Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
dyert e mbylljes automatike
dyert e mbylljes automatike
dyert e mbylljes automatike
dyert e mbylljes automatike
dyert e mbylljes automatike
 • dyert e mbylljes automatike
 • dyert e mbylljes automatike
 • dyert e mbylljes automatike
 • dyert e mbylljes automatike
 • dyert e mbylljes automatike

dyert e mbylljes automatike

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA,CPT
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HFSS6002

Material: Stainless Steel

Type: Rolling

Open Style: Rolling

Opening Type: Induced

Special Function: Soundproof

Color: Red

Certification: TUV, ISO9001, CE

Position: Industrial

Surface Finishing: Finished

Application: Industrial

Panel Thickness: 0.8mm-1.5mm

Power Supply: 220v ;50Hz

Opening Method: Radar Sense;;geomagnetic Induction;remote Control; Push Button ;rope Pull

Additional Info

paketim: pako druri rast

prodhimtari: 1500sets

markë: HONGFA

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guangdong, China

Aftësia e Furnizimit: 100 sets/month

certifikatë: CE;SGS;TUV;ISO9001

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen Port

përshkrim i produktit

dyert e mbylljes automatike

Këto janë dyert me një rezistencë të lartë të erës që përdoret sidomos jashtë. Ato janë të përshtatshme për përdorim shumë të rëndë dhe të përshtatshëm për të operuar qindra lidhje në ditë. Dritarja transparente e saj PVC eliminon rrezikun e aksidenteve. dyert e hapjes automatike të rrotullimit janë prodhuar sipas sistemit të rreptë të menaxhimit të cilësisë e CE, SGS, ISO9001 dhe TUV.

Cila është detajet e derës sonë të shpejtësisë?

Technology Category: Technical Paramerer
Useage:

food chemistry textile electronics supemarket refrigeration logistics,warehousing 

and other places.

Size: Maximum size:W6000*H6000mm 
Wind strength: Wind resistance of up to 1176pa.
Opening&close speed: 0.5-1.8m/s
Color curtains:  Red , orange , yellow , green , blue , black , gray ,transparent.
Structural material: 1.5mm thick staninless steel.
Drive System: 220V/380V 50Hz IP55 power 0.75KW-1.5KW
Door Control System:

PLC converter adjustable delay off,greatly improving the efficiency in the use and 

life of German goods into the encoder.

Optional: Geomagnetism,radar,airbag,infrared,remote control or by hand switch.


Fast Door

Rolling Up Door

Artikujt e Produktit

PICTURES PRODUKTE

9a0 P M679i0zg4o 9h 28i


61

Paketimi & Transporti

Paketimi & Transporti

package

Fabrika & Ekspozita

Fabrika & Ekspozita

workershop


production

kompania e Informacionit

kompania e Informacionit

company


FAQ

FAQ


Q1. Çfarë është kapaciteti mujor?
A: Kapaciteti ynë është 100set në muaj.
Q2. Çfarë është standardi i cilësisë materiale?
A: Dyert tona mund të kalojnë ce, SGS, iso9001.
Q3. Mund të kem një mostër për kontrollin e cilësisë?
A: Po, ne mund të sigurojmë mostra falas, por kostoja e shprehur do të jetë në llogarinë tuaj.
Q4. Cila është sasia minimale për çdo porosi?
A: Normalisht 1set
Q5. Cila është koha e prodhimit?
A: Normalisht 7 ditë, në varësi të sasisë së porosisë
Q6. Cila është afati i pagesës?
A: Termi ynë i pagesës është T / T dhe L / C në shikim.
Q7. Si për garancinë?
A: Produkti ynë është i garantuar për një vit nga mirëmbajtja falas.

Kategoritë e Produktit : Porta me shpejtësi të lartë > Dyer me shpejtësi të lartë PVC

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim