Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
wu Ms. wu
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:2850586320@qq.com
Home > Produkte > Porta me shpejtësi të lartë > Dyer me shpejtësi të lartë PVC > Dyer me shpejtësi të lartë industriale të rrokullisjes
Dyer me shpejtësi të lartë industriale të rrokullisjes
Dyer me shpejtësi të lartë industriale të rrokullisjes
Dyer me shpejtësi të lartë industriale të rrokullisjes
Dyer me shpejtësi të lartë industriale të rrokullisjes
 • Dyer me shpejtësi të lartë industriale të rrokullisjes
 • Dyer me shpejtësi të lartë industriale të rrokullisjes
 • Dyer me shpejtësi të lartë industriale të rrokullisjes
 • Dyer me shpejtësi të lartë industriale të rrokullisjes

Dyer me shpejtësi të lartë industriale të rrokullisjes

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF
  Min. urdhër: 1 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HS-012

Material: PVC And Steel Frame, Stainless Steel

Color: Red,Yellow,Blue,Green,White,Orange,Grey, Red

Certificate: UL,CE,SGS

Quality Warranty: 12 Months

Type: Rolling

Open Style: Rolling

Opening Type: Power Driven

Special Function: Security

Certification: ISO9001, CE

Additional Info

paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

prodhimtari: 1000 pieces/month

markë: HOFIC

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

certifikatë: IS9001

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen,Guangzhou

përshkrim i produktit

Dyer me shpejtësi të lartë industriale të rrokullisjes

Dera me shpejtësi të lartë mund të jetë shumë e plotësojnë kërkesën e performancës së lartë Logistic dhe vendin e pastër të lartë, mund të kursyer energji, shpejtësi të lartë auto mbyllë, të përmirësuar efikasitetin e operacionit.

Specifikimi kryesor
(1) Njësia e motorit:
- SEW ose SNMA motor, reduktor origjinal, 380V / 3 faza, 220V / faza e vetme
--Japanez Mitsubishi ose Danfoss PLC

(2) Konvertuesi i frekuencës:
- Hapja dhe mbyllja e frekuencës: 1000-1500 cikle / ditë;
--Shpejtësia e hapjes dhe mbylljes së rregullueshme: 0.7-1.5m / s.

(3) Pajisja e sigurt:
- Sensorë fotokollë;
- Siguria e poshtme e sigurisë;
- Sistemi i fryrjes automatike.
- Sistemi i ndalimit të emergjencave

(4) Mënyra e hapur: Opsionale
--radar
- Litar i pompuar
--Push buton
--Përthënësi
- Kontrolli i kontrollit

high speed door detailes

zipper high speed door

punishte

roller shutter pvc work shop

paketim

Packing for high speed roller shutter door

certifikatat

certificates

Shenzhen Hongfa Automatic Co. Ltd është një kompani të teknologjisë së lartë që angazhohet në zhvillimin e avancuar të klasit botëror
dyert automatike. Produktet tona kryesore përfshijnë derë të shpejtë kodrina, derdhje industriale akumulimit, dyer industriale kodrina, PVC
dyer rrokullisje, derë e shpejtë e rrotullimit, derë e rrotullueshme kundër zjarrit, derën industriale të ashensorit, derën automatike të induksionit, varen automatike vertikale
derë, derë automatike mjekësore, derë automatike prej çeliku inox, porta elektrike e palosshme, derdhja e kristaleve, shutter elektrik i
materiale të ndryshme, dhe seri parkimi.

COMPANY SHOW

FAQ
1. Cilat janë të dhënat e pagesës?
Para depozitimit të prodhimit dhe bilancit para dërgesës.
2. Cila është koha e dorëzimit?
Për rendin e zakonshëm, vetëm rreth 7 ditë.
3. Po në lidhje me garancinë për dyert?
Ne sigurojmë 12 muaj garanci për të gjitha dyert dhe aksesorët. Kur të shfaqet cilësia e produktit.
4. A ofroni shërbimin OEM?
Po. OEM & ODM Shërbimi është në rregull për ne.
5. Cila është MOQ?
Ne e pranojmë 1 set si rend të mostrës.
6. Si ka lidhje me paketën?
Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore, si kërkesë tuaj.


Kategoritë e Produktit : Porta me shpejtësi të lartë > Dyer me shpejtësi të lartë PVC

Email tek ky furnizues
 • Ms. wu
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të ngjashme

shtëpi

Phone

skype

hetim