Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Servo Motor dhe Kutia e Kontrollit
Servo Motor dhe Kutia e Kontrollit
Servo Motor dhe Kutia e Kontrollit
Servo Motor dhe Kutia e Kontrollit
Servo Motor dhe Kutia e Kontrollit
 • Servo Motor dhe Kutia e Kontrollit
 • Servo Motor dhe Kutia e Kontrollit
 • Servo Motor dhe Kutia e Kontrollit
 • Servo Motor dhe Kutia e Kontrollit
 • Servo Motor dhe Kutia e Kontrollit

Servo Motor dhe Kutia e Kontrollit

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 5 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Hf-Q4247

Function: Abrasion Resistance, Lubrication, High Temperature Resistance, Anti-Corrosion, Anti-Cold, Other

Demoulding: Automatic

Condition: New

Certification: SGS, CCC, PSE, UL, FDA, RoHS, ISO, CE, Other

Warranty: 12 Months

Automatic Grade: Automatic

Installation: Other

Driven Type: Electric

Mould Life: 300,000-1,000,000 Shots

Additional Info

paketim: Rasti prej druri, kuti kartoni

prodhimtari: 10000 sets/year

markë: Hongfa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 1000 sets/month

certifikatë: ISO9001 SGS CE

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen,China

përshkrim i produktit

Servo Motor dhe Kutia e Kontrollit


Motor2

controller

servo motor

Specifikimet e motorit

Model PE200 PE2000 PE500
Rated output 750W 750W 1500W
Speed 0-2000rpm 0-2000rpm 0-2000rpm
Rated output speed 0-200rpm 0-260rpm 0-200rpm
Maximum Torque 100N.M 75N.M 150N.M
Rated torque

35N.M

30N.M 50N.M
Temperatuer rise <30°C <30°C <30°C
Operating Temperatuer -40°C-60°C -40°C-60°C -40°C-60°C
Torque managment systerm Torque servo systerm Torque servo systerm Torque servo systerm
Adaptation door area 2-20 square meter 2-15 square meter 2-35 square meter
Limit mode  Absolute Encoder Absolute Encoder Absolute Encoder
Manual release lectro mechanical hand wheel/winch
Self-locking mode Electro mechanical brake Electro mechanical brake Electro mechanical brake
Weight 10kg 10kg 28.8kgdetailmotor

control box


Cila është karakteristika e motorrit servo?


precision  the systerm use full closed-loop servo control and double encoder design ,this is to ensure long operating life and to prevent overshooting during operating
stability the systerm utilizes integrated design concept ,in order to simplify internal wiring and to prevent malfunction cause by wiring and terminal connections
high speed motor max speed is 2500rpm ; door max operating speed is 2m/s
smooth the torque servo systerm can adjust torque to the load automatically ,and its use S speed curve mode step less speed regulating to ensure a smooth operation.
custom-made  each systerm's operating control order and mode can be custom made to suit each door ,to ensure max operating condition . The systerm has a unique order and more memory mode and one key recover mode.
safety the systerm has a  build in emergeny stop signal and control order ,the motor can be ativated within 30 millsecond after receive the order ,to ensure maximum safety.
high usage the systerm is benign to suit continuous  high usage,and it can applied to high frequency high speed passage way .
energy efficiency the rare earth permanent magnet synchronous motor utinizes rare earth PMSM'S output and overload are twice higher han the asynchronous motor ,also compare to the asynchronous motor, the rare earth PMSM is more energy efficient ,lighter, has a slower heating rate ,and bigger torque.

Certifikata jonë


certificate_

salesperson

Shërbimi i shërbimit që mund të merrni nga ne?
1) shërbim OEM për ju dhe klientët tuaj.
2) Organizoni dërgesën për ju kudo.
3) Certifikimi CE / ISO-9001 / SGS
4) Video instalimi ose udhëzim për ju.
5) Sugjerim i disponueshëm për dyert e sakta.
6) Shërbime profesionale që mbështesin me gjuhë të ndryshme, email ose thirrje telefonike.
7) Udhëzimet dhe udhëzimet operative pas instalimit.
8) Shërbimi profesional / pa u lodhur pas shitjes.
9) 12 muaj garanci për të gjitha dyert dhe aksesorët.Kategoritë e Produktit : Aksesorët e derës > Motor me shpejtësi të lartë të derës dhe kutinë e kontrollit

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim