Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Porta me shpejtësi të lartë > Porta e Stacking me shpejtësi të lartë > 2019 Porta e Stacking me shpejtësi të lartë
2019 Porta e Stacking me shpejtësi të lartë
2019 Porta e Stacking me shpejtësi të lartë
2019 Porta e Stacking me shpejtësi të lartë
2019 Porta e Stacking me shpejtësi të lartë
2019 Porta e Stacking me shpejtësi të lartë
 • 2019 Porta e Stacking me shpejtësi të lartë
 • 2019 Porta e Stacking me shpejtësi të lartë
 • 2019 Porta e Stacking me shpejtësi të lartë
 • 2019 Porta e Stacking me shpejtësi të lartë
 • 2019 Porta e Stacking me shpejtësi të lartë

2019 Porta e Stacking me shpejtësi të lartë

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF
  Min. urdhër: 1 Bag/Bags
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-W7532

Material: Stainless Steel

Type: Sliding

Open Style: Sliding

Opening Type: Power Driven

Special Function: Security

Certification: UL, ISO9001, CE

Position: Industrial

Surface Finishing: Finished

Size Available: Color Available

Additional Info

paketim: rasti prej druri

prodhimtari: 100 sets/Month

markë: Hongfa

transport: Ocean,Land

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 100 sets/Month

certifikatë: ISO9001, CE

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen,Guangzhou,Hongkong

përshkrim i produktit

Nëse madhësia juaj e derës është më e madhe se 6 * 6 metër, por do të donit derën me shpejtësi të lartë. Ju lutemi të mësoni më shumë për derën me shpejtësi të madhe mega


STACKING DOOR

Dera e depozitimit me shpejtësi të lartë:

Motor i përdorur posaçërisht për dyer të rrotullimit me shpejtësi të lartë: trefazor 380V; dhe një fazë me fuqi 220 V: 0.55-1.5KW, IP55 50 HZ.

Llamarina e dyerve 1.0 mm fibra poliester me dendësi të lartë ose fletë e butë PVC me transparencë prej 1.5 mm të bëra në Francë. Dera e montimit me shpejtësi të lartë është projektuar për mjedisin industrial i cili është me rrjedhje intensive të materialit, që kërkon shpejtësi dhe siguri të lartë.
Doorframe dhe Roller Cover 2.2 mm trashësi me cilësi të lartë çeliku të ftohtë mbështjellë dhe 4 mm trashë kabineti motor, duke miratuar Veshje elektrike pluhur, ngjyra standarde është fildish e bardhë (Një qumësht pak të verdhë)
Karakteristika e hapjes dhe mbylljes me shpejtësi të lartë Të gjitha dyert me shpejtësi të lartë mund të realizojnë shpejtësinë e hapjes-mbylljes prej 0.7 deri 1.2m / sek, e cila është e përshtatshme për Aplikacionin ku rruga logjistike përdoret shpesh ndërsa plotëson edhe kërkesat lidhur me nënshkrimin përkatës.
Siguria e fotoceleve (Standard) Kaloni i sigurisë së fotokollës është një sërë pajisje korrigjimi infra të kuqe të instaluar nën pista derë. Kur dera e rrokullisjes po mbyllet, Nëse një person ose një objekt bllokon lidhjen infra të kuqe, dera do të ngrihet në drejtim të kundërt.
Specifikimet Maximin e hapësirës: W20000mm x H20000mm.
Siguria e poshtme (Standard) Për sigurinë shtesë siguria e pjesës fundore është një pajisje sigurie e opsionale. Nëse dera është duke u mbyllur, përplasja e lehtë ndërmjet buzës së poshtme dhe ndonjë objekti do ta hapë atë në drejtim të kundërt.
Ngjyrat Konsumatorët mund të zgjedhin derën e rrokullisjes në ngjyra të ndryshme të tilla si të verdhë, portokalli, blu, të bardhë, transparente ose gjysmë transparente që të përputhen me mjedisin.

Mënyra e kontrollit 1. Lloji i tipit të shtypjes 2. Lloji i tërheqjes së litarit 3. Lloji i telekomandës 4. Lloji i lakrës gjeomagnetike 5. Induksioni i radarit.


PROCESS


FAQ


Kategoritë e Produktit : Porta me shpejtësi të lartë > Porta e Stacking me shpejtësi të lartë

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim