Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Dera e sipërme e seksionit > Dyer Industriale Industriale > Derë të Rrjetit me Rrëshqitje të Galvanizuar me Zgjerim të Përshtatshëm
Derë të Rrjetit me Rrëshqitje të Galvanizuar me Zgjerim të Përshtatshëm
Derë të Rrjetit me Rrëshqitje të Galvanizuar me Zgjerim të Përshtatshëm
Derë të Rrjetit me Rrëshqitje të Galvanizuar me Zgjerim të Përshtatshëm
Derë të Rrjetit me Rrëshqitje të Galvanizuar me Zgjerim të Përshtatshëm
Derë të Rrjetit me Rrëshqitje të Galvanizuar me Zgjerim të Përshtatshëm
 • Derë të Rrjetit me Rrëshqitje të Galvanizuar me Zgjerim të Përshtatshëm
 • Derë të Rrjetit me Rrëshqitje të Galvanizuar me Zgjerim të Përshtatshëm
 • Derë të Rrjetit me Rrëshqitje të Galvanizuar me Zgjerim të Përshtatshëm
 • Derë të Rrjetit me Rrëshqitje të Galvanizuar me Zgjerim të Përshtatshëm
 • Derë të Rrjetit me Rrëshqitje të Galvanizuar me Zgjerim të Përshtatshëm

Derë të Rrjetit me Rrëshqitje të Galvanizuar me Zgjerim të Përshtatshëm

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF
  Min. urdhër: 1 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: GR-06

Material: PVC And Steel Frame, Steel

Color: Red,Yellow,Blue,Green,White,Orange,Grey, White

Certificate: UL,CE,SGS

Quality Warranty: 12 Months

Thickness: 40mm

Opening Style: Rolling

Opening Type: Power Driven

Door Panel Pattern: Square

Surface Finishing: Finished

Output Torque: 1000N

Additional Info

paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

prodhimtari: 1000 pieces/month

markë: HOFIC

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

certifikatë: IS9001

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen,Guangzhou

përshkrim i produktit

Derë të Rrjetit me Rrëshqitje të Galvanizuar me Zgjerim të Përshtatshëm

Hongfa rrëshqitje dyert e garazhit Fuqia e lartë, funksionimi i shpejtë, mbyllja e mirë, zhvendosja e hapësirës më të vogël, zhurma e ulët, pikëpamjet e ndryshme për përdoruesin për dritare zgjedhje brenda portave për lehtësi në pajisjet e patentuara të sigurisë me certifikatën CE.

Avantazhet e dyerve seksionare

1.CE miratuar modës lehtë ashensor projektuar dera industriale përdoret me dyert e këmbësorëve.

2.Finger-mbrojtje panel, CFC shkumë të lirë, mjedisore miqësore.

3. Dendësia është më shumë se 40kgs / m3, shumë ngjyra të ngurta dhe dru kokërr janë në dispozicion,

aftësi të mira anti-plakje dhe aftësi anti-motit.

4. Ndërtimi i trefishtë me shtresa, një ndërprerje e vazhdueshme termike dhe vulë ajri midis seksioneve, dhe izolimi i lartë poliuretani.

5. Operacioni i rregullt.

Pajisja mbrojtëse automatike.

7. Rezistenca e izolimit.


. Sectional Door frame

Dera e garazhit HongFa është kombinimi funksional i dekorimit, parandalimit dhe mbrojtjes.

Mënyrat e avancuara të operimit përfshijnë manuale, elektrike dhe të kontrolluar nga largësi me pajisjen automatike të mbylljes.

Funksionimi i thjeshtë dhe i sigurt dhe zhurma e lirë është pa marshim në derën tradicionale të rrotullimit.


punishte

roller shutter pvc work shop

paketim

Packing for high speed roller shutter door

certifikatat

certificates

Shenzhen Hongfa Automatic Co. Ltd është një kompani të teknologjisë së lartë që angazhohet në zhvillimin e avancuar të klasit botëror
dyert automatike. Produktet tona kryesore përfshijnë derë të shpejtë kodrina, derdhje industriale akumulimit, dyer industriale kodrina, PVC
dyer rrokullisje, derë e shpejtë e rrotullimit, derë e rrotullueshme kundër zjarrit, derën industriale të ashensorit, derën automatike të induksionit, varen automatike vertikale
derë, derë automatike mjekësore, derë automatike prej çeliku inox, porta elektrike e palosshme, derdhja e kristaleve, shutter elektrik i
materiale të ndryshme, dhe seri parkimi.

COMPANY SHOW 1

FAQ
1. Cilat janë të dhënat e pagesës?
Para depozitimit të prodhimit dhe bilancit para dërgesës.
2. Cila është koha e dorëzimit?
Për rendin e zakonshëm, vetëm rreth 7 ditë.
3. Po në lidhje me garancinë për dyert?
Ne sigurojmë 12 muaj garanci për të gjitha dyert dhe aksesorët. Kur të shfaqet cilësia e produktit.
4. A ofroni shërbimin OEM?
Po. OEM & ODM Shërbimi është në rregull për ne.
5. Cila është MOQ?
Ne e pranojmë 1 set si rend të mostrës.
6. Si ka lidhje me paketën?
Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore, si kërkesë tuaj.


Kategoritë e Produktit : Dera e sipërme e seksionit > Dyer Industriale Industriale

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim