Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Derë automatike rrëshqitëse > Porta e Rrëshqitjes së Spitalit > Rrëshqitje Automatike Mjekësore Door Spitali
Rrëshqitje Automatike Mjekësore Door Spitali
Rrëshqitje Automatike Mjekësore Door Spitali
Rrëshqitje Automatike Mjekësore Door Spitali
Rrëshqitje Automatike Mjekësore Door Spitali
Rrëshqitje Automatike Mjekësore Door Spitali
 • Rrëshqitje Automatike Mjekësore Door Spitali
 • Rrëshqitje Automatike Mjekësore Door Spitali
 • Rrëshqitje Automatike Mjekësore Door Spitali
 • Rrëshqitje Automatike Mjekësore Door Spitali
 • Rrëshqitje Automatike Mjekësore Door Spitali

Rrëshqitje Automatike Mjekësore Door Spitali

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-W5498

Material: Stainless Steel

Type: Sliding

Open Style: Sliding

Opening Type: With Remote Control

Special Function: Soundproof

Color: White

Certification: UL, TUV, CB, CCC, ISO9001, RoHS, CE

Position: Interior

Surface Finishing: Finished

Size And Color: Available

Additional Info

paketim: Rasti prej druri

prodhimtari: 2000 sets/year

markë: Hongfa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës:  Kinë

Aftësia e Furnizimit: 200 sets/month

certifikatë: ISO9001 SGS CE

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen,China

përshkrim i produktit

Rrëshqitje Automatike Mjekësore Door Spitali


automatic sliding door


DERE E SPITALIT
Dera e rrëshqitjes mjekësore, secila derë ka një pjatë të vetme çeliku të pandryshkshme, të veshur me kornizë të brendshme të profileve të aluminit dhe panele me majë të lartë, të rrethuar me çelik të kualitetit të lartë, mbyllje të trajtimit të përsosur, saktësi të lartë dimensionale, sipërfaqe të mbyllur të cilësisë së lartë EPDM të jetë vulë e përsosur pa seamless. Bao çeliku bordit çeliku të përdorura në të gjitha me cilësi të lartë çeliku të ftohtë mbështjellë, sipërfaqe me cilësi të lartë të motit-rezistente ngjyrë të pastër poliestër Veshje elektrostatike pluhur, performanca e saj në përputhje me standarde GB5237.4-2000 (në përputhje me standardet evropiane QUALICOA D) , dhe zhvillimin e një sërë efektesh druri. Door Press (mbrojtja mjekësore diagnostifikimit X-ray parandalimin e rrezatimit të mbrojtjes shëndetësore) trashësi rreshtim përkatës stereotip, mbreh mbrojtëse drejt rreshtim 2mmpb trashësi, trashësinë e mbrojtjes 2mmbp tjera. Aksi vertikal varet dizajn unik, të ndryshme nga varen konvencionale, duke ndryshuar pikën e ndikimit për të shmangur sagging derën, duke e bërë më të qëndrueshme derë mbrojtëse, ju hapni pa probleme.


sliding door


Karakteristikat e produktit:
1. Paneli i derës brenda shkumë poliuretani të mbushur me teknologji të përgjithshme të presionit të lartë, me forcë të lartë aliazh alumini kornizë, heqjen automatike platformë të madhe hidraulike ngutshme pajisje. Pajisjet e veçanta dhe teknologjia e duhur për sigurimin e sipërfaqes së fletës së derës mund të personalizohen: fletë të ndryshme fletë çeliku inox, çelik llak, alumin, bordi elektrolitik, panele PVC, panelet e derës mund të zgjedhin një larmi ngjyrash.
vulën e ngulitur, në përputhje me përdorimin spitalor të shëndetit 2. Korniza e dyerve, të dy anët, kërkesat e lartë dhe të mesme
3. Korniza e derës dhe dera mund të rreshtohen me një stereotip për mbrojtje nga rrezatimi.
4. 304 kornizë çeliku inox, kornizë derë ngulitur në cilësi të lartë të importuara vulat vulë të veçantë, mbushur dyert e brendshme të veçantë poliuretani shkumë flokët. Derë të vetme, dyer të dyfishtë, dyer të dyfishtë, madhësi të përshtatur
5. Aplikimet: spitalet pom, laborator.


sliding doorProjektuar për mjedise të dhomave të pastra si dhomat e spitalit, fabrikat e prodhimit farmaceutik, fabrikat e pajisjeve të saktësisë, dyqanin e ushqimit, portin e qasjes në laborator.

Parametrat teknike:

Power Voltage
220V/50Hz
Power consumption
<150W
Door weight
<200kg
Opening / Closing speed
20-60cm/sec
Closed way
Auto/lnduction

Ndërrimi i dritës së dritës së sigurisë:
Kjo është ajo marrëveshje me standardet evropiane, me një imunitet tërësisht të ndërhyrjes. Gjithashtu dakord me standardet e ESC dhe në përputhje me qeverinë franceze rreth rregulloreve të vendit të punës kërkojnë dyer automatike.
Marrëveshje me rregulloret gjermane në lidhje me dyert e jashtme të energjisë duke filluar


Different Color Panel

Certifikatat tona

 certificate

Paketimi dhe logjistika


packing

Production


Çfarë shërbimi mund të merrni prej nesh?
1) shërbim OEM për ju dhe klientët tuaj.
2) Organizoni dërgesën për ju kudo.
3) Certifikimi CE / ISO-9001 / SGS
4) Video instalimi ose udhëzim për ju.
5) Sugjerim i disponueshëm për dyert e sakta.
6) Shërbime profesionale që mbështesin me gjuhë të ndryshme, email ose thirrje telefonike.
7) Udhëzimet dhe udhëzimet operative pas instalimit.
8) Shërbimi profesional / pa u lodhur pas shitjes.
9) 12 muaj garanci për të gjitha dyert dhe aksesorët.

Kategoritë e Produktit : Derë automatike rrëshqitëse > Porta e Rrëshqitjes së Spitalit

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim