Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
wu Ms. wu
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:2850586320@qq.com
Home > Produkte > Dera e sipërme e seksionit > Dyer Industriale Industriale > Dera sektoriale për bankën e të akuzuarit Ngritja e derës së garazhit
Dera sektoriale për bankën e të akuzuarit Ngritja e derës së garazhit
Dera sektoriale për bankën e të akuzuarit Ngritja e derës së garazhit
Dera sektoriale për bankën e të akuzuarit Ngritja e derës së garazhit
Dera sektoriale për bankën e të akuzuarit Ngritja e derës së garazhit
Dera sektoriale për bankën e të akuzuarit Ngritja e derës së garazhit
  • Dera sektoriale për bankën e të akuzuarit Ngritja e derës së garazhit
  • Dera sektoriale për bankën e të akuzuarit Ngritja e derës së garazhit
  • Dera sektoriale për bankën e të akuzuarit Ngritja e derës së garazhit
  • Dera sektoriale për bankën e të akuzuarit Ngritja e derës së garazhit
  • Dera sektoriale për bankën e të akuzuarit Ngritja e derës së garazhit

Dera sektoriale për bankën e të akuzuarit Ngritja e derës së garazhit

Info bazë

Numri i modelit.: garage door

Material: Aluminum Alloy

Type: Sliding

Open Style: Folding

Opening Type: With Remote Control

Special Function: Soundproof

Color: Red

Certification: CCC

përshkrim i produktit

Dera sektorial është përdorim i gjerë, derë ekonomike dhe praktike. Dëshironi të mësoni më shumë, ju lutem shihni më poshtë:


Dyert sekondare të Hongfa janë përdorur gjerësisht për aplikime të tilla si dyer të izoluara të lartë për projektet institucionale LEED, dyert e sigurisë (policia, instalimet ushtarake, qendrat e ndalimit), dyert sektoriale për industrinë minerare (hekuri, nikeli, diamanti etj.), dyert dhe dyert rezistente ndaj ndryshkut për mjediset detare ose korrozive.

Dera industriale rrëshqitëse me derë të brendshme dhe të jashtme të derdhur të derdhur me sipërfaqe të veshur me sipërfaqe poliestër trajtim me temperaturë të lartë, e mesme e mbushur me izolim poliuretani, trashësi prej 40-50mm, izolim të ngurtë, izolim termik, pluhur, fletë çeliku forcuar tensionit të jashtëm të pranverës sistemit të bilancit të jetës së më shumë se 50000times, ka të dyja të brendshme dhe të jashtme vulë të shtrënguar mënyrë, acar, lagështi, izolimin e ngrohjes.

Siguria: Dera është e pajisur me një aparat fryrjeje të ajrit dhe funksion të ndjeshmërisë me infra të kuqe, kur rezistenca e kontaktit ose pengesat, pajisja e sigurisë së derës do të tërhiqet automatikisht, për të shmangur këmbësorët dhe dëmtimin e automjeteve.


666

Ud Ykyha20agjx S H Skt1

FAQ


Kategoritë e Produktit : Dera e sipërme e seksionit > Dyer Industriale Industriale

Email tek ky furnizues
  • Ms. wu
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Related Products list

shtëpi

Phone

skype

hetim