Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Porta me shpejtësi të lartë > Porta e Stacking me shpejtësi të lartë > Dera e grumbullimit të derës industriale me shpejtësi të lartë
Dera e grumbullimit të derës industriale me shpejtësi të lartë
Dera e grumbullimit të derës industriale me shpejtësi të lartë
Dera e grumbullimit të derës industriale me shpejtësi të lartë
Dera e grumbullimit të derës industriale me shpejtësi të lartë
 • Dera e grumbullimit të derës industriale me shpejtësi të lartë
 • Dera e grumbullimit të derës industriale me shpejtësi të lartë
 • Dera e grumbullimit të derës industriale me shpejtësi të lartë
 • Dera e grumbullimit të derës industriale me shpejtësi të lartë

Dera e grumbullimit të derës industriale me shpejtësi të lartë

  Çmimi i njësisë: USD 1500 - 800 / Set/Sets
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 10 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-J 522

Warranty Service: 1 Year

Open method: Rolling Pull, Rolling

After-sales service: Online technical support, Onsite Installation

main material: PVC, Steel

Engineering solution capability: 3D model design

Application scenario: Supermarket, Warehouse, Workshop, other, Basement, Garage & Shed

design style: Modern

place of origin: China

Use place: Commercial

Surface processing: Finished

Variety: Entry Doors, Garage Doors, industrial doors

Additional Info

paketim: pako prej kashte druri

prodhimtari: 300sets

markë: HONGFA

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 30sets/month

certifikatë: CE; SGS; ISO9001;TUV

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen Port,Guangzhou Port

përshkrim i produktit

Dera e grumbullimit të derës industriale me shpejtësi të lartë

Shpejtësi e lartë PVC Fold-up Door është një nga brezi i ri i dyerve me shpejtësi të lartë i prodhuar nga Hongfa. Alumini ose çeliku i përforcuar mbështesin materiale me pëlhurë PVC me densitet të lartë, sistemi i veçantë i daulles ju shërben çdo kusht. Ky lloj dere është i përshtatshëm për hapje me madhësi më të madhe dhe është projektuar për zbatim të rëndë.

Dyert e palosshme pvc me shpejtësi të lartë ofrohen shumë versione të ndryshme, duke siguruar zgjidhje individuale dhe të personalizuara të sistemit për gati çdo kërkesë të aplikimit. Isshtë përdorur aplikim për shumë qëllime për të gjitha industritë e tipit, nga logjistika te kimia për të menaxhuar trafikun dhe izolimin e zonës së kërkuar. Ka dizajn fleksibël dhe mund të aplikohet për aplikime të ndryshme, kështu që zgjidhjet e bëra sipas kërkesave tona janë një nga vetitë tona më të rëndësishme

Hongfa po përdor përvojë të shkëlqyeshme për aplikime të dyerve me shpejtësi të lartë, ne gjithmonë besojmë nëse bëni diçka thjesht bëni më të mirën tuaj siç tha dikush Mos synoni suksesin nëse e dëshironi; thjesht bëni atë që doni dhe besoni, dhe do të vijë natyrshëm. Ne thjesht ndjekim pasionin tonë.

-Pikat kryesore të produkteve tona:

 • Hapja e shpejtë: të gjitha dyert e grilave të shpejta kërkohet të hapen shpejt në mënyrë që të sigurojnë kursim të shpejtë dhe efikas dhe të energjisë.
 • Hapni derën për të ndaluar dhe rezervuar dyert e poshtme të grilave të shpejta të montuara për të siguruar që procesi i mbylljes së kubit. Këtu janë një objekt në lëvizje ose pjesë e një përplasjeje të lehtë: përdorimi i sigurisë.
 • Rezistenca ndaj ndikimit: Kur dyert e shpejta të grilave godasin ose përplasen, sistemet automatike të shinimit dhe pajisja e rivendosjes automatike do të luajnë një rol në derë pas goditjes që nuk kërkon mjete të posaçme për të rivendosur gjendjen e punës në një kohë të shkurtër.
 • Besueshmëria: dyert e shpejta të grilave duhet të kenë veçori elektrike dhe manuale për t'u siguruar që në kanaçe manualisht.high speed stacking door


Karakteristikat dhe përfitimet:

· Cilësi, besueshmëri dhe siguri të shkëlqyeshme, me certifikatë CE.

· Shkathtësi e madhe, fleksibilitet dhe forcë strukturore

· Përmasat e përgjithshme të reduktuara, falë profilit të lakuar të dyerve tona

· Sistemi i hapjes dhe mbylljes pa zhurmë

· Përçueshmëri e lartë termike

· Rezistenca ndaj erës

· Projektuar për të zgjidhur probleme të ndryshme të logjistikës industriale

· Dizajn i thjeshtë

· Asnjë mirëmbajtje e jashtëzakonshme nuk kërkohet, vetëm mirëmbajtja e zakonshme e kërkuar nga rregullat në fuqi

· Lehtë për t’u instaluar

· Operacione të thjeshta dhe të shpejta trajtimi (materiale dhe njerëz)

· Paketim me cilësi të lartë me përdorimin e kutive të polisterolit

· Pajtueshmëria me standardet teknike të BE-së

· Markimi i produkteve sipas kërkesavestacking door


--- Klasifikimi teknik:


Door body

High-strength  polyester fiber with soft epoxy resin on the surface

Degree of tear resistance

500N

Low temperature cracking temperature

-20 degree anti-corrosion, anti-ultrtaviolet; horizontal reinforcement rod strenthens the door body, wind pressure resistance 200N/m 

Size range

4-10m wide and 4-10m high

Noise attenuation

≤20dBA

Power and control

230V/400V, single or three phase, 50Hz

Power

0.75KW-4.0KW; manual, button, drawstring, remote control, photoelectric switch, metal detection and radar, etc.

Running speed and time control

Switching speed: 0.6-1.5 m / sec, closing time can be adjusted: 5-30 seconds


---Detajet e produktit:

1. Rezistenca ndaj erës

Lidhja e perdes është e pajisur me tub çeliku ose aliazh alumini erë dhe shirit të qëndrueshëm ndaj erës për të rritur efektin e rezistencës së erës.

air duct

2. Unaza
Isshtë pikturuar me çelik të galvanizuar dhe është e bukur, e qëndrueshme dhe rezistente ndaj konsumit. Duke përdorur teknologjinë e përparuar të saldimit, materiali është i qëndrueshëm, nuk është i lehtë për tu shitur, i prishur


ring

3. Furçë
Furça e integruar në shinën udhëzuese mund të luajë rolin e rezistencës nga pluhuri dhe të mbyllur.

brush

4. Dritarja e perspektivës
Mesi është i pajisur me një dritare horizontale transparente PVC me një trashësi 1,2 mm, duke e bërë më të sigurt për hyrjen dhe daljen e automjeteve dhe automjeteve.

perspective window


stacking door

stacking door
certificates


packing

FAQ


1. Cilat janë detajet e pagesës?
Depozitë para-prodhimi, bilanci para dërgesës.
2. Cila është koha e dorëzimit?
Për porositë e zakonshme, duhen vetëm rreth 7 ditë.
3. Po në lidhje me garancinë e derës?
Ne ofrojmë një garanci 12 mujore për të gjitha dyert dhe aksesorët. Kur ndodh cilësia e produktit.
4. A ofroni shërbime OEM?
Po. Shërbimet OEM dhe ODM nuk janë problem për ne.
5. Cila është sasia minimale e porosisë?
Ne pranojmë 1 set si një porosi shembull

Kategoritë e Produktit : Porta me shpejtësi të lartë > Porta e Stacking me shpejtësi të lartë

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim