Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Derë automatike rrëshqitëse > Porta e Rrëshqitjes së Spitalit > Dhoma Operative Spitali Door Automatik Rrëshqitës
Dhoma Operative Spitali Door Automatik Rrëshqitës
Dhoma Operative Spitali Door Automatik Rrëshqitës
Dhoma Operative Spitali Door Automatik Rrëshqitës
Dhoma Operative Spitali Door Automatik Rrëshqitës
Dhoma Operative Spitali Door Automatik Rrëshqitës
 • Dhoma Operative Spitali Door Automatik Rrëshqitës
 • Dhoma Operative Spitali Door Automatik Rrëshqitës
 • Dhoma Operative Spitali Door Automatik Rrëshqitës
 • Dhoma Operative Spitali Door Automatik Rrëshqitës
 • Dhoma Operative Spitali Door Automatik Rrëshqitës

Dhoma Operative Spitali Door Automatik Rrëshqitës

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-JC48

Material: Stainless Steel

Type: Sliding

Open Style: Sliding

Opening Type: Power Driven

Special Function: Security

Color: Silver

Certification: ISO9001, CE

Position: Interior

Surface Finishing: Finished

Type:: Sliding Doors

Door Material:: Steel+polyurethane PU

Color:: As Your Requirement

Feature:: Minimize The Noise

Advantage:: Heavy Duty

Viewing Window:: Available

Opening Time:: 1-10s(Adjustable)

Kinds:: Single Gate Or Double Gates

Safety Features:: Can Stop Immediately With Obstacle

Additional Info

paketim: Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore

prodhimtari: 500 Set/Sets per Month

markë: HongFa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë (kontinent)

Aftësia e Furnizimit: 500 Set/Sets per Month

certifikatë: CE SGS ISO:9100

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Dhoma Operative Spitali Door Automatik Rrëshqitës


Dera e rrëshqitjes mjekësore , secila derë ka një pjatë të vetme çeliku të pandryshkshme, të veshur me kornizë të brendshme të profileve të aluminit dhe panele me majë të lartë , të rrethuar me çelik të kualitetit të lartë, mbyllje të trajtimit të përsosur, saktësi të lartë dimensionale, sipërfaqe të mbyllur të cilësisë së lartë EPDM të jetë vulë e përsosur pa seamless. Bao çeliku bordit çeliku të përdorura në të gjithë me cilësi të lartë çeliku të ftohtë mbështjellë, sipërfaqe me cilësi të lartë të motit-rezistente ngjyrë të pastër Veshje poliestër elektrostatike pluhur. performanca e saj në përputhje me standardin GB5237.4-2000 (në përputhje me standardet evropiane QUALICOA D), dhe zhvillimin e një sërë efektesh druri. Door Press (mbrojtja mjekësore diagnostike e rrezeve të rrezeve të parandalimit të mbrojtjes së shëndetit) trashësi rreshtim përkatës stereotip, mbreh mbrojtëse drejt rreshtim 2mmpb trashësi, trashësinë e mbrojtjes tjetër 1mmbp. Aksi vertikal varet dizajn unik, të ndryshme nga varen konvencionale, duke ndryshuar pikën e ndikimit për të shmangur sagging derën, duke e bërë më të qëndrueshme derë mbrojtëse, ju hapni pa probleme.

HONGFA18_4

Cilat janë detajet e derës së dhomës Operative?

1. Dera e brendshme është e mbushur me shkumë PU XPS. Dera është me një forcë të mirë të përkuljes dhe performancë të mirë kundër zjarrit me -static plastike të mbuluar me ujë në sipërfaqe.

2. Mund të përshtatet me kërkesat e mjediseve të rënda të motit, të rajoneve të ndryshme, rreth buzës së të cilave përdoren alumini special dhe një shirit izolues i projektuar posaçërisht për të siguruar që dera të ketë një efekt të mirë nënshkrimin.

3. E pajisur me "operacion" të ekranit LED është gjithashtu në dispozicion.

4. Reduktuesi i dyerve motorike të dyerve spitalore duhet të prodhohen posaçërisht. Kështu ai mund të minimizojë zhurmën për të përmbushur kërkesat e dhomave të pastra.

5. Pajisja e rregullueshme e pezullimit të trupit të derës mund të rregullojë në mënyrë efektive derën nga katër drejtime, lart, poshtë, majtas dhe djathtas, duke e bërë derën të arrijë efektin e kërkuar të vulosjes.

6. Pjesa e kontrollit elektrik duhet të jetë në përputhje me standardet kombëtare të EMC për të shmangur shqetësimin e pajisjeve mjekësore.

7. Gama e tensionit të pjesës së kontrollit elektrik është e gjerë.

HONGFA18_5110988198365545

Detajet e produktit

Projektuar për mjedise të dhomave të pastra si dhomat e spitalit, fabrikat e prodhimit farmaceutik, fabrikat e pajisjeve të saktësisë, dyqanin e ushqimit, portin e qasjes në laborator.

Power Voltage 220V/50Hz
Power consumption <150W
Door weight <200KG
Opening/Closing speed 20-60cm/sec
Closed way Auto/Induction

Certifikata jonë

HTB1CoRpQVXXXXcCaXXXq6xXFXXXm.jpg_

Paketimi & Transporti

HTB1J0aiQVXXXXXoXXXXq6xXFXXXf.jpg_

HTB19e_RRXXXXXbJaFXXq6xXFXXX6.jpg_
Kategoritë e Produktit : Derë automatike rrëshqitëse > Porta e Rrëshqitjes së Spitalit

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim