Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Aksesorët e derës > Pajisje të tjera për dyer
Shërbimi Online
Zhong

Mr. Zhong

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Pajisje të tjera për dyer

Kategoritë e produkteve të Pajisje të tjera për dyer , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Pajisje të tjera për dyer , furnizuesit Aksesorët e derës elektronike / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Aksesorët e derës automatike R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Pajisje të tjera për dyer furnizuesit

Pajisje shtesë nga dera: motor 220V-380V, kutia e kontrollit, pajisja për prishjen e pranverës, pajisja për ndërprerjen e kabllove, rripi i varës së aliazh alumini, kllapa e përmirësuar e boshtit, sistemi i qeseve të ajrit,

Paraqitje e hollësishme për pajisje kryesore të mësipërme

1.Motor dhe kontrollues:

Operatori i derës së garazhit është i dizajnuar për dyer të sipërm të sektorit dhe të përkuljes.

Operatori memorizon pozicionet kufi dhe sistemin unik të frenimit që ngadalëson njësinë në fund të udhëtimit të tij.

Kontrolli me telekomandë me kod me kod max. 20 copë transmetuesish të dorës.

Operatori është i pajisur me një levë çlirimi manual që lejon operimin manual të derës në rast të dështimit të rrymës.

Kontrolluesi ka një funksion sigurie LOCK që pengon funksionimin e derës nga transmetuesi.

Pajisja e thyerjes së prirës:

Dyert e seksioneve janë të varura dhe ata përkulen në gjurmët kur dera hapet dhe mbyllet. Shumë prej këtyre dyerve janë kundërpeshuar me burimet e zgjerimit, të përcaktuara edhe "burime shtrirëse", dhe ato kanë shtatë karakteristika. Gjatësia është matja e të gjitha mbështjellësve të shtypur së bashku. Kjo, së bashku me diametrin e brendshëm të mbështjellësve dhe madhësisë së telit - trashësia e telit nga i cili janë bërë burimet - përcakton shtrirjen, distancën që pranvera shtrihet - normalisht gjysmën e lartësisë së derës dhe tërheq, forcën e pranverës tërheq kur zgjatet gjatësia e saj normale. Lloji i skajeve përcakton se si skajet e pranverës janë montuar. Tensioni fillestar është përqindja e tërheqjes së nevojshme për të ndarë mbështjellësit. Kjo përcaktohet nga katran me të cilin plasariten burimet. Në burimet e pjesës së garazhit seksional kjo është normalisht 15 përqind. Për shembull, një pranverë prej 100 paund tërheqës kërkon 15 kilogramë peshë për të ndarë mbështjellësit; kur një derë është e hapur dy burimet do të mbështesin 15 £ të peshës dera pa asnjë shtrirje.

Shumica e burimeve të zgjerimit janë bërë prej tela të shkrirë me vaj. Këto zakonisht janë të veshura ose të pikturuara. Disa burime janë bërë prej tela të galvanizuar.

Pajisja e thyer 3.able:

pajisje për ndërprerjen e kabllove, pajisje për dyer

kllapa e rregullueshme e poshtme.

pllakën e nxehtë të lëndës së parë

i zinkuar

pajisje të sigurisë

kllapa e rregullueshme e poshtme

pllakën e nxehtë të lëndës së parë

zinkut

pajisja e sigurisë së pranverës, pajisja e sigurisë 2 "dhe 3"

sapo kabllo të prishet, ky devijim mund ta mbajë të lënduar larg derës që të bie

Rrotull litar aliazh aliazh

Pajisjet: CNC stamping / punching machine, CNC makinë bending, prerje CNC

makine, 5 ~ 250 ton makina punching, saldim makine, makina polish ...

Materiali i përpunuar: çelik inox: bakër, çeliku i karbonit

Trajtimi siperfaqes: Hot galvanizuar, lustrim

Marrja e procesit: Vulosja, vizatimi i thellë, lakimi, punimi, prerja me lazer, filetimi,

saldim, përgjimi, riveting, bluarje

5. sistemi i qeseve me qese

Është një pajisje sigurie. Kur dera është poshtë për të goditur diçka, ajo do të rritet automatikisht.

Presioni i funksionimit: <3mbar

Bateria: CR2032 * 2

Kohëzgjatja e baterisë> 1 vit

Frekuenca e emetimit: 315MHZ

Fuqia e emetimit: <10mW

Burimi i energjisë marrëse: 12V

Kllapa e përmirësuar e dyfishtë e rrotave

Përcaktimi i llojit të duhur të rulit të pjesës së seksionit për gjurmët e derës së garazhit mund të jetë pak konfuz, sidomos kur nuk e dini se çfarë duhet të kërkoni në një rul të derës së garazhit. Për të thjeshtuar gjërat, ka dy gjëra kryesore që duhet të jeni të vetëdijshëm. Së pari janë përmasat aktuale të rulit, dhe e dyta është qëllimi që ju do të përdorni derën për të. Ju mund të lexoni më poshtë për matjen e rul tuaj dhe për të zgjedhur cilësinë e duhur të materialit për derën tuaj.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim