Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Derë automatike rrëshqitëse > Porta e Rrëshqitjes së Spitalit
Shërbimi Online
Zhong

Mr. Zhong

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Porta e Rrëshqitjes së Spitalit

Kategoritë e produkteve të Porta e Rrëshqitjes së Spitalit , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Porta e Rrëshqitjes së Spitalit , furnizuesit Spitali Automatik Rrëshqitje Door / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Porta e qelqit rrëshqitës të spitalit R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Porta e Rrëshqitjes së Spitalit furnizuesit

Paneli i derës: Paneli i derës është bërë prej çeliku inox 304 pa kornizë. Materialet kryesore janë krimbi me letër, krimb alumini, UP, etj. Vendet e instalimit të bllokimit të derës, derës më afër dhe varen janë përforcuar me tuba katrorë më shumë se 1.5mmthickness të cilat janë compression formohem me teknologji të veçantë.


Korniza e dyerve: ajo është bërë prej çeliku inox plotësisht 304. Llojet e lidhjes me wallboards janë të dyfishtë-klip lloji dhe lidhje alumini. E para është aplikuar më së shumti në muret e makinerive dhe dora e fundit ka bërë murature. Aksesorët janë dritare të dyfishta dhe heqin tipin e shiritit. Bllokohet mund të jetë mbyllja e famshme e dyerve ose pronarët mund të zgjedhin veturat e bllokimit.

Specifikimet: madhësi të zakonshme 800X2100, 900X2100, 1500X2100 ose1800X2100, mund të rregullohen sipas kërkesave të klientëve, materialet mund të zgjidhen sipas kërkesave të klientëve, siç janë materialet e tjera të veçanta.


Karakteristikat: Dera prej çeliku inox 304 që ne prodhojmë janë të pamjes elegante, të qëndrueshme dhe të qëndrueshme, të rezistencës ndaj acidit dhe kalit dhe izolimit termik. Është zgjedhja e parë për projektet e teknologjisë së lartë në shtëpi dhe inxhinieri për punët e jashtme që kërkon për antikorozion dhe cilësi të lartë si fabrika elektronike dhe fabrika ushqimore


Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim