Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Porta me shpejtësi të lartë > Porta e Stacking me shpejtësi të lartë > Cilësia e Lartë e Lartë e Rrjedhjes Mbërthyer në Garazh Door
Cilësia e Lartë e Lartë e Rrjedhjes Mbërthyer në Garazh Door
Cilësia e Lartë e Lartë e Rrjedhjes Mbërthyer në Garazh Door
Cilësia e Lartë e Lartë e Rrjedhjes Mbërthyer në Garazh Door
Cilësia e Lartë e Lartë e Rrjedhjes Mbërthyer në Garazh Door
Cilësia e Lartë e Lartë e Rrjedhjes Mbërthyer në Garazh Door
 • Cilësia e Lartë e Lartë e Rrjedhjes Mbërthyer në Garazh Door
 • Cilësia e Lartë e Lartë e Rrjedhjes Mbërthyer në Garazh Door
 • Cilësia e Lartë e Lartë e Rrjedhjes Mbërthyer në Garazh Door
 • Cilësia e Lartë e Lartë e Rrjedhjes Mbërthyer në Garazh Door
 • Cilësia e Lartë e Lartë e Rrjedhjes Mbërthyer në Garazh Door

Cilësia e Lartë e Lartë e Rrjedhjes Mbërthyer në Garazh Door

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-JC49

Material: Stainless Steel

Type: Rolling

Open Style: Rolling

Opening Type: Power Driven

Special Function: Soundproof

Color: Red

Certification: ISO9001, CE

Position: Industrial

Surface Finishing: Finished

Quality Warranty:: 12 Months

Motor Choice:: 1.German Sew 2.China Sej / Snma

Control Panel:: Japan Mitsubishi Danmark Danfoss

Command System:: Radar Sensor, Magnetic Loop , Remote Control, Push

Normal Working:: -35 To 65 Celsius Degree Standard

Motor Position:: Left Or Right

Installation Base:: Concrete,Panel, Brick,Steel Structure.

Safety Device:: Photocell Sensor(Korea Autonics)

Size:: According To Your Order

Additional Info

paketim: Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore

prodhimtari: 300 Set/Sets per Month

markë: HongFa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë (kontinent)

Aftësia e Furnizimit: 300 Set/Sets per Month

certifikatë: CE SGS ISO:9100

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Cilësia e Lartë e Lartë e Rrjedhjes Mbërthyer në Garazh Door


Xhamat e Shpejtë për hapjen e rulut , importuan teknikën e avancuar të prodhimit nga Shenzhen Hongfa Automatic Door Company, të pajisura me funksione të gjithanshme të izolimit termik dhe ftohës, anti-insekteve, anti-era, anti-pluhuri, anti-zjarri, anti-erë dhe natual ndriçimi, të cilat përdoren gjerësisht në ushqim, kimi, tekstil, frigorifer, elektronikë, shtypje, supermarket, montim, makineri precize, logjistikë dhe magazinim në mesin e punëtorive të tjera me ajër të kondicionuar dhe fabrika të prodhimit më të pastër. ambient më të mirë operimi.


stacking door1


Detajet e produktit

Technical classification

Technical Parameters

Door body

High-strength  polyester fiber with soft epoxy resin on the surface

Degree of tear resistance

500N

Low temperature cracking temperature

-20 degree anti-corrosion, anti-ultrtaviolet; horizontal reinforcement rod strenthens the door body, wind pressure resistance 200N/m 

Size range

4-10m wide and 4-10m high

Sealed and isolated

Anti-aging seal around the door, heat conduction system K=5w/m2°C

Noise attenuation

≤20dBA

Power and control

230V/400V, single or three phase, 50Hz

Power

0.75KW-4.0KW; manual, button, drawstring, remote control, photoelectric switch, metal detection and radar, etc.

Running speed and time control

Switching speed: 0.6-1.5 m / sec, closing time can be adjusted: 5-30 seconds

Safety protection

Safety protection device such as photoelectric switch, contact sensing edge and warning light


roller shutter


HTB18ENoQVXXXXbSaXXXq6xXFXXXZ.jpg_


Certifikata jonë

img1


paketimpackage


FAQ

1. Cila është detajet e pagesës?
Depozita para prodhimit, bilanci para dërgesës.
2. Cila është koha e dorëzimit?
Për porosi të zakonshme, zgjat vetëm rreth 7 ditë.
3. Sa për garancinë e derës?
Ne ofrojmë një garanci 12 mujore për të gjitha dyert dhe aksesorët. Kur ndodh cilësia e produktit.
4. A ofroni shërbime OEM?
Po. Shërbimet OEM dhe ODM nuk janë problem për ne.
5. Cila është sasia minimale e porosive?
Ne e pranojmë 1 set si një rend të mostrës.
Sa për parcelën?
Mbulesë kompensate ose kartoni, të përshtatshme për transportin detar ose ajror, sipas kërkesave tuaja.
Kategoritë e Produktit : Porta me shpejtësi të lartë > Porta e Stacking me shpejtësi të lartë

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim