Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
wu Ms. wu
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:2850586320@qq.com
Home > Produkte > Aksesorët e derës > Pajisje të tjera për dyer > Kontrolluesi motorik i sistemit dhe servo
Kontrolluesi motorik i sistemit dhe servo
Kontrolluesi motorik i sistemit dhe servo
Kontrolluesi motorik i sistemit dhe servo
 • Kontrolluesi motorik i sistemit dhe servo
 • Kontrolluesi motorik i sistemit dhe servo
 • Kontrolluesi motorik i sistemit dhe servo

Kontrolluesi motorik i sistemit dhe servo

  Çmimi i njësisë: USD 200 / Set/Sets
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 10 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-J145

Material: Stainless Steel

Type: Rolling

Open Style: Rolling

Certification: TUV, ISO9001, CE

Position: Industrial

Surface Finishing: Finished

Name: Chemical Plant Automatic PVC Door

Door Frame: Stainless Steel, Aluminum, Galvanize Steel

Curtain Color: Red , Orange , Yellow , Green , Blue , Black , Gray ,transparent

Opening Type: With Remote Control

Special Function: Security

Color: Grey

Additional Info

paketim: Pako kuti kompensatë

prodhimtari: 500 sets per month

markë: Hongfa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

certifikatë: ISO9001, CE,SGS, TUV

Kodi HS: 7308300000

port: Shenzhen,Guangzhou

përshkrim i produktit


Kontrolluesi motorik i sistemit dhe servo

1) Përshkrimi i produktit:

Sistemi i përdorimit të sistemit të plotë kontrollon sero me lak të mbyllur dhe modelimin e kodifikimit të dyfishtë, kjo është për të siguruar një jetë të gjatë operative dhe për të parandaluar mbingarkimin gjatë operimit

220V 50Hz / 60Hz IP65 me shpejtësi të lartë me dyer Servis sistemi motorik dhe servo (PE200B)2) Udhëzime të reja me shpejtësi të lartë të makinës dhe kontrollit të servo sistemit:


stability the systerm utilizes integrated design concept ,in order to simplify internal wiring and to prevent malfunction cause by wiring and terminal connections
high speed motor max speed is 2500rpm ; door max operating speed is 2m/s
smooth the torque servo systerm can adjust torque to the load automatically ,and its use S speed curve mode step less speed regulating to ensure a smooth operation.
custom-made each systerm's operating control order and mode can be custom made to suit each door ,to ensure max operating condition . The systerm has a unique order and more memory mode and one key recover mode.
safety the systerm has a build in emergeny stop signal and control order ,the motor can be ativated within 30 millsecond after receive the order ,to ensure maximum safety.
high usage the systerm is benign to suit continuous high usage,and it can applied to high frequency high speed passage way .
energy efficiency the rare earth permanent magnet synchronous motor utinizes rare earth PMSM'S output and overload are twice higher han the asynchronous motor ,also compare to the asynchronous motor, the rare earth PMSM is more energy efficient ,lighter, has a slower heating rate ,and bigger torque.


3) Përshkrimi i motorit

Model Description Power
PE200 high speed door servo systerm 750W servo motor+10 times RV63 reducer
PE2000 Ultrahigh speed high speed door servo systerm 750W servo motor+7.5 times RV63 reducer
PE500 High Speed Spiral Door servo systerm 1500W servo motor+10 times RV63 reducer


4) Specifikimet e motorit

Model PE200 PE2000 PE500
Rated output 750W 750W 1500W
Speed 0-2000rpm 0-2000rpm 0-2000rpm
Rated output speed 0-200rpm 0-260rpm 0-200rpm
Maximum Torque 100N.M 75N.M 150N.M
Rated torque

35N.M

30N.M 50N.M
Temperatuer rise <30°C <30°C <30°C
Operating Temperatuer -40°C-60°C -40°C-60°C -40°C-60°C
Torque managment systerm Torque servo systerm Torque servo systerm Torque servo systerm
Adaptation door area 2-20 square meter 2-15 square meter 2-35 square meter
Limit mode Absolute Encoder Absolute Encoder Absolute Encoder
Manual release lectro mechanical hand wheel/winch
Self-locking mode Electro mechanical brake Electro mechanical brake Electro mechanical brake
Weight 10kg 10kg 28.8kg


contact me

Company introduction


Pyetjet e bëra më shpesh për pajisjet e sigurisë së fotokellës Dyert e rrotullimit PVC të shpejtë

Q1. Sa punëtorë ka në fabrikë?
Përgjigje: Kemi më shumë se 50 punëtorë.
Q2. Cila është aftësia mujore?
Një: Kapaciteti ynë prodhues është 100 grupe në muaj.
Q3. Cili është standardi i cilësisë së materialit?
Përgjigje: Dera jonë mund të kalojë, SGS, iso9001.
Q4. A mund të personalizohet madhësia e derës me shpejtësi të lartë?
A: Po, ju lutemi na dërgoni madhësinë që ju pëlqen.
Q5. A mund të ofroj mostra të inspektimit cilësor?
Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë mostra.
Q6. Cili është numri minimal i çdo porosie?
Përgjigje: Zakonisht 1 grup, por nëse mund të pranoni një çmim më të lartë, ne gjithashtu mbështesim një sasi të vogël.
Q7. Sa është koha e prodhimit?
Përgjigje: Zakonisht 7 ditë, në varësi të numrit të porosive që keni pasur më parë.
Q8. Cili është afati i pagesës?
Përgjigje: Afati ynë i pagesës është T / T dhe letra krediti e shikimit.
Q9. Si e garantoni cilësinë?
Një: Produktet tona janë të garantuara për një vit. Problemsdo problem i cilësisë gjatë kësaj periudhe nuk ka mirëmbajtje. Sigurisht, niveli i mirëmbajtjes është më pak se 1%.

Kategoritë e Produktit : Aksesorët e derës > Pajisje të tjera për dyer

Email tek ky furnizues
 • Ms. wu
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të ngjashme

shtëpi

Phone

skype

hetim