Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Siguria me shpejtësi të lartë
Siguria me shpejtësi të lartë
Siguria me shpejtësi të lartë
Siguria me shpejtësi të lartë
Siguria me shpejtësi të lartë
 • Siguria me shpejtësi të lartë
 • Siguria me shpejtësi të lartë
 • Siguria me shpejtësi të lartë
 • Siguria me shpejtësi të lartë
 • Siguria me shpejtësi të lartë

Siguria me shpejtësi të lartë

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-W6563

Material: Stainless Steel

Type: Rolling

Open Style: Rolling

Opening Type: With Remote Control

Special Function: Security

Color: White

Certification: UL, TUV, CB, ISO9001, RoHS, CE

Position: Industrial

Surface Finishing: Finished

Additional Info

paketim: Rasti prej druri

prodhimtari: 10000 sets/year

markë: Hongfa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës:  Kinë

Aftësia e Furnizimit: 800 sets/month

certifikatë: ISO9001 SGS

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen,China

përshkrim i produktit

Siguria me shpejtësi të lartë


T ai stacking derën ka funksione të ndryshme të tilla si ruajtjen e nxehtësisë, ruajtjen e ftohtë, prova insekteve, windproof, i papërshkueshëm nga pluhuri dhe papërshkueshëm nga zëri. Ajo mund të përmbushë punëtoritë logjistike me performancë të lartë dhe punëtoritë e pastrimit, të kursejnë energji dhe të përmirësojnë ajrin. Hapja dhe mbyllja automatike me shpejtësi të lartë, përmirësojnë efikasitetin e punës dhe cilësinë e mjedisit. Dyer fast stacking janë të përshtatshme për dyer të mëdha dhe mund të përballojë shpejtësitë e erës mbi 10 gradë.


---- Produktet tona kryesore:

 • Shpejt hapur
 • Sigurimit.
 • Rezistence ndaj ndikimit
 • seriozitet


Yanti Windy Bar2


--- Features:


1) Makinë

Përdor krahun elektrik të Tajvanit SNMA, burimi i energjisë 220V, fuqia 0.75kw, supet me ngarkesë S4 në masë të madhe


2) Sistemi i kontrolluar elektrikisht

Përdor kutinë e kontrollit të avancimit të performancës në Denver Si të Danimarkës, në grupe në modelin e kontrollit të vektorit, saktësia e kontrollit është e lartë; Këmbyesi i frekuencës së lartë të frekuencës (150% 1HZ), PLC kombinon, ka performancë të lartë, besueshmërinë e tepërt, stabilitet të lartë, karakteristika të larta, lokalizim të lartë të saktë. Njëkohësisht përdor teknologjinë e kontrollit të konvertimit të frekuencës, ka fillimin e butë, funksionin e ngadalshëm të ndaluar, garantojnë një rritje të qëndrueshme të jetëgjatësisë së shërbimit.

3) Shpejtësia e operimit

Shpejtësia e hapjes 0.4-0.8m / s (rregullueshme). Hapja e frekuencës së lartë (1000-1500 / ditë)


4) Pajisja e sigurisë

Pjesa e poshtme e kornizës së derës e instalon foton e infra të kuqe të mbrojtjes së energjisë elektrike një çift, nën trupin e portës ndalet kur njeriu dhe objekti bllokojnë fotosektivitetin, trupi i kapakut nuk është i vendosur (Koreja e Jugut Otto Nix)


5) Efekti rezistent ndaj erës

Vendi i angazhimit të leckës së perdeve është i ngarkuar me tub çeliku të erës, rritja e efektit rezistues ndaj erës .


overhead sectional door

stacking door


--- klasifikimi teknik:


Technical classification

Technical Parameters

Door body

High-strength  polyester fiber with soft epoxy resin on the surface

Degree of tear resistance

500N

Low temperature cracking temperature

-20 degree anti-corrosion, anti-ultrtaviolet; horizontal reinforcement rod strenthens the door body, wind pressure resistance 200N/m 

Size range

4-10m wide and 4-10m high

Noise attenuation

≤20dBA

Power and control

230V/400V, single or three phase, 50Hz

Power

0.75KW-4.0KW; manual, button, drawstring, remote control, photoelectric switch, metal detection and radar, etc.

Running speed and time control

Switching speed: 0.6-1.5 m / sec, closing time can be adjusted: 5-30 seconds

Safety protection

Safety protection device such as photoelectric switch, contact sensing edge and warning light


---Detajet e produktit:

1. Kanali i ajrit

E përbashkët e perdes është e pajisur me tub çeliku ose aliazh alumini dhe shirit anti-era për të rritur efektin e rezistencës së erës.

air duct


2. Ring
Është pikturuar me çeliku të galvanizuar dhe është e bukur, e qëndrueshme dhe veshin rezistente. Përdorimi i teknologjisë së avancuar të saldimit, materiali është i qëndrueshëm, jo ​​i lehtë për t'u grisur, i prishur


ring

3. Furçë
Furça e integruar në hekurin e drejtimit mund të luajë rolin e pluhurit dhe të vulosur.


brush

4. Dritarja e perspektivës
Mesia është e pajisur me një dritare transparente PVC me një trashësi prej 1.2mm, duke e bërë më të sigurt për automjetet dhe mjetet për të hyrë dhe dalë.


perspective window
CE SGS ISO

packing

FAQ
1. Cila është detajet e pagesës?
Depozita para prodhimit, bilanci para dërgesës.
2. Cila është koha e dorëzimit?
Për porosi të zakonshme, zgjat vetëm rreth 7 ditë.
3. Sa për garancinë e derës?
Ne ofrojmë një garanci 12 mujore për të gjitha dyert dhe aksesorët. Kur ndodh cilësia e produktit.
4. A ofroni shërbime OEM?
Po. Shërbimet OEM dhe ODM nuk janë problem për ne.
5. Cila është sasia minimale e porosive?
Ne e pranojmë 1 set si një rend të mostrës.
Sa për parcelën?
Mbulesë kompensate ose kartoni, të përshtatshme për transportin detar ose ajror, sipas kërkesave tuaja.

Kategoritë e Produktit : Porta me shpejtësi të lartë > Porta e Stacking me shpejtësi të lartë

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim