Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Dera e sipërme e seksionit > Dyer Industriale Industriale > dera e sipërme seksion për bankën e të akuzuarve
dera e sipërme seksion për bankën e të akuzuarve
dera e sipërme seksion për bankën e të akuzuarve
dera e sipërme seksion për bankën e të akuzuarve
 • dera e sipërme seksion për bankën e të akuzuarve
 • dera e sipërme seksion për bankën e të akuzuarve
 • dera e sipërme seksion për bankën e të akuzuarve

dera e sipërme seksion për bankën e të akuzuarve

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Money Gram
  Incoterm: FOB,CIF,FCA,CPT
  Min. urdhër: 1 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 10 ditë

Info bazë

Material: Steel

Type: Sliding

Open Style: Sliding

Opening Type: Induced

Special Function: Security

Color: Red

Certification: TUV, ISO9001, CE

Position: Industrial

Surface Finishing: Finished

Additional Info

paketim: rasti prej druri

transport: Ocean,Land

port: ShenZhen,GuangZhou,HongKong

përshkrim i produktit

Shumë konsumatorë në mbarë botën zgjedhin derën e sipërme të seksionit për depon e tyre, sepse dera e sipërme e seksionit është e lehtë për të operuar dhe instaluar.

Dhe është edhe ekonomike dhe e sigurt.


Dera industriale rrëshqitëse me derë të brendshme dhe të jashtme të derdhur të derdhur me sipërfaqe të veshur me sipërfaqe poliestër trajtim me temperaturë të lartë, e mesme e mbushur me izolim poliuretani, trashësi prej 40-50mm, izolim të ngurtë, izolim termik, pluhur, fletë çeliku forcuar tensionit të jashtëm të pranverës sistemit të bilancit të jetës së më shumë se 50000times, ka të dyja të brendshme dhe të jashtme vulë të shtrënguar mënyrë, acar, lagështi, izolimin e ngrohjes.

Siguria: Dera është e pajisur me një aparat fryrjeje të ajrit dhe funksion të ndjeshmërisë me infra të kuqe, kur rezistenca e kontaktit ose pengesat, pajisja e sigurisë së derës do të tërhiqet automatikisht, për të shmangur këmbësorët dhe dëmtimin e automjeteve.


sectional door

sectional door

sectional door

sectional door

sectional door


Kategoritë e Produktit : Dera e sipërme e seksionit > Dyer Industriale Industriale

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim