Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Porta me shpejtësi të lartë > Dyer me shpejtësi të lartë PVC > Door automatik me shpejtësi të rrokullisjes me radar të PVC
Door automatik me shpejtësi të rrokullisjes me radar të PVC
Door automatik me shpejtësi të rrokullisjes me radar të PVC
Door automatik me shpejtësi të rrokullisjes me radar të PVC
Door automatik me shpejtësi të rrokullisjes me radar të PVC
Door automatik me shpejtësi të rrokullisjes me radar të PVC
 • Door automatik me shpejtësi të rrokullisjes me radar të PVC
 • Door automatik me shpejtësi të rrokullisjes me radar të PVC
 • Door automatik me shpejtësi të rrokullisjes me radar të PVC
 • Door automatik me shpejtësi të rrokullisjes me radar të PVC
 • Door automatik me shpejtësi të rrokullisjes me radar të PVC

Door automatik me shpejtësi të rrokullisjes me radar të PVC

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF
  Min. urdhër: 1 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HS-011

Material: PVC And Steel Frame, Stainless Steel

Color: Red,Yellow,Blue,Green,White,Orange,Grey

Certificate: UL,CE,SGS

Quality Warranty: 12 Months

Type: Rolling

Open Style: Rolling

Opening Type: Power Driven

Special Function: Security

Certification: ISO9001, CE

Position: Industrial

Surface Finishing: Finished

Additional Info

paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

prodhimtari: 1000 pieces/month

markë: HOFIC

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

certifikatë: IS9001

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen,Guangzhou

përshkrim i produktit

Door automatik me shpejtësi të rrokullisjes me radar të PVC

E nergy për të shpëtuar:
Dera kursen energjinë përmes dy aspekteve, fillimisht, dizajni i hapur / i mbyllur unik dhe funksioni i ngjitjes me ngjyra në masë të madhe e shkurton ciklin e hapjes dhe mbylljes, për derën e ndërmarrjeve të përpunimit të ushqimit, shkurtimin e ciklit të hapjes dhe mbylljes mund të zvogëlojë humbjen e temperaturës , duke përmirësuar efikasitetin.
S Ealing pronës:
Mbyllja e shkëlqyeshme është gjithashtu një nga arsyet pse shumë konsumatorë e zgjedhin atë. Në punëtorinë e përpunimit të ushqimit, kërkesat e mjedisit të brendshëm të shëndetit të punëtorisë janë relativisht të larta. Porta e pistave të patentave dhe dizajnit të vulës mund të zvogëlojë në mënyrë efektive pluhurin dhe pluhurin në punëtori, të përmirësojë pastërtinë e punëtorisë së përpunimit të ushqimit.
E asy për të instaluar dhe për të kursyer hapësirë :
Instalimi është i thjeshtë, kështu që mirëmbajtja është më i përshtatshëm, ne vetëm kemi nevojë për një hapësirë ​​të vogël të instalimit, mund të përshtasim planin e instalimit sipas derës reale të përdorimit dhe pronësisë. Krahasuar me llojin e brendshëm të punimeve të brendshme tradicionale, , mund të ruajë hapësirën rreth derës, krahasuar me derën tradicionale është gjithashtu më fleksibile, pothuajse e zbatueshme për një sërë industrive në kërkesat e brendshme të punëtorisë.
S ecurity:
Dera ka një fund të butë pa ndonjë substancë të fortë . kur dera hapet ose mbyllet në proces nëse njerëzit dhe objektet po hyjnë papritur, dyert do të tërhiqen automatikisht, do t'i japin fund perdes nën presion të shkaktuar nga aksidenti. Perde vetë është gjithashtu shumë e sigurt, është fleksibël dhe nuk përmban çdo pjesë e vështirë, në mënyrë efektive mund të garantojë sigurinë e njerëzve dhe të objekteve, si dhe vetë dera.
Një fushë e zbatimit :
Aplikueshëm në një shumëllojshmëri të fabrikës industriale, kanaleve logjistike ose brenda punëtorisë, gjithashtu mund të përdoret në pjesën e jashtme të derës për shkak të shpejtësisë së hapjes dhe mbylljes me shpejtësi të lartë dhe rezistencës së mirë të erës.

Hgih Speed PVC roller shutter clear room door


Qasje me shpejtësi të lartë. Ne ofrojmë një gamë të plotë të rulëve me shpejtësi të lartë dhe dyerve të izoluara me shpejtësi të lartë për instalime të brendshme dhe të jashtme. Dyert me shpejtësi të lartë janë ideale për zonat e trafikut të lartë ku kërkohet hyrja e kontrolluar.

Kurseni energji dhe pakësoni ndotjen. Rrjedhja e ajrit në ambiente industriale është një shpenzim i kushtueshëm dhe sigurimi që keni dyert e sakta në veprim është kritike për të ulur kostot e energjisë. Hapja automatike dhe mbyllja automatike e këtyre dyerve të shpejtë të rrotullimit do të sigurojë kursim të vlefshëm të energjisë duke ruajtur temperaturën e brendshme të dhomës dhe gjithashtu të zvogëlojë ndotjen nga ndotja ajrore dhe hyrja e insekteve dhe parazitëve, thelbësore në depot dhe ndërtesat e kontrolluara. Me një shpejtësi udhëtimi deri në 3 metra një sekondë me disa dyer, cikli i operimit mund të përfundojë në një kohë shumë të shkurtër, duke mbajtur atmosferën brenda stafit sa më të qëndrueshëm që është e mundur gjatë gjithë vitit.

Kontrollin e Qasjes . Kontrolli i qasjes mund të jetë me telekomandë, sensorë radar, sythe terreni, butona shtypëse, kartela kryesore, pads dixhitale, lexuesit e gishtërinjve dhe pajisje të tjera që i përshtaten nevojave tuaja individuale në depo ose në fabrikë.

High Speed Roller Shutter main accessories


Struktura e dyerve

High spped PVC door sturcture

punishte

roller shutter pvc work shop

paketim

Packing for high speed roller shutter door

certifikatat

certificates

Shenzhen Hongfa Automatic Co. Ltd është një kompani të teknologjisë së lartë që angazhohet në zhvillimin e avancuar të klasit botëror
dyert automatike. Produktet tona kryesore përfshijnë derë të shpejtë kodrina, derdhje industriale akumulimit, dyer industriale kodrina, PVC
dyer rrokullisje, derë e shpejtë e rrotullimit, derë e rrotullueshme kundër zjarrit, derën industriale të ashensorit, derën automatike të induksionit, varen automatike vertikale
derë, derë automatike mjekësore, derë automatike prej çeliku inox, porta elektrike e palosshme, derdhja e kristaleve, shutter elektrik i
materiale të ndryshme, dhe seri parkimi.

COMPANY SHOW

FAQ
1. Cilat janë të dhënat e pagesës?
Para depozitimit të prodhimit dhe bilancit para dërgesës.
2. Cila është koha e dorëzimit?
Për rendin e zakonshëm, vetëm rreth 7 ditë.
3. Po në lidhje me garancinë për dyert?
Ne sigurojmë 12 muaj garanci për të gjitha dyert dhe aksesorët. Kur të shfaqet cilësia e produktit.
4. A ofroni shërbimin OEM?
Po. OEM & ODM Shërbimi është në rregull për ne.
5. Cila është MOQ?
Ne e pranojmë 1 set si rend të mostrës.
6. Si ka lidhje me paketën?
Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore, si kërkesë tuaj.


Kategoritë e Produktit : Porta me shpejtësi të lartë > Dyer me shpejtësi të lartë PVC

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim