Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Dera e sipërme e seksionit > Dyer Industriale Industriale
Shërbimi Online
Zhong

Mr. Zhong

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Dyer Industriale Industriale

Kategoritë e produkteve të Dyer Industriale Industriale , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Dyer Industriale Industriale , furnizuesit Dera Industriale Industriale / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Depo Industriale Door Seksion R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Dyer Industriale Industriale furnizuesit

Dyert sektoriale industriale janë dyert më të qëndrueshme dhe më të gjata për të siguruar qarkullim në zonat e hyrjes dhe daljes së fabrikës, mallrave, zonave të ngarkimit dhe shkarkimit.

Trupi i derës së seksionit formohet me panele sanduiç prej 40 mm. Këto panele sigurojnë izolim të shëndoshë dhe të nxehtësisë për shkak të izolimit intensiv të poliuretanit dopio është injektuar në mes të fletës së çelikut të galvanizuar. (50 kg / m3).

Sistemet industriale të dyerve sektoriale sigurojnë hapësirë ​​të kursyer me hapjen paralele të tavanit. Çdo hapje mund të përdoret qartë. dhe prodhon në përputhje me diapazonin e tranzicionit dhe lartësinë në ndërtesat ose depot e fabrikës.

Dyer është duke punuar rrëshqitur nga të jetë më e përshtatshme hendeku midis nivelit të lartë të portës me një lartësi tavan brenda rasils anësore. Dera mund të montohet në mënyra të ndryshme sipas distancës së hendekut (standard, të ulët, lartësim dhe sistemet e pistave vertikale).

Dyert industriale mund të hapen automatikisht me motor elektrik 230-380 V-AC / 50 Hz ose manualisht në sajë të sistemit të pranverës së rrotullimit që balancon peshën e derës. Burimet e galvanizuara janë të qëndrueshme me 25.000 cikle të dyerve. Motori me zinxhir emergjence Të gjitha sistemet e lëvizjes kanë një sistem mekanike mbrapa të pajisur në kutinë e reduktimit të motorrit elektrik, në mënyrë që dera seksionare të mund të hapet nëse energjia dështon. Reduktimi i shpejtësisë mund të përdoret me zinxhirin.

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim