Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
veprimi i shpejtë rrokulliset derë
veprimi i shpejtë rrokulliset derë
veprimi i shpejtë rrokulliset derë
veprimi i shpejtë rrokulliset derë
veprimi i shpejtë rrokulliset derë
 • veprimi i shpejtë rrokulliset derë
 • veprimi i shpejtë rrokulliset derë
 • veprimi i shpejtë rrokulliset derë
 • veprimi i shpejtë rrokulliset derë
 • veprimi i shpejtë rrokulliset derë

veprimi i shpejtë rrokulliset derë

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HFSS6005

Material: Stainless Steel

Type: Rolling

Open Style: Rolling

Opening Type: Induced

Special Function: Soundproof

Color: Red

Certification: TUV, ISO9001, CE

Position: Industrial

Surface Finishing: Finished

Application: Industrial

Panel Thickness: 0.8mm-1.5mm

Power Supply: 220v ;50Hz

Opening Method: Radar Sense;;geomagnetic Induction;remote Control; Push Button ;rope Pull

Additional Info

paketim: pako druri rast

prodhimtari: 1500sets

markë: HONGFA

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guangdong, China

Aftësia e Furnizimit: 100 sets/month

certifikatë: CE;SGS;TUV;ISO9001

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen Port

përshkrim i produktit

veprimi i shpejtë rrokulliset derë

Th është lloj i përdorimit të derës sensor infra të kuqe dhe airbag të cilat mund të sigurojnë sigurinë huaman. Dera do të ndalojë mbylljen e shpejtë kur dikush të kalojë. shpejtësia e hapur mund të arrijë maks. 1.8 / s dhe shpejtësia e ngushtë mund të arrijë maks. 1.5m / s.

Cila është detajet e derës sonë të shpejtësisë?

Technology Category: Technical Paramerer
Useage:

food chemistry textile electronics supemarket refrigeration logistics,warehousing 

and other places.

Size: Maximum size:W6000*H6000mm 
Wind strength: Wind resistance of up to 1176pa.
Opening&close speed: 0.5-1.8m/s
Color curtains:  Red , orange , yellow , green , blue , black , gray ,transparent.
Structural material: 1.5mm thick staninless steel.
Drive System: 220V/380V 50Hz IP55 power 0.75KW-1.5KW
Door Control System:

PLC converter adjustable delay off,greatly improving the efficiency in the use and 

life of German goods into the encoder.

Optional: Geomagnetism,radar,airbag,infrared,remote control or by hand switch.


Fast Door

Rolling Up Door

Artikujt e Produktit

PICTURES PRODUKTE

9a0 P M679i0zg4o 9h 28i


61

Paketimi & Transporti

Paketimi & Transporti

package

Fabrika & Ekspozita

Fabrika & Ekspozita

workershop


production

kompania e Informacionit

kompania e Informacionit

company


FAQ

FAQ


Q1. Çfarë është kapaciteti mujor?
A: Kapaciteti ynë është 100set në muaj.
Q2. Çfarë është standardi i cilësisë materiale?
A: Dyert tona mund të kalojnë ce, SGS, iso9001.
Q3. Mund të kem një mostër për kontrollin e cilësisë?
A: Po, ne mund të sigurojmë mostra falas, por kostoja e shprehur do të jetë në llogarinë tuaj.
Q4. Cila është sasia minimale për çdo porosi?
A: Normalisht 1set
Q5. Cila është koha e prodhimit?
A: Normalisht 7 ditë, në varësi të sasisë së porosisë
Q6. Cila është afati i pagesës?
A: Termi ynë i pagesës është T / T dhe L / C në shikim.
Q7. Si për garancinë?
A: Produkti ynë është i garantuar për një vit nga mirëmbajtja falas.

Kategoritë e Produktit : Porta me shpejtësi të lartë > Dyer me shpejtësi të lartë PVC

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim