Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Dera e sipërme e seksionit > Dyer Industriale Industriale > Garazh automatike me ajër të sipërm me çelik dhe alumin
Garazh automatike me ajër të sipërm me çelik dhe alumin
Garazh automatike me ajër të sipërm me çelik dhe alumin
Garazh automatike me ajër të sipërm me çelik dhe alumin
Garazh automatike me ajër të sipërm me çelik dhe alumin
Garazh automatike me ajër të sipërm me çelik dhe alumin
 • Garazh automatike me ajër të sipërm me çelik dhe alumin
 • Garazh automatike me ajër të sipërm me çelik dhe alumin
 • Garazh automatike me ajër të sipërm me çelik dhe alumin
 • Garazh automatike me ajër të sipërm me çelik dhe alumin
 • Garazh automatike me ajër të sipërm me çelik dhe alumin

Garazh automatike me ajër të sipërm me çelik dhe alumin

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF
  Min. urdhër: 1 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: GR-001

Material: Steel, PVC And Steel Frame

Thickness: 40mm

Opening Style: Rolling

Opening Type: Power Driven

Output Torque: 1000N

Door Panel Pattern: Square

Color: White, Red,Yellow,Blue,Green,White,Orange,Grey

Surface Finishing: Finished

Certificate: UL,CE,SGS

Quality Warranty: 12 Months

Additional Info

paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

prodhimtari: 1000 pieces/month

markë: HOFIC

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

certifikatë: IS9001

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen,Guangzhou

përshkrim i produktit

Garazh automatike me ajër të sipërm me çelik dhe alumin

Dyert e garazheve automatike që shkrihen janë të humanizuara. Mund të hapet automatikisht dhe manualisht. Janë bërë materiale me cilësi të lartë dhe janë të përpunuara. Nuk është vetëm shumë e bukur, por edhe e qëndrueshme.
Më poshtë janë dyert tona të garazheve:

40mm Panelet mbrojtëse të gishtit

40mm Panele mbrojtese jo-gisht

50mm Panelet e mbrojtjes jo-gisht për përdorim industrial

1) Materiali: çeliku e galvanizuar me PU shkumës brenda
2) Trashësia e çelikut: 0.35mm (Standard)
3) Ndërtimi: shtresa sanduiç / çeliku-shkumës-çeliku / trefishtë
4) Sipërfaqja përfundon: kokërr druri, lëvozhgë portokalli, pa drithëra
5) Dizajn: Kasetash, Linjat e Shiritit, Fletë, Flush

Sectioal doors frame .Gardhi alumini Garage Door është zëvendësuesi për dyert tradicionale të rulit. Shiritat e tij janë bërë nga aliazh alumini me dy shtresa dhe çeliku i veçantë me sipërfaqe të trajtuar me teknikë të përpunimit të avancuar.

Dera e garazhit HongFa është kombinimi funksional i dekorimit, parandalimit dhe mbrojtjes.

Mënyrat e avancuara të operimit përfshijnë manuale, elektrike dhe të kontrolluar nga largësi me pajisjen automatike të mbylljes.

Funksionimi i thjeshtë dhe i sigurt dhe zhurma e lirë është pa marshim në derën tradicionale të rrotullimit.


punishte

roller shutter pvc work shop

paketim

Packing for high speed roller shutter door

certifikatat

certificates

Shenzhen Hongfa Automatic Co. Ltd është një kompani të teknologjisë së lartë që angazhohet në zhvillimin e avancuar të klasit botëror
dyert automatike. Produktet tona kryesore përfshijnë derë të shpejtë kodrina, derdhje industriale akumulimit, dyer industriale kodrina, PVC
dyer rrokullisje, derë e shpejtë e rrotullimit, derë e rrotullueshme kundër zjarrit, derën industriale të ashensorit, derën automatike të induksionit, varen automatike vertikale
derë, derë automatike mjekësore, derë automatike prej çeliku inox, porta elektrike e palosshme, derdhja e kristaleve, shutter elektrik i
materiale të ndryshme, dhe seri parkimi.

COMPANY SHOW

FAQ
1. Cilat janë të dhënat e pagesës?
Para depozitimit të prodhimit dhe bilancit para dërgesës.
2. Cila është koha e dorëzimit?
Për rendin e zakonshëm, vetëm rreth 7 ditë.
3. Po në lidhje me garancinë për dyert?
Ne sigurojmë 12 muaj garanci për të gjitha dyert dhe aksesorët. Kur të shfaqet cilësia e produktit.
4. A ofroni shërbimin OEM?
Po. OEM & ODM Shërbimi është në rregull për ne.
5. Cila është MOQ?
Ne e pranojmë 1 set si rend të mostrës.
6. Si ka lidhje me paketën?
Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore, si kërkesë tuaj.


Kategoritë e Produktit : Dera e sipërme e seksionit > Dyer Industriale Industriale

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim