Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Aksesorët e derës > Pajisje të tjera për dyer > Aksesorët e derës Aksesorët e dyerve të automjeteve Sensor Fiber Optic Photocell
Aksesorët e derës Aksesorët e dyerve të automjeteve Sensor Fiber Optic Photocell
Aksesorët e derës Aksesorët e dyerve të automjeteve Sensor Fiber Optic Photocell
Aksesorët e derës Aksesorët e dyerve të automjeteve Sensor Fiber Optic Photocell
Aksesorët e derës Aksesorët e dyerve të automjeteve Sensor Fiber Optic Photocell
  • Aksesorët e derës Aksesorët e dyerve të automjeteve Sensor Fiber Optic Photocell
  • Aksesorët e derës Aksesorët e dyerve të automjeteve Sensor Fiber Optic Photocell
  • Aksesorët e derës Aksesorët e dyerve të automjeteve Sensor Fiber Optic Photocell
  • Aksesorët e derës Aksesorët e dyerve të automjeteve Sensor Fiber Optic Photocell

Aksesorët e derës Aksesorët e dyerve të automjeteve Sensor Fiber Optic Photocell

    Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
    Incoterm: FOB,CIF

Info bazë

Numri i modelit.: HF-JA-28

Certification: CE, ISO

Condition: New

Customized: Non-Customized

Alarm Form: Automatically Excluded

Name: Photoelectric Sensor

Material: Heat Resistant ABS , PC

Sensing Type: Retroreflective (Standard Type)

Additional Info

prodhimtari: 2000 sets per month

markë: Hongfa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 2000 sets per month

certifikatë: ISO9001, CE, SGS, TUV

Kodi HS: 8443999090

port: Shenzhen,Guangzhou

përshkrim i produktit

Aksesorët e Aksesorëve Autorit Seria Sensor Fiber Optic Informacioni detaj i fotokelës është si më poshtë:

1. Lloji i vlerësimit: Retroreflektiv (Lloji standard)

2.Sensimi i distancës: 0.1 deri në 5m

3. Objektivi i vlerësimit: Materialet e errët të Min. ø60mm

4. Koha e kthimit: Maks. 20ms

Konsumi i energjisë: Max. 4VA

Burimi i dritës: Infrared LED (850nm)

7. Rregullimi i ndjeshmërisë: Rregullimi i VR

Modaliteti i operimit: Drita e zgjedhur mund të jetë ON ose Dark ON nga VR

9. Dalja e kontrollit: Dalja e kontaktit të reles

10. Kapaciteti i kontaktit të vonshëm: 30VDC 3A i ngarkesës resistive, 250VAC 3A load resistive

11. Përbërja e kontaktit të ri: 1c

12.Rregjimi i jetës: Mekanikisht: Min. 50.000.000 operacione, Elektrike: Min. 100,000 operacione

13. Elementi i marrjes së dritës: Photo IC

14. Indikatori: Treguesi i funksionimit: i kuq, Treguesi i stabilitetit: jeshil (llambë e kuqe në emetues të tipit të rrezeve të transmetuara është për tregues të fuqisë)

Rezistenca e izolimit: Min. 20MΩ (me 500 VDC)

Lloji i izolimit: Izolimi i dyfishtë ose i fortë (Tensioni dielektrik midis inputit të matur dhe fuqisë: 1kV)

17. Rezistenca e zhurmës: ± 1,000 V zhurma e valës katrore (gjerësia e impulsit: 1) me simulatorin e zhurmës

18. Fuqia dielektrike: 1000VAC 50 / 60Hz për 1 minutë

19.Protection: IP50 (standard IEC)

20.Materiali: Rasti, Mbulesa e rastit: Rezistent ndaj nxehtësisë ABS

Pjesa 21. Pjesa: PC (me filtër polarizues: PMMA): Pesha njësi

22.Approx. 208g

23.Individual: reflektor (MS-2)

24.Komuni: Rregullatori i rregullimit VR, Kllapa montimi, Bolts / arra


Nga informacionet e mësipërme të teknologjisë, ju do të dini më shumë për Aksesorët e Aksesorëve të Sistemit të Karikimit të Sensorit të Fiber Optic të Automjetit


photocellsensor photocelldoor photocellcompany information

FAQ i aksesorëve të derës Autorics Seria Fiber Optic Photocell

Q1. Sa punëtorë në fabrikë?
A: Ne kemi më shumë se 50 punëtorë.
Q2. Çfarë është kapaciteti mujor?
A: Kapaciteti ynë është 2000mm në muaj.
Q3. OEM / ODM janë në dispozicion?
A: Po
Q4. Mund të kem një mostër për kontrollin e cilësisë?
A: Po, ne mund të japim mostër.
Q5. Cila është sasia minimale për çdo porosi?
A: Normalisht 1set, por ne gjithashtu mbështesim një sasi të vogël nëse mund të pranoni një çmim më të lartë.
Q6. Cila është koha e prodhimit?
Përgjigje: Zakonisht është 3-5 ditë, në varësi të sasisë që ju porositni.
Q7. Cila është afati i pagesës?
A: Termi ynë i pagesës është T / T dhe L / C në shikim.
Q8. Si e garanton cilësinë?
A: Produkti ynë është i garantuar për një vit, dhe çdo problem i cilësisë gjatë kësaj periudhe mbështetet nga mirëmbajtja falas. Sigurisht, shkalla e mirëmbajtjes është nën 1%.


Kategoritë e Produktit : Aksesorët e derës > Pajisje të tjera për dyer

Email tek ky furnizues
  • Mr. Zhong
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim