Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Dera e sipërme e seksionit > Dyer Industriale Industriale > Industriale alumini Dysheme seksionare Garage
Industriale alumini Dysheme seksionare Garage
Industriale alumini Dysheme seksionare Garage
Industriale alumini Dysheme seksionare Garage
Industriale alumini Dysheme seksionare Garage
Industriale alumini Dysheme seksionare Garage
 • Industriale alumini Dysheme seksionare Garage
 • Industriale alumini Dysheme seksionare Garage
 • Industriale alumini Dysheme seksionare Garage
 • Industriale alumini Dysheme seksionare Garage
 • Industriale alumini Dysheme seksionare Garage

Industriale alumini Dysheme seksionare Garage

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF
  Min. urdhër: 1 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: GR-03

Material: PVC And Steel Frame, Aluminum Alloy

Color: Red,Yellow,Blue,Green,White,Orange,Grey, White

Certificate: UL,CE,SGS

Quality Warranty: 12 Months

Thickness: 40mm

Opening Style: Rolling

Opening Type: With Remote Control

Motor Shaft: 3.6m

Power: 100W

Output Torque: 1200N

Door Panel Pattern: Square

Surface Finishing: Finished

Additional Info

paketim: Rasti kompensatë ose kartoni

prodhimtari: 1000 pieces/month

markë: HOFIC

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

certifikatë: IS9001

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen,Guangzhou

përshkrim i produktit

Industriale alumini Dysheme seksionare Garage

1. Rezistenca e shkëlqyer e erës: Paneli prej çeliku me sanduiç me forcë të mirë.
2. Izolimi i shkëlqyeshëm termik: Trashësia totale e panelit të derës arrin 40mm

3. Operacioni me frekuencë të lartë: Sistemi i bilancit të pranverës së kundërt kundërson forcën më të madhe gjatë
hapjes.
4. Modalitetet e dyfishtë të operimit automatik: Kur ka dështim në rrymë ose ndarje, dera mund të hapet ose të mbyllet nga zinxhiri i operimit manual. Bilanci sistemi i pranverës së rrotullimit kundërshto shumicën e
drag- force e hapjes. Mund të hapet me dorë me një forcë të vogël.
5. Mënyrat e ngjitjes të ndryshme: Mënyrat e ngjitjes mund të zgjidhen sipas kushteve të vrimës së murit dhe hapësirës në dispozicion 1. Mënyra e ngjitjes standarde 2. Mënyra e ngjitjes së lartë 3. Mënyra ngjitëse vertikale

setctional door

Specifikimi i derës së Garazhit:

1) Garage Door Slat opsion:

SLLP-55, 60, 77, 78, 100, 120mm

2) Garage Door Driving: Opsion motorik me tuba:

80-300 Nm

3) Garage Door Color opsion:

Bardhë, gri, krem ​​(Të gjitha llojet e stileve dhe ngjyrave janë të rregullueshme për ne kërkesat e tyre.)

4) Finish Sipërfaqja:

Pluhur Veshje

5) Garage Door materiale:

6063T5 alumini

6) Dera Garage Hapur mënyrë:

Elektrike, manuale, telekomanda

2. Garage Door Kontrollin e Cilësisë:

(1) Përzgjedhja e materialit: Përdorimi i shufrës së aluminit të pastërtisë 97%

(2) Standardi i Prodhimit: Standardi më i lartë në Kinë.

Gardhi alumini Garage Door është zëvendësuesi për dyert tradicionale të rulit. Shiritat e tij janë bërë nga aliazh alumini me dy shtresa dhe çeliku i veçantë me sipërfaqe të trajtuar me teknikë të përpunimit të avancuar.

Dera e garazhit HongFa është kombinimi funksional i dekorimit, parandalimit dhe mbrojtjes.

Mënyrat e avancuara të operimit përfshijnë manuale, elektrike dhe të kontrolluar nga largësi me pajisjen automatike të mbylljes.

Funksionimi i thjeshtë dhe i sigurt dhe zhurma e lirë është pa marshim në derën tradicionale të rrotullimit.


punishte

roller shutter pvc work shop

paketim

Packing for high speed roller shutter door

certifikatat

certificates

Shenzhen Hongfa Automatic Co. Ltd është një kompani të teknologjisë së lartë që angazhohet në zhvillimin e avancuar të klasit botëror
dyert automatike. Produktet tona kryesore përfshijnë derë të shpejtë kodrina, derdhje industriale akumulimit, dyer industriale kodrina, PVC
dyer rrokullisje, derë e shpejtë e rrotullimit, derë e rrotullueshme kundër zjarrit, derën industriale të ashensorit, derën automatike të induksionit, varen automatike vertikale
derë, derë automatike mjekësore, derë automatike prej çeliku inox, porta elektrike e palosshme, derdhja e kristaleve, shutter elektrik i
materiale të ndryshme, dhe seri parkimi.

COMPANY SHOW 1

FAQ
1. Cilat janë të dhënat e pagesës?
Para depozitimit të prodhimit dhe bilancit para dërgesës.
2. Cila është koha e dorëzimit?
Për rendin e zakonshëm, vetëm rreth 7 ditë.
3. Po në lidhje me garancinë për dyert?
Ne sigurojmë 12 muaj garanci për të gjitha dyert dhe aksesorët. Kur të shfaqet cilësia e produktit.
4. A ofroni shërbimin OEM?
Po. OEM & ODM Shërbimi është në rregull për ne.
5. Cila është MOQ?
Ne e pranojmë 1 set si rend të mostrës.
6. Si ka lidhje me paketën?
Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore, si kërkesë tuaj.


Kategoritë e Produktit : Dera e sipërme e seksionit > Dyer Industriale Industriale

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim