Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Aksesorët e derës > Pajisje të tjera për dyer > Drajver elektrik 24GHz automatik me shpejtësi të lartë
Drajver elektrik 24GHz automatik me shpejtësi të lartë
Drajver elektrik 24GHz automatik me shpejtësi të lartë
Drajver elektrik 24GHz automatik me shpejtësi të lartë
Drajver elektrik 24GHz automatik me shpejtësi të lartë
Drajver elektrik 24GHz automatik me shpejtësi të lartë
 • Drajver elektrik 24GHz automatik me shpejtësi të lartë
 • Drajver elektrik 24GHz automatik me shpejtësi të lartë
 • Drajver elektrik 24GHz automatik me shpejtësi të lartë
 • Drajver elektrik 24GHz automatik me shpejtësi të lartë
 • Drajver elektrik 24GHz automatik me shpejtësi të lartë

Drajver elektrik 24GHz automatik me shpejtësi të lartë

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF

Info bazë

Numri i modelit.: HF-JA-17

Certification: CE, ISO

Condition: New

Customized: Non-Customized

Alarm Form: Automatically Excluded

Name: Radar Detector

Technology: Microwave Processor

Maintain Time: 0.5s

Maximum Install Height: 5 Meters

Transmitting Frequency: AC&DC 12V-30V

Additional Info

prodhimtari: 2000 sets per month

markë: Hongfa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 2000 sets per month

certifikatë: ISO9001, CE, SGS, TUV

Kodi HS: 8526101090

port: Shenzhen,Guangzhou

përshkrim i produktit

Hofic elektronike 24GHz automatike Door / High Speed ​​Detector detektor detektor detaje është si vijon:

Markë: Hofic
Teknologjia: Procesor me mikrovalë
Ruaj kohën: 0.5s
Mbrojtja: IP54
Frekuenca transmetuese: 24.125GHz
Lartësia maksimale e instalimit: <5meter
Dendësia e transmetimit të energjisë: <5mw / cm2
Konsumi i energjisë: <1W (VA)
Këndi i instalimit: 0-90 ° (Gjatësia) -30-30 ° (në kryq)
Furnizimi me tension: AC & DC 12V-30V

Nga informacionet e mësipërme të teknologjisë, ju do të dini më shumë rreth dyerve tona automatike 24GHz Hofic Elektronikë / Detector Radar Derë me shpejtësi të lartë .


Automatic Door Radar

High Speed Door Radar

Door Radar Detectorcompany introduction

FAQ i Operatorit Opener Hapës Automatik me RrëshqitjeLartë

Q1. Sa punëtorë në fabrikë?
A: Ne kemi më shumë se 50 punëtorë.
Q2. Çfarë është kapaciteti mujor?
A: Kapaciteti ynë është 2000mm në muaj.
Q3. OEM / ODM janë në dispozicion?
A: Po
Q4. Mund të kem një mostër për kontrollin e cilësisë?
A: Po, ne mund të sigurojmë mostra falas, por kostoja e shprehur do të jetë në llogarinë tuaj.
Q5. Cila është sasia minimale për çdo porosi?
A: Normalisht 1set, por ne gjithashtu mbështesim një sasi të vogël nëse mund të pranoni një çmim më të lartë.
Q6. Cila është koha e prodhimit?
Përgjigje: Zakonisht është 3-5 ditë, në varësi të sasisë që ju porositni.
Q7. Cila është afati i pagesës?
A: Termi ynë i pagesës është T / T dhe L / C në shikim.
Q8. Si e garanton cilësinë?
A: Produkti ynë është i garantuar për një vit, dhe çdo problem i cilësisë gjatë kësaj periudhe mbështetet nga mirëmbajtja falas. Sigurisht, shkalla e mirëmbajtjes është nën 1%.


Kategoritë e Produktit : Aksesorët e derës > Pajisje të tjera për dyer

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim