Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Porta me shpejtësi të lartë > Porta e Stacking me shpejtësi të lartë > Porta e Stacking automatike e kualifikuar automatike me shpejtësi të lartë
Porta e Stacking automatike e kualifikuar automatike me shpejtësi të lartë
Porta e Stacking automatike e kualifikuar automatike me shpejtësi të lartë
Porta e Stacking automatike e kualifikuar automatike me shpejtësi të lartë
Porta e Stacking automatike e kualifikuar automatike me shpejtësi të lartë
Porta e Stacking automatike e kualifikuar automatike me shpejtësi të lartë
 • Porta e Stacking automatike e kualifikuar automatike me shpejtësi të lartë
 • Porta e Stacking automatike e kualifikuar automatike me shpejtësi të lartë
 • Porta e Stacking automatike e kualifikuar automatike me shpejtësi të lartë
 • Porta e Stacking automatike e kualifikuar automatike me shpejtësi të lartë
 • Porta e Stacking automatike e kualifikuar automatike me shpejtësi të lartë

Porta e Stacking automatike e kualifikuar automatike me shpejtësi të lartë

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-JC74

Material: Stainless Steel

Type: Rolling

Open Style: Rolling

Opening Type: Power Driven

Special Function: Soundproof

Color: Red

Certification: ISO9001, CE

Position: Industrial

Surface Finishing: Finished

Quality Warranty:: 12 Months

Motor Choice:: 1.German Sew 2.China Sej / Snma

Control Panel:: Japan Mitsubishi Danmark Danfoss

Command System:: Radar Sensor, Magnetic Loop , Remote Control, Push

Normal Working:: -35 To 65 Celsius Degree Standard

Motor Position:: Left Or Right

Installation Base:: Concrete,Panel, Brick,Steel Structure.

Safety Device:: Photocell Sensor(Korea Autonics)

Size:: According To Your Order

Additional Info

paketim: Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore

prodhimtari: 300 Set/Sets per Month

markë: HongFa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë (kontinent)

Aftësia e Furnizimit: 300 Set/Sets per Month

certifikatë: CE SGS ISO:9100

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Porta e Stacking automatike e kualifikuar automatike me shpejtësi të lartë


Doorja e kualifikuar automatike me shpejtësi të lartë ka funksione të ndryshme të tilla si ruajtja e nxehtësisë, ruajtja e ftohtë, prova e insekteve, era e papërshkueshme nga era dhe i papërshkueshëm nga zëri. Përdoret gjerësisht në parkingje nëntokësore, bimë industriale, ushqim, tekstil, elektronikë, shtypje dhe paketim, asamble automobilash, makineri precize, logjistikë dhe magazinim.

HONGFA12_9


Xhamat e Shpejtë për hapjen e rulut , importuan teknikën e avancuar të prodhimit nga Shenzhen Hongfa Automatic Door Company, të pajisura me funksione të gjithanshme të izolimit termik dhe ftohës, anti-insekteve, anti-era, anti-pluhuri, anti-zjarri, anti-erë dhe natual ndriçimi, të cilat përdoren gjerësisht në ushqim, kimi, tekstil, frigorifer, elektronikë, shtypje, supermarket, montim, makineri precize, logjistikë dhe magazinim në mesin e punëtorive të tjera me ajër të kondicionuar dhe fabrika të prodhimit më të pastër. ambient më të mirë operimi.

HONGFA12_10

Ajo mund të përmbushë punëtoritë logjistike me performancë të lartë dhe punëtoritë e pastrimit, të kursejnë energji dhe të përmirësojnë ajrin. Hapja dhe mbyllja automatike me shpejtësi të lartë, përmirësojnë efikasitetin e punës dhe cilësinë e mjedisit. Dyer fast stacking janë të përshtatshme për dyer të mëdha dhe mund të përballojë shpejtësitë e erës mbi 10 gradë.

Detajet e produktit

Technical classification

Technical Parameters

Door body

High-strength  polyester fiber with soft epoxy resin on the surface

Degree of tear resistance

500N

Low temperature cracking temperature

-20 degree anti-corrosion, anti-ultrtaviolet; horizontal reinforcement rod strenthens the door body, wind pressure resistance 200N/m 

Size range

4-10m wide and 4-10m high

Sealed and isolated

Anti-aging seal around the door, heat conduction system K=5w/m2°C

Noise attenuation

≤20dBA

Power and control

230V/400V, single or three phase, 50Hz

Power

0.75KW-4.0KW; manual, button, drawstring, remote control, photoelectric switch, metal detection and radar, etc.

Running speed and time control

Switching speed: 0.6-1.5 m / sec, closing time can be adjusted: 5-30 seconds

Safety protection

Safety protection device such as photoelectric switch, contact sensing edge and warning light

HONGFA12_11
Më shumë detaje:

1. Shtylla e kundërt me erë

E përbashkët e perdes është e pajisur me tub çeliku ose aliazh alumini dhe shirit anti-era për të rritur efektin e rezistencës së erës.

2. Ring
Është pikturuar me çeliku të galvanizuar dhe është e bukur, e qëndrueshme dhe veshin rezistente. Përdorimi i teknologjisë së avancuar të saldimit, materiali është i qëndrueshëm, jo ​​i lehtë për t'u grisur, i prishur.

3. Furçë
Furça e integruar në hekurin e drejtimit mund të luajë rolin e pluhurit dhe të vulosur.

4. Dritarja e perspektivës
Mesia është e pajisur me një dritare transparente PVC me një trashësi prej 1.2mm, duke e bërë më të sigurt për automjetet dhe mjetet për të hyrë dhe dalë.

HTB18ENoQVXXXXbSaXXXq6xXFXXXZ.jpg_


Certifikata jonë

certificate 2

FAQ

1. Cila është detajet e pagesës?
Depozita para prodhimit, bilanci para dërgesës.
2. Cila është koha e dorëzimit?
Për porosi të zakonshme, zgjat vetëm rreth 7 ditë.
3. Sa për garancinë e derës?
Ne ofrojmë një garanci 12 mujore për të gjitha dyert dhe aksesorët. Kur ndodh cilësia e produktit.
4. A ofroni shërbime OEM?
Po. Shërbimet OEM dhe ODM nuk janë problem për ne.
5. Cila është sasia minimale e porosive?
Ne e pranojmë 1 set si një rend të mostrës.
Sa për parcelën?
Mbulesë kompensate ose kartoni, të përshtatshme për transportin detar ose ajror, sipas kërkesave tuaja.
Kategoritë e Produktit : Porta me shpejtësi të lartë > Porta e Stacking me shpejtësi të lartë

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim