Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Porta me shpejtësi të lartë > Porta e Stacking me shpejtësi të lartë > Vrima me shpejtësi të lartë që hapin dyert e rulit
Vrima me shpejtësi të lartë që hapin dyert e rulit
Vrima me shpejtësi të lartë që hapin dyert e rulit
Vrima me shpejtësi të lartë që hapin dyert e rulit
Vrima me shpejtësi të lartë që hapin dyert e rulit
Vrima me shpejtësi të lartë që hapin dyert e rulit
 • Vrima me shpejtësi të lartë që hapin dyert e rulit
 • Vrima me shpejtësi të lartë që hapin dyert e rulit
 • Vrima me shpejtësi të lartë që hapin dyert e rulit
 • Vrima me shpejtësi të lartë që hapin dyert e rulit
 • Vrima me shpejtësi të lartë që hapin dyert e rulit

Vrima me shpejtësi të lartë që hapin dyert e rulit

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 8 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-W3221

Material: Aluminum Alloy

Type: Rolling

Open Style: Folding

Opening Type: With Remote Control

Special Function: Security

Color: Grey

Certification: CB, ISO9001, CE

Position: Industrial

Surface Finishing: Finished

Size And Color: Available

Servo System: Servo Motor And Control Box

Additional Info

paketim: Rasti prej druri

prodhimtari: 2000 sets/year

markë: Hongfa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 200 sets/month

certifikatë: ISO9001 SGS CE

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen,China

përshkrim i produktit

Vrima me shpejtësi të lartë që hapin dyert e rulit


stacking door1


Stacking Door, të importuara teknikë të përparuar të prodhimit nga Shenzhen Hongfa Automatik Door Company, të pajisura me funksione të gjithanshëm e izolimit termik dhe qetësohuni, anti-insekt, windproof, anti-pluhur, papërshkueshëm nga zëri, anti-zjarr, anti-erë dhe ndriçimi natual, të cilat janë përdorur gjerësisht në ushqim, kimi, tekstil, frigorifer, elektronikë, shtypje, supermarket, montim, makineri precize, logjistikë dhe magazinim në mesin e punëtorive të tjera me ajër të kondicionuar dhe fabrika të prodhimit më të pastër, gjithashtu krijon energji më të lartë dhe efikasitet operimi për një mjedis më të mirë operimi .


Fast Stacking Shutter


Detajet e produktit

Technical classification

Technical Parameters

Door body

High-strength  polyester fiber with soft epoxy resin on the surface

Degree of tear resistance

500N

Low temperature cracking temperature

-20 degree anti-corrosion, anti-ultrtaviolet; horizontal reinforcement rod strenthens the door body, wind pressure resistance 200N/m 

Size range

4-10m wide and 4-10m high

Sealed and isolated

Anti-aging seal around the door, heat conduction system K=5w/m2°C

Noise attenuation

≤20dBA

Power and control

230V/400V, single or three phase, 50Hz

Power

0.75KW-4.0KW; manual, button, drawstring, remote control, photoelectric switch, metal detection and radar, etc.

Running speed and time control

Switching speed: 0.6-1.5 m / sec, closing time can be adjusted: 5-30 seconds

Safety protection

Safety protection device such as photoelectric switch, contact sensing edge and warning light


stacking fast door


large size pvc roll up door.jpg_


Certifikata jonë

certificate_


paketimpackage

Roller Shutter Pvc Work Shop

FAQ


1. Cila është detajet e pagesës?
Depozita para prodhimit, bilanci para dërgesës.

2. Cila është koha e dorëzimit?
Për porosi të zakonshme, zgjat vetëm rreth 7 ditë.

3. Sa për garancinë e derës?
Ne ofrojmë një garanci 12 mujore për të gjitha dyert dhe aksesorët. Kur ndodh cilësia e produktit.

4. A ofroni shërbime OEM?
Po. Shërbimet OEM dhe ODM nuk janë problem për ne.

5. Cila është sasia minimale e porosive?
Ne e pranojmë 1 set si një rend të mostrës.

6. Sa për parcelën?
Mbulesë kompensate ose kartoni, të përshtatshme për transportin detar ose ajror, sipas kërkesave tuaja.Kategoritë e Produktit : Porta me shpejtësi të lartë > Porta e Stacking me shpejtësi të lartë

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim