Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Porta me shpejtësi të lartë > Dyer me shpejtësi të lartë PVC > Pëlhurë e Brendshme Automatike e Brendshme PVC Pëlhurë
Pëlhurë e Brendshme Automatike e Brendshme PVC Pëlhurë
Pëlhurë e Brendshme Automatike e Brendshme PVC Pëlhurë
Pëlhurë e Brendshme Automatike e Brendshme PVC Pëlhurë
Pëlhurë e Brendshme Automatike e Brendshme PVC Pëlhurë
Pëlhurë e Brendshme Automatike e Brendshme PVC Pëlhurë
 • Pëlhurë e Brendshme Automatike e Brendshme PVC Pëlhurë
 • Pëlhurë e Brendshme Automatike e Brendshme PVC Pëlhurë
 • Pëlhurë e Brendshme Automatike e Brendshme PVC Pëlhurë
 • Pëlhurë e Brendshme Automatike e Brendshme PVC Pëlhurë
 • Pëlhurë e Brendshme Automatike e Brendshme PVC Pëlhurë

Pëlhurë e Brendshme Automatike e Brendshme PVC Pëlhurë

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Hf-Q6667

Material: Stainless Steel

Type: Rolling

Open Style: Rolling

Opening Type: With Remote Control

Special Function: Security

Color: Grey

Certification: UL, TUV, CB, CCC, ISO9001, RoHS, CE

Position: Interior

Surface Finishing: Finished

Size And Color: Available

Servo System: Servo Motor And Control Box

Additional Info

paketim: Rasti prej druri

prodhimtari: 2000 sets/year

markë: Hongfa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 200 sets/month

certifikatë: ISO9001 SGS CE

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Pëlhurë e Brendshme Automatike e Brendshme PVC Pëlhurë


PVC high speed door 1


High Speed Door Grey, Yellow grid, Purple, Green, Light green, Black, Perforated Yellow grid, White, Blue, White grid, Sky Blue, Yellow, Orange, Red

Color curtain: 0.8 mm thickness.       

Transparent curtain: 1.2 mm.

Function:insect prevention
Reinforce girder Aluminum alloy    45 mm width.
Function:reinforce the curtain and wind resistant
Bottom bar Aluminum alloy  95 mm width 
Function:reinforce the curtain to keep the door opening without a hitch
Radar sensor The place on the cover box.  Can detect 3 meters area!
Function: detect the moving thing and open the door.
For the place which has more people through.
Photocell sensor Function:It's stop the door when the door is closing and someone through the door.
Drive system High speed door motor: Germany brand(SEW)and Our own brand Hofic.
Germany SEW motor(380V/220V 50Hz   0.75KW,1.5KW,2.2KW.)       Our own brand Hofic(380V/220V 50Hz   0.75KW,1.5KW,2.2KW)
Control system Control box:Include control system+PLC+transducer+encoder+airbag system.
Brand:Japan Mitsubishi and Our own Hofic
Function: all the control system are inside in it.
Cover box Material: Stainless steel 201# or 304#
To avoid corrosive thing corrode the roll and dustproof
Opening way: Radar sensor+push button for People through
Magnetic loop+push button for forklift through


Pvc Rolling Door 32

control types

high speed door

High Speed Door1 3përshkrim i produktit


1. Faktorët teknikë:
Shenzhen Hongfa prezanton teknologji dhe pajisje të avancuara nga Franca dhe përdor motore të importuara dhe aksesorë për këtë dyert industriale industriale të pastër të shpejtë.

Karakteristikat kryesore:
Dyert e shpejta janë të qëndrueshme, të shpejta, të sigurta, të mbyllura, të mbrojtura nga pluhuri dhe të papërshkueshëm nga zëri, të cilat mund të parandalojnë konvekcionet ajrore mes shtëpisë dhe jashtë dhe përmirësojnë mjedisin dhe shëndetin e punëtorisë.

high speed door

High Speed Door


3. Quanlity

Dyert industriale të shpejta Hongfa kanë një jetë të gjatë shërbimi dhe janë zgjedhja e parë e fabrikave, magazinave dhe logjistikës moderne.
Kontrolluesi Mitsubishi ose Schneider dhe motor SEW / NORD / SEJ si dhe disa komponentë të tjerë të njohur të markës ju ofrojnë dyert e larta të quanlity shpejtë.

4. Ndryshimi i përdorimit:
Produktet tona janë përdorur gjerësisht në vendet e hyrjes dhe daljes së këtyre fushave, të tilla si ushqim, elektronikë, cigare, ngjitëse, tekstile, shtypje, paketim, ambiente të ruajtjes së ftohtë, kuvendi i automobilave, kimikate, farmaceutikë, makineri, logjistikë, , fabrikat e automobilave, qendrat tregtare, magazinimi, etj, dhe ne prodhojmë në mënyrë specifike dyer të shpejta për lloje të ndryshme të konsumatorëve me dizajnin tonë unik funksional.


Certificates

High Speed Roller Shutter Main Accessories

Package

Salesperson

FAQ
1. Cilat janë të dhënat e pagesës?
Para depozitimit të prodhimit dhe bilancit para dërgesës.
2. Cila është koha e dorëzimit?
Për rendin e zakonshëm, vetëm rreth 7 ditë.
3. Po në lidhje me garancinë për dyert?
Ne sigurojmë 12 muaj garanci për të gjitha dyert dhe aksesorët. Kur të shfaqet cilësia e produktit.
4. A ofroni shërbimin OEM?
Po. OEM & ODM Shërbimi është në rregull për ne.
5. Cila është MOQ?
Ne e pranojmë 1 set si rend të mostrës.
6. Si ka lidhje me paketën?
Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore, si kërkesë tuaj.

Kategoritë e Produktit : Porta me shpejtësi të lartë > Dyer me shpejtësi të lartë PVC

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim