Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Porta me shpejtësi të lartë > Dyer me shpejtësi të lartë PVC > Derë automatike PVC Roller Shutter me kornizë galvanizuar
Derë automatike PVC Roller Shutter me kornizë galvanizuar
Derë automatike PVC Roller Shutter me kornizë galvanizuar
Derë automatike PVC Roller Shutter me kornizë galvanizuar
Derë automatike PVC Roller Shutter me kornizë galvanizuar
Derë automatike PVC Roller Shutter me kornizë galvanizuar
 • Derë automatike PVC Roller Shutter me kornizë galvanizuar
 • Derë automatike PVC Roller Shutter me kornizë galvanizuar
 • Derë automatike PVC Roller Shutter me kornizë galvanizuar
 • Derë automatike PVC Roller Shutter me kornizë galvanizuar
 • Derë automatike PVC Roller Shutter me kornizë galvanizuar

Derë automatike PVC Roller Shutter me kornizë galvanizuar

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF
  Min. urdhër: 1 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HFR-01

Material: PVC And Steel Frame, Stainless Steel

Color: Red,Yellow,Blue,Green,White,Orange,Grey

Certificate: UL,CE,SGS

Quality Warranty: 12 Months

Type: Rolling

Open Style: Rolling

Opening Type: Power Driven

Special Function: Security

Certification: ISO9001, CE

Position: Industrial

Surface Finishing: Finished

Additional Info

paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

prodhimtari: 1000 pieces/month

markë: HOFIC

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

certifikatë: IS9001

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen,Guangzhou

përshkrim i produktit


Derë automatike PVC Roller Shutter me kornizë galvanizuar

Kompania Hongfa e specializuar në derën e shpejtë të rulit, dyert e shpejtësisë së lartë, dyert industriale, derën e shpejtë dhe dyert tjera të rrotullimit. Dera me shpejtësi të lartë, dera e shpejtë e rul mund të punojë me sensor Radar & Loop dhe sistem tjetër komandues.

Dera me shpejtësi të lartë, Dera e shpejtë e rul mund të përdoret si dyert e magazinave logjistike, dhe dyert e pastër. Dera me shpejtësi të lartë mund të përdorë gjerësisht për shumë vende.

Hgih Speed PVC roller shutter clear room door

1. Sistemet e kontrollit Inverter Japanese Mitsubishi, PLC, systerm i servo kontrollit dhe komponentëve të tjerë.


2. Sistemet dinamike Mblidhni një reducer special të shpejtësisë me shpejtësi të lartë, 0.75-2.2KW, sipas madhësisë së derës për të zgjedhur modelin. Dy markë për zgjedhje, SNMA ose SEW.

3. Ndërtimi i dyerve - Përdorni fletë çeliku të ftohtë roll të Shanghai Baosteel, trashësi 2mm, bojë në kushte të temperaturës së lartë dhe pa statike, me ngjyra opsionale. - Materiali i mbulesës pranon veshje të pëlhurave industriale me densitet të lartë, trashësi 0.8mm, të verdhë, blu, të kuqe, të bardhë, portokalli dhe ngjyra të tjera për përzgjedhje. - Dritare transparente përdorin film transparent pve të importuara nga Japonia, madhësia dhe vendndodhja sipas porosisë tuaj.

4. Mënyra e hapur Induksion radar / tokë / telekomandë / litar tërheqës / manual.

5. Fushat e aplikueshme Aeroporti, industria, carwash, farmaceutikë & kimia, kujdes shëndetësor, automobil, industri ushqimore, shpërndarje, logjistikë, dyqane të ftohta dhe frigoriferë


High Speed Roller Shutter main accessories

Struktura e dyerve

High spped PVC door sturcture

punishte

roller shutter pvc work shop

paketim

Packing for high speed roller shutter door

certifikatat

certificates

Shenzhen Hongfa Automatike Co.Ltd është një kompani të teknologjisë së lartë që angazhohet në zhvillimin e dyerve të përparuara të klasit botëror automatike. Produktet tona kryesore përfshijnë derë të shpejtë kodrina, derdhje industriale akumulimit, dyer industriale kodrina, PVC
dyer automatik derë, dyer automatike mjekësore, derë automatike prej çeliku inox, porta elektrike e palosshme, dyer të rrotullueshme kristal, kornizë elektrike me rul
materiale të ndryshme, dhe seri parkimi.

COMPANY SHOW

high speed door inquiry

FAQ
1. Cilat janë të dhënat e pagesës?
Para depozitimit të prodhimit dhe bilancit para dërgesës.
2. Cila është koha e dorëzimit?
Për rendin e zakonshëm, vetëm rreth 7 ditë.
3. Po në lidhje me garancinë për dyert?
Ne sigurojmë 12 muaj garanci për të gjitha dyert dhe aksesorët. Kur të shfaqet cilësia e produktit.
4. A ofroni shërbimin OEM?
Po. OEM & ODM Shërbimi është në rregull për ne.
5. Cila është MOQ?
Ne e pranojmë 1 set si rend të mostrës.
6. Si ka lidhje me paketën?
Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore, si kërkesë tuaj.
Kategoritë e Produktit : Porta me shpejtësi të lartë > Dyer me shpejtësi të lartë PVC

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim