Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Porta me shpejtësi të lartë > Porta e Stacking me shpejtësi të lartë > Dritare Vertikale të Mbylljes së Sigurimit të Transparentë të Polikarbonatit
Dritare Vertikale të Mbylljes së Sigurimit të Transparentë të Polikarbonatit
Dritare Vertikale të Mbylljes së Sigurimit të Transparentë të Polikarbonatit
Dritare Vertikale të Mbylljes së Sigurimit të Transparentë të Polikarbonatit
Dritare Vertikale të Mbylljes së Sigurimit të Transparentë të Polikarbonatit
Dritare Vertikale të Mbylljes së Sigurimit të Transparentë të Polikarbonatit
 • Dritare Vertikale të Mbylljes së Sigurimit të Transparentë të Polikarbonatit
 • Dritare Vertikale të Mbylljes së Sigurimit të Transparentë të Polikarbonatit
 • Dritare Vertikale të Mbylljes së Sigurimit të Transparentë të Polikarbonatit
 • Dritare Vertikale të Mbylljes së Sigurimit të Transparentë të Polikarbonatit
 • Dritare Vertikale të Mbylljes së Sigurimit të Transparentë të Polikarbonatit

Dritare Vertikale të Mbylljes së Sigurimit të Transparentë të Polikarbonatit

  Çmimi i njësisë: USD 1500 - 800 / Set/Sets
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 10 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-J532

Material: Aluminum Alloy

Style: Modern

Color: Silver

Certification: SGS, ISO9001, CE

Surface Finishing: Finished

Special Function: Security

Position: Exterior

Panel Thickness: 40mm

Opening Style: Rolling

Infilling Material: Foam

Opening Speed: 0.8m/s-1.8m/s

Motor: Servo Motor (220v ; 50/60hz)

Additional Info

paketim: pako druri rast

prodhimtari: 300sets

markë: HONGFA

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 30sets/month

certifikatë: CE; SGS; ISO9001;TUV

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen Port,Guangzhou Port

përshkrim i produktit

Siguria transparente e polikarbonatit Vertikal Rrjedheni derën e kapakut

Dera e mbyllëseve kristal elektrik përbëhet nga qindra pjesë prej derës PVC që kalojnë përmes tubit të çelikut. Ajo ka avantazhet e transparencës, anti-vjedhje, anti-shi, pluhur dhe i papërshkueshëm nga pluhuri. Dyert e hapjes së kristalit përdoren gjerësisht në supermarkete. Ato janë gjithashtu të përshtatshme për dyer të hapura të brendshme që kërkojnë shikueshmëri të lartë. Kur dera është e mbyllur, zhurma mund të reduktohet në masë të madhe, duke siguruar një ambient të qetë pune. Transparenca e derës së xhamit të kristaltë siguron shikueshmëri të shkëlqyeshme. Ambienti i punës është më i sigurt dhe më i besueshëm. Dyer xhama kristal janë ideale për vende të sigurta, elegante dhe me stil, si bankat, telekomunikacionet, stacionet e metrosë, dyqanet e modës dhe ballkonet e vilave.


crystal shutter door


Cilat janë detajet e derës sonë të kristaleve?

Item Unit Date
Transparent rooer door Material
/ Ploycarbonate
Impact Strength J/M2 1400
Elongation at Break % 250
Transparency  % 88
Bending Strength  Mpa 78
Rockwell Hardness(HRR) / 60


Features:

- Më së shumti transparente - shfaqja mund të shihet kur dyqani është i mbyllur

- Siguri e lartë - afër fuqisë së çelikut

--Virtually i pathyeshëm - Prodhuar nga alumini i nxjerrur, moti i fortë dhe prova e ndryshkut me lustrim polikarbonati duke e bërë qepen pothuajse të pathyeshme.

- Ideal për qendrat tregtare dhe dyqanet e profilit të lartë

- Përgatitur - për të përshtatur çdo hapje të përkryer

- Operohet elektroteknikisht për rrokullisje të shpejtë dhe rrokullisje.


crystal shutter door

material detail

contact me


Certifikatat tona

CE SGS ISO


Paketimi dhe logjistika

packing


FAQ


1. Cila është detajet e pagesës?
Depozita para prodhimit, bilanci para dërgesës.
2. Cila është koha e dorëzimit?
Për porosi të zakonshme, zgjat vetëm rreth 7 ditë.
3. Sa për garancinë e derës?
Ne ofrojmë një garanci 12 mujore për të gjitha dyert dhe aksesorët. Kur ndodh cilësia e produktit.
4. A ofroni shërbime OEM?
Po. Shërbimet OEM dhe ODM nuk janë problem për ne.
5. Cila është sasia minimale e porosive?
Ne e pranojmë 1 set si një rend të mostrës.
Sa për parcelën?
Mbulesë kompensate ose karton, të përshtatshme për transportin detar ose ajror, sipas kërkesave tuaja.


Kategoritë e Produktit : Porta me shpejtësi të lartë > Porta e Stacking me shpejtësi të lartë

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim