Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Porta me shpejtësi të lartë
Shërbimi Online
Zhong

Mr. Zhong

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Porta me shpejtësi të lartë

Kategoritë e produkteve të Porta me shpejtësi të lartë , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Porta me shpejtësi të lartë , furnizuesit Dyer me shpejtësi të lartë PVC / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Dyer me shpejtësi të lartë alumini R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
më shumë

Vetë-Rimëkëmbjes Rapid Door

Dera e shpejtësisë me shpejtësi të lartë është një derë e shpejtë e funksionimit, e mbylljes anti-crash për aplikimin e brendshëm. Përparësia më e madhe e kësaj derë është se shpejtësia e hapjes / mbylljes mund të arrijë në 0.6-1.8m / s, me një veprim të vërtetë të shpejtë, shumë më tepër se dyert e rrotullimit. kohët e shkurtra të hapjes dhe mbylljes zvogëlojnë humbjen e ftohjes, shmangin rrjedhën e ajrit dhe mundësojnë një procedurë të qetë operative Ato gjithashtu mund të dizajnohen në përmasa më të mëdha për industritë e minierave dhe avionëve.

Dera me shpejtësi të lartë mund të instalohet lehtë, ekonomik, i qetë dhe efikas me makinë elektromekanike.

Kjo derë shpejt edhe pse në / nga porta e hapur, ideale për depot, fabrikat, përdorimin e hangarëve, gjerësia mund të jetë nga 2m në 20 metra.

Materiali i kësaj dere është shumëllojshmëri: perde PVC për të mbajtur insdie pastër, dyer alumini me detyrë të rëndë me funksion të reshjeve të erës mund të shkaktojë një mot të rëndë me erë dhe gjithashtu derën e frigoriferit mund të përdoren në depo të ftohtë ose diku si kjo.

Modele të përfshira janë: Dera me shpejtësi të lartë PVC, alumini Spiral Door me shpejtësi të lartë, Dera e riparimit të vetë-rimëkëmbjes, Dera e shpejtë e magazinimit të ftohtë.


Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim