 mm width.

Function:reinforce the curtain and wind resistant

Bottom bar

Aluminum alloy  95 mm width 

Function:reinforce the curtain to keep the door opening without a hitch

Radar sensor

The place on the cover box.  Can detect 3 meters area!

Function: detect the moving thing and open the door.

For the place which has more people through.

Photocell sensor

Function:It's stop the door when the door is closing and someone through the door.

Drive system

High speed door motor: Germany brand(SEW)and Our own brand Hofic.

Germany SEW motor(380V/220V 50Hz   0.75KW,1.5KW,2.2KW.)       Our own brand Hofic(380V/220V 50Hz   0.75KW,1.5KW,2.2KW)

Control system

Control box:Include control system+PLC+transducer+encoder+airbag system.

Brand:Japan Mitsubishi and Our own Hofic

Function: all the control system are inside in it.

Cover box

Material: Stainless steel 201# or 304#

To avoid corrosive thing corrode the roll and dustproof

Opening way:

Radar sensor+push button for People through

Magnetic loop+push button for forklift through

Opsion me ngjyra


PVC roll up door color option

Cila është tipari unik i dyerve me shpejtësi të lartë?

1) fibra 1.2mm fibra për të siguruar materiale më të qëndrueshme duke përdorur.

2) Shpejtësi e shpejtë e hapjes (1.5m / s)

3) Rritja e rritjes së baktereve pa furçë në kuadër të përshtatshëm për industrinë farmaceutike dhe ushqimore

4) Performanca e lartë dhe e qëndrueshme.


detajet e produktit

specification


specification2


Certifikata jonë

certificate_

FAQ


1. Cilat janë të dhënat e pagesës?
Para depozitimit të prodhimit dhe bilancit para dërgesës.

2. Cila është koha e dorëzimit?
Për rendin e zakonshëm, vetëm rreth 7 ditë.


3. Po në lidhje me garancinë për dyert?
Ne sigurojmë 12 muaj garanci për të gjitha dyert dhe aksesorët. Kur të shfaqet cilësia e produktit.


4. A ofroni shërbimin OEM?
Po. OEM & ODM Shërbimi është në rregull për ne.


5. Cila është MOQ?
Ne e pranojmë 1 set si rend të mostrës.


6. Si ka lidhje me paketën?
Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore, si kërkesë tuaj.

Kategoritë e Produktit : Porta me shpejtësi të lartë > Dyer me shpejtësi të lartë PVC

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim