Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Aksesorët e derës > Pajisje të tjera për dyer > Aksesorët e derës Push Button Switch elektrike
Aksesorët e derës Push Button Switch elektrike
Aksesorët e derës Push Button Switch elektrike
Aksesorët e derës Push Button Switch elektrike
Aksesorët e derës Push Button Switch elektrike
Aksesorët e derës Push Button Switch elektrike
 • Aksesorët e derës Push Button Switch elektrike
 • Aksesorët e derës Push Button Switch elektrike
 • Aksesorët e derës Push Button Switch elektrike
 • Aksesorët e derës Push Button Switch elektrike
 • Aksesorët e derës Push Button Switch elektrike

Aksesorët e derës Push Button Switch elektrike

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF
  Min. urdhër: 1 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 5 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-JA-26

Additional Info

paketim: Kutia e ngjyrave

prodhimtari: 10000 per month

markë: Hofic

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 6000 per month

certifikatë: ISO9001, CE, SGS, TUV

Kodi HS: 8535301000

port: Shenzhen,Guangzhou

përshkrim i produktit

Aksesore Aksesore Manual Elektrike Push Botton Switch

Detaje rreth butonit të shtytjes


Ky buton i kalimit të daljes është bërë nga ABS dhe ka dritën e ndriçuar të ndërtuar që të duket më elegant dhe elegant. Mund të përdoret gjerësisht në dyert e hyrjes publike, derën publike, shtëpinë, zyrën, hotelin etj.
Butoni i Daljes së Dritarit Push Për Dalje Çelësi i Hapjes së Dyerve për Sigurinë e Kontrollit të Qasjes
Funksioni kryesor

Pamje në modë
Made nga ABS plastike
Lehtë për t'u instaluar dhe punuar
Përdoret për kontrollin e qasjes
Specifikim
Jeta Mekanike: 500,000 test
Materiali: Plastik

Push buttonmanual push buttonelectrial push button


Photobank 14FAQ

Pyetje 1: A mund të marr një mostër për testim?
A: Po, ne mund të ofrojmë mostra falas, por kostoja e transportit duhet të paguhet në anën e klientëve.
Pyetja 2: A mund ta shtyp tim logon mbi produktet?
A: Po, OEM dhe ODM janë në dispozicion.
Q3: Si mund të marr shërbimin pas shërbimit?
A: Nëse ndodh problemi me cilësinë, premtojmë ta dërgojmë sërish artikullin.
Pyetja 4: A keni procedura të inspektimit për produktet?
A: Produktet tona 100% vetë-inspektimit dhe testimit para paketimit.
Pyetja 6: Sa për kohën e dorëzimit të porosisë?
A: 2-7 ditë pas marrjes së depozitës.

Kategoritë e Produktit : Aksesorët e derës > Pajisje të tjera për dyer

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim