Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Dera e sipërme e seksionit
Shërbimi Online
Zhong

Mr. Zhong

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Dera e sipërme e seksionit

Kategoritë e produkteve të Dera e sipërme e seksionit , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Dera e sipërme e seksionit , furnizuesit Kapak i sipërm i garazhit / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Kapak automatik i sipërm i seksionit R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
më shumë

Derën e Garazheve të Sipërme të Banimit

Dera më seksion që përdoret gjerësisht për zonat e ngarkimit në të gjitha tipet e lokaleve industriale dhe të projektuara me një udhë të kthyeshme të lakuar, këto dyer seksionesh vertikalisht të hapura mund të instalohen në zonat me sallë të reduktuar. Ata sigurojnë izolim të nxehtësisë dhe zërit me konstruksionin e përbërë të panelit.

Kontrabanda dhe sistemi kabllor ofrojnë një operacion të qetë dhe të drejtë përpara për dyert manuale. Operacioni elektrik është në dispozicion për aplikime më të mëdha që mund të inkorporojnë shumë opsione alternative të operatorit për t'iu përshtatur të gjitha kërkesave të klientit.

Panelet e jashtme standarde janë prodhuar nga veshja e zinkut me trashësi 0.5mm, me cilësi të lartë në BS EN 10147

Për mbrojtje më të mirë të motit, paneli sektorial i pjesës së poshtme ka një bashkim të dyfishtë të varur duke integruar një vulë me cilësi të lartë gjatësinë e plotë të panelit.

Një sistem kundërpeshimi është përfshirë në derën e sipërme të seksionit për të siguruar operim efikas dhe pa punë.

Kontrabandimi përbëhet nga burime të montuara në një bosht çeliku që janë çeliku me spirale të lartë elastike. Është trajtuar me nxehtësi për një performancë më të mirë për rreth 50.000 cikle.

Reduktimi i fërkimit të boshtit arrihet me ndihmën e kllapave dhe rulave që përmbajnë kushineta me cilësi më të lartë.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim