Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Porta me shpejtësi të lartë > Dyer me shpejtësi të lartë PVC > Magazina PVC Brenda dyerve të brendshme të rulit
Magazina PVC Brenda dyerve të brendshme të rulit
Magazina PVC Brenda dyerve të brendshme të rulit
Magazina PVC Brenda dyerve të brendshme të rulit
Magazina PVC Brenda dyerve të brendshme të rulit
Magazina PVC Brenda dyerve të brendshme të rulit
 • Magazina PVC Brenda dyerve të brendshme të rulit
 • Magazina PVC Brenda dyerve të brendshme të rulit
 • Magazina PVC Brenda dyerve të brendshme të rulit
 • Magazina PVC Brenda dyerve të brendshme të rulit
 • Magazina PVC Brenda dyerve të brendshme të rulit

Magazina PVC Brenda dyerve të brendshme të rulit

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Hf-Q4557

Material: Stainless Steel

Type: Rolling

Open Style: Rolling

Opening Type: Induced

Special Function: Security

Color: Grey

Certification: CB, ISO9001, CE

Position: Industrial

Surface Finishing: Finished

Size And Color: Available

Servo System: Servo Motor And Control Box

Additional Info

paketim: Rasti prej druri

prodhimtari: 2000 sets/year

markë: Hongfa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 200 sets/month

certifikatë: ISO9001 SGS CE

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen,China

përshkrim i produktit

Magazina PVC Brenda dyerve të brendshme të rulit


Dera me shpejtësi të lartë Me shpejtësi të shpejtë të hapjes dhe një sistem të avancuar të sigurisë, Controls by Hongfa dyert me shpejtësi të lartë janë të dizajnuara për performancë të lartë dhe siguri afatgjatë. Karakteristikat përfshijnë guidën tonë ekskluzive të patentuar të kornizës dhe sistemin e kontrollit që do ta mbajë derën funksionale edhe pas ndikimit të rastësishëm. Dyert e magazinës PVC Roller qepen bërë me PVC dhe 201 # / 304 # çelik inox. Mund të hapet nga Sensori i Radarit dhe Sensori i Çelës, butoni i bushit, priti i gishtit dhe sistemi tjetër i komandimit. Dyert e shpejtësisë me shpejtësi të lartë mund të përdoren në depo logjistike, dhomë të pastër, fabrika dhe kështu me radhë.

High Speed Door Size

1. Sistemet e kontrollit Japanese Mitsubishi Inverter, PLC, sistemi i kontrollit të servo dhe komponentëve të tjerë.


2. Sistemet dinamike Mblidhni reducer me motor të posaçëm me shpejtësi të lartë, 0.75-2.2KW, sipas madhësisë së derës për të zgjedhur modelin. Dy markë për zgjedhje, SNMA ose SEW.

3. Ndërtimi i dyerve - Korniza e dyerve përdorin fletë çeliku të ftohtë roll të Shangait Baosteel, trashësi 2mm, bojë në kushte të temperaturës së lartë dhe pa statike, me ngjyra opsionale .-- Material perde të pranojë densitet të lartë Veshje pëlhurë industriale, 0.8mm trashësi , të verdhë, blu, të kuqe, të bardhë, portokalli dhe ngjyra të tjera për zgjedhje .-- Dritare transparente përdorni film transparent pve të importuar nga Japonia, madhësia dhe vendndodhja sipas porosisë tuaj.

4. Mënyra e hapur Induksioni radar / tokë / telekomandë / litar tërheqës / manual.

5. Zonat e aplikueshme Aeroporti, industria, carwash, farmaceutika & kimia, shëndetësia, industria e automobilave, industria ushqimore, shpërndarja, logjistika, dyqanet e ftohta dhe frigoriferë

Struktura e dyerve
door structure

punishte
work shop

paketim
packaging

certifikatat

certificate


high speed door inquiry
FAQ
1. Cilat janë të dhënat e pagesës?
Para depozitimit të prodhimit dhe bilancit para dërgesës.
2. Cila është koha e dorëzimit?
Për rendin e zakonshëm, vetëm rreth 7 ditë.
3. Po në lidhje me garancinë për dyert?
Ne sigurojmë 12 muaj garanci për të gjitha dyert dhe aksesorët. Kur të shfaqet cilësia e produktit.
4. A ofroni shërbimin OEM?
Po. OEM & ODM Service është në rregull për ne.
5. Cila është MOQ?
Ne e pranojmë 1 set si rend të mostrës.
6. Si ka lidhje me paketën?
Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore, si kërkesë tuaj.

Kategoritë e Produktit : Porta me shpejtësi të lartë > Dyer me shpejtësi të lartë PVC

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim