Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Shpejtësi me shpejtësi të lartë
Shpejtësi me shpejtësi të lartë
Shpejtësi me shpejtësi të lartë
Shpejtësi me shpejtësi të lartë
Shpejtësi me shpejtësi të lartë
 • Shpejtësi me shpejtësi të lartë
 • Shpejtësi me shpejtësi të lartë
 • Shpejtësi me shpejtësi të lartë
 • Shpejtësi me shpejtësi të lartë
 • Shpejtësi me shpejtësi të lartë

Shpejtësi me shpejtësi të lartë

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 10 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-W9412

Material: Stainless Steel

Type: Rolling

Open Style: Folding

Opening Type: With Remote Control

Special Function: Security

Color: White

Certification: UL, TUV, CB, CCC, ISO9001, RoHS, CE

Position: Industrial

Surface Finishing: Finished

Additional Info

paketim: Rasti prej druri

prodhimtari: 2000 sets/year

markë: Hongfa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 200 sets/month

certifikatë: ISO9001 SGS CE

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen,China

përshkrim i produktit

Shpejtësi me shpejtësi të lartë


Përzgjedhja e materialit:
1. Kornizë: 2MM trashësi të ftohtë roll çelik inox.
2. Motor: Gjermania SEW motor frenave (jashtme), fuqi 0.75KW, furnizimi me energji 220V.
3. Sistemi i kontrollit: Importuar Japoninë Mitsubishi converter dhe PLC për kontrollin e kutisë elektrike (150% 1HZ)
4. Hapja dhe mbyllja e shpejtësisë: 0.6-1.5m / s (rregullueshme).
5. Pajisja e sigurisë: Sensori i fotokollës së Koresë, reagimi i ndalimit emergjent kur ndjen pengesat.
6. Perde: France fibër poliestër densitet të lartë dhe përpunimin sipërfaqe Veshje, trashësi 0.8MM, ngjyra të ndryshme mund të zgjidhet: Red, të verdhë, blu, jeshile, portokalli, gri, të bardhë, transparente, etj forca elastik: 4000 / 3500N / 5cm, forca lotim 600 / 600N. Niveli i mbrojtjes nga zjarri: standard gjerman DIN75200 Temperatura e përdorimit: -30 C +70 C.
7. Rezistenca ndaj erës: Aliazh alumini përforcon shiritin për të rritur efektin rezistent ndaj erës.
8. Funksioni i zëvendësimit të perdeve: Aliazh alumini Përforconi Shiritin është i ngarkuar në mes të 2 copave Perde, mund të zëvendësohet lehtësisht nëse ndonjë perde thyer, përveç kostos tuaj.

Factory Price Pile Interior Flexible Door For


9. Dritare transparente: 1.2MM trashësi dritare transparente PVC, madhësia dhe vendndodhja është deri në kërkesën tuaj, më të sigurt.
10. Seal: furçë Seal janë instaluar brenda udhëzon, dhe dizajn të poshtme të veçantë, për të përshtaten çdo terren të pabarabartë.
11. Cotrolling mënyrë: Push button + sensor radar, shumë i përshtatshëm.
12. Kufizimi i kalimit: kaloni kufizues mekanik, lehtë dhe saktësisht.
13. STOP i urgjencës: Me butonin e ndalimit emergjent në panelin e kontrollit, mund të ndaloni lehtësisht nga
Dorë të shkëputeni ose të aksidentoni
14 Funksioni i rikuperimit të gabimit: Prodhimi i të gjitha Hongfa-s është me funksionin e rikuperimit të defektit, sistemi do të vetë-rimëkëmbet pas ndërprerjes së energjisë.
15. Kohë për dorëzim: Është konfirmuar rreth 7 ditë pune me kontratë dhe depozitë.


stacking door

1. Kanali i ajrit
---Detajet e produktit:

E përbashkët e perdes është e pajisur me tub çeliku ose aliazh alumini dhe shirit anti-era për të rritur efektin e rezistencës së erës.

air duct

2. Ring
Është pikturuar me çeliku të galvanizuar dhe është e bukur, e qëndrueshme dhe veshin rezistente. Përdorimi i teknologjisë së avancuar të saldimit, materiali është i qëndrueshëm, jo ​​i lehtë për t'u grisur, i prishur


ring

3. Furçë
Furça e integruar në hekurin e drejtimit mund të luajë rolin e pluhurit dhe të vulosur.


brush

4. Dritarja e perspektivës
Mesia është e pajisur me një dritare transparente PVC me një trashësi prej 1.2mm, duke e bërë më të sigurt për automjetet dhe mjetet për të hyrë dhe dalë.


perspective windowNëse jeni të interesuar për produktin tonë, ju lutemi kontaktoni me mirësi.certificates

packingFAQ

1. Cilat janë të dhënat e pagesës?
Para depozitimit të prodhimit dhe bilancit para dërgesës.
2. Cila është koha e dorëzimit?
Për rendin e zakonshëm, vetëm rreth 7 ditë.
3. Po në lidhje me garancinë për dyert?
Ne sigurojmë 12 muaj garanci për të gjitha dyert dhe aksesorët.
4. A ofroni shërbimin OEM?
Po. OEM & ODM Shërbimi është në rregull për ne.
5. Cila është MOQ?
Ne e pranojmë 1 set si rend të mostrës.
6. Si ka lidhje me paketën?
Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore, si kërkesë tuaj.

Kategoritë e Produktit : Porta me shpejtësi të lartë > Porta e Stacking me shpejtësi të lartë

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim