Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Dera e sipërme e seksionit > Dyer Industriale Industriale > Dock Leveler / Dock / Ramp / Dock Shelter / Dock nënshkruajnë
Dock Leveler / Dock / Ramp / Dock Shelter / Dock nënshkruajnë
Dock Leveler / Dock / Ramp / Dock Shelter / Dock nënshkruajnë
Dock Leveler / Dock / Ramp / Dock Shelter / Dock nënshkruajnë
Dock Leveler / Dock / Ramp / Dock Shelter / Dock nënshkruajnë
Dock Leveler / Dock / Ramp / Dock Shelter / Dock nënshkruajnë
 • Dock Leveler / Dock / Ramp / Dock Shelter / Dock nënshkruajnë
 • Dock Leveler / Dock / Ramp / Dock Shelter / Dock nënshkruajnë
 • Dock Leveler / Dock / Ramp / Dock Shelter / Dock nënshkruajnë
 • Dock Leveler / Dock / Ramp / Dock Shelter / Dock nënshkruajnë
 • Dock Leveler / Dock / Ramp / Dock Shelter / Dock nënshkruajnë

Dock Leveler / Dock / Ramp / Dock Shelter / Dock nënshkruajnë

  Çmimi i njësisë: USD 580 / Set/Sets
  Lloji i pageses: T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 5 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-E1002

Additional Info

paketim: pako druri rast

transport: Ocean,Air

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Dock Leveler / Dock Leveler / Dock Ngarkimi / Dock / Ramp / Dock Shelter / Dock Seal


Përshkrim i produktit:
1. Prerja e ambientit të brendshëm nga jashtë, nuk është e dobishme vetëm për kushtet e punës. Shmangia e mbetjeve të padobishme nënkupton gjithashtu kursimin e energjisë, mbrojtjen ekologjike, mbrojtjen e mallrave dhe efikasitetin më të madh të punës.
2. Strehimet e Dock-ut mbrojnë ambientet e brendshme të nxehta nga kushtet e ftohta të jashtme, ato të ftohta nga nxehtësia e jashtme dhe të gjitha nga shiu, era, dëbora, pluhuri.
3. Cilësia e fortë dhe e mirë, modelet e ndryshme janë të dizajnuara për të rezistuar ndaj ankorimit të automjeteve, duke zvogëluar ndikimin e tyre në mënyra të ndryshme: me struktura të anulueshme që mund të thithin goditjet (strehimet standarde të anuluara), me mbushje poliuretani

Strehë standarde për bankën e të akuzuarve:
Strehimi standard i anijeve është më popullor dhe më i përdorur. për shkak të thjeshtësisë, kostos së ulët dhe efikasitetit, ai jep një kthim të vazhdueshëm të investimit.
E disponueshme për instalimin e nivelit të platformës, ose për instalimin e nivelit tokësor për mbrojtjen e dyerve pa bare

standard dock shelters


Strehim i çadrës:
Për shkak të faktorit të tij të lartë të izolimit, strehimi i akullit të jastëkëve është zgjidhja ideale për temperatura të kontrolluara.
Mbështetësit mbështetin presionin e automjeteve dhe vulosin në mënyrë të përkryer tre anët, duke përfshirë hapësirën mes dyerve të pasme të hapura dhe anët e kutisë së automjetit. Ai është i përshtatshëm për izolimin e mjediseve të temperaturës së lartë të hendekut. Kjo ndodh kur temperaturat e fabrikës dhe automjetit kontrollohen në krahasim me pjesën e jashtme.

cushion dock shelter


Strehëza inflatable:

Dorëzimi i ushqimeve të ftohta ose të ngrira vë kërkesat e larta në zinxhirin e temperaturës. Strehë e inflatable dock siguron nënshkrimin optimal të ambienteve të kontrolluara nga temperatura gjatë procesit të ngarkimit dhe shkarkimit. Përkundër llojeve të tjera të strehimoreve të anijeve, automjeti nuk shtyn drejt strehës. Përkundrazi, strehimi është i fryrë rreth automjetit të ankoruar, duke siguruar nënshkrimin e plotë. Strehë inflatable është i përshtatshëm për të gjitha madhësitë e automjetit dhe kapaciteti i tyre i vulosjes tejkalon standardin normalisht të kërkuar nga operatorët.

infatable dock shelters

Kategoritë e Produktit : Dera e sipërme e seksionit > Dyer Industriale Industriale

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim