Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Dera e sipërme e seksionit > Dyer Industriale Industriale > Paneli i Foamit Sigurt Industriale Industriale Door Sipërfaqja
Paneli i Foamit Sigurt Industriale Industriale Door Sipërfaqja
Paneli i Foamit Sigurt Industriale Industriale Door Sipërfaqja
Paneli i Foamit Sigurt Industriale Industriale Door Sipërfaqja
Paneli i Foamit Sigurt Industriale Industriale Door Sipërfaqja
 • Paneli i Foamit Sigurt Industriale Industriale Door Sipërfaqja
 • Paneli i Foamit Sigurt Industriale Industriale Door Sipërfaqja
 • Paneli i Foamit Sigurt Industriale Industriale Door Sipërfaqja
 • Paneli i Foamit Sigurt Industriale Industriale Door Sipërfaqja

Paneli i Foamit Sigurt Industriale Industriale Door Sipërfaqja

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 5 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-JA19

Material: Stainless Steel, Steel

Type: Rolling, Sliding

Open Style: Rolling, Sliding

Opening Type: Power Driven

Special Function: Soundproof

Certification: UL, TUV, ISO9001, CE

Position: Industrial

Surface Finishing: Finished

Name: Industrial Sectional Overhead Door

Door Panel: Color Steel With Foam

Security Device: Safety Air Bag

Additional Info

paketim: Paketimi i kutive kompakte

prodhimtari: 100 sets per month

markë: Hongfa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 100 sets per month

certifikatë: ISO9001, CE, SGS, TUV

Kodi HS: 7308300000

port: Shenzhen,Guangzhou

përshkrim i produktit

Paneli i Foamit Sigurt Industriale Seksionale Kapak lart Door Detajet si vijon:

Paneli i derës: çeliku e galvanizuar me shkumë brenda
Materiali: stelel me shtresë të dyfishtë me PU brenda
Hardware dhe udhë: çeliku e galvanizuar me trashësi 2.5 mm
Pajisja e sigurisë: pajisjet mbrojtëse të ajrit
Parandaloni pajisjen në rënie: parandaloni rënien e trupit të derës
Sistemi i kontrollit perfekt: është i sigurt, i besueshëm
Rezistenca ndaj erës: EN12424 dhjetë nivele
Mbyllja perfekte rreth derës: funksioni i përsosur i nënshkrimit dhe ruajtjes së nxehtësisë
Dera e vogël dhe dritaret transparente: si kërkesa juaj
Standardi i sigurisë së pushimit të pranverës: pranvera është instaluar pajisja e sigurisë

Nga informacionet e mësipërme të teknologjisë, do të dini më shumë rreth panelit të panelit të sigurisë Foam Panel Door Sigurt Industriale.

industrial sectional door

Industrial Overhead Door


packing & logistics

company information

FAQ e zinxhirit Design Vetë shërimit Fast Roll Up Door

Q1. Sa punëtorë në fabrikë?
A: Ne kemi më shumë se 50 punëtorë.
Q2. Çfarë është kapaciteti mujor?
A: Kapaciteti ynë është 100set në muaj.
Q3. Çfarë është standardi i cilësisë materiale?
A: Dyert tona mund të kalojnë ce, SGS, iso9001.
Q4. Madhësia e derës me shpejtësi të lartë mund të konsumatorizohet?
A: Po, vetëm na dërgoni madhësinë që preferoni.
Q5. Mund të kem një mostër për kontrollin e cilësisë?
A: Po, ne mund të sigurojmë mostra falas, por kostoja e shprehur do të jetë në llogarinë tuaj.
Q6. Cila është sasia minimale për çdo porosi?
A: Normalisht 1set, por ne gjithashtu mbështesim një sasi të vogël nëse mund të pranoni një çmim më të lartë.
Q7. Cila është koha e prodhimit?
A: Zakonisht është 7 ditë, në varësi të sa urdhrave para jush.
Q8. Cila është afati i pagesës?
A: Termi ynë i pagesës është T / T dhe L / C në shikim.
Q9. Si e garanton cilësinë?
A: Produkti ynë është i garantuar për një vit, dhe çdo problem i cilësisë gjatë kësaj periudhe mbështetet nga mirëmbajtja falas. Sigurisht, shkalla e mirëmbajtjes është nën 1%.
Kategoritë e Produktit : Dera e sipërme e seksionit > Dyer Industriale Industriale

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim