Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Aksesorët e derës > Pajisje të tjera për dyer > Radar automatik me dyer 24 GHz
Radar automatik me dyer 24 GHz
Radar automatik me dyer 24 GHz
Radar automatik me dyer 24 GHz
Radar automatik me dyer 24 GHz
Radar automatik me dyer 24 GHz
 • Radar automatik me dyer 24 GHz
 • Radar automatik me dyer 24 GHz
 • Radar automatik me dyer 24 GHz
 • Radar automatik me dyer 24 GHz
 • Radar automatik me dyer 24 GHz

Radar automatik me dyer 24 GHz

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 50 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-Z7758

Type: Automatic Door Operator

Material: Metal

Additional Info

paketim: Foam + Carton + qese flluskë

prodhimtari: 10000 sets/year

markë: Hongfa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës:  Kinë

Aftësia e Furnizimit: 800 sets/month

certifikatë: ISO9001 SGS

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen,China

përshkrim i produktit

Radar automatik me dyer 24 GHz


Details:

Markë: Hofic

Teknologjia: Procesor me mikrovalë

Ruaj kohën: 0.5s
Mbrojtja: IP54
Frekuenca transmetuese: 24.125GHz
Lartësia maksimale e instalimit: <5meter
Dendësia e transmetimit të energjisë: <5mw / cm2
Konsumi i energjisë: <1W (VA)
Këndi i instalimit: 0-90 ° (Gjatësia) -30-30 ° (në kryq)
Furnizimi me tension: AC & DC 12V-30VAutomatic Door Radar


High Speed Door Radar


Door Radar DetectorFAQ

Çfarë shërbimi mund të merrni prej nesh?
1) shërbim OEM për ju dhe klientët tuaj.
2) Organizoni dërgesën për ju kudo.
3) Certifikimi CE / ISO-9001 / SGS
4) Video instalimi ose udhëzim për ju.
5) Sugjerim i disponueshëm për dyert e sakta.
6) Shërbime profesionale që mbështesin me gjuhë të ndryshme, email ose thirrje telefonike.
7) Udhëzimet dhe udhëzimet operative pas instalimit.
8) Shërbimi profesional / pa u lodhur pas shitjes.
9) 12 muaj garanci për të gjitha dyert dhe aksesorët.
......


Kategoritë e Produktit : Aksesorët e derës > Pajisje të tjera për dyer

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim