Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Aksesorët e derës > Motor me shpejtësi të lartë të derës dhe kutinë e kontrollit > Door Automatik 50HZ-60HZ Servo Motor Dhe Kutia e Kontrollit
Door Automatik 50HZ-60HZ Servo Motor Dhe Kutia e Kontrollit
Door Automatik 50HZ-60HZ Servo Motor Dhe Kutia e Kontrollit
Door Automatik 50HZ-60HZ Servo Motor Dhe Kutia e Kontrollit
Door Automatik 50HZ-60HZ Servo Motor Dhe Kutia e Kontrollit
Door Automatik 50HZ-60HZ Servo Motor Dhe Kutia e Kontrollit
 • Door Automatik 50HZ-60HZ Servo Motor Dhe Kutia e Kontrollit
 • Door Automatik 50HZ-60HZ Servo Motor Dhe Kutia e Kontrollit
 • Door Automatik 50HZ-60HZ Servo Motor Dhe Kutia e Kontrollit
 • Door Automatik 50HZ-60HZ Servo Motor Dhe Kutia e Kontrollit
 • Door Automatik 50HZ-60HZ Servo Motor Dhe Kutia e Kontrollit

Door Automatik 50HZ-60HZ Servo Motor Dhe Kutia e Kontrollit

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-T5747

Power Source: AC Motor

Starting Mode: Capacitor-start Single Phase Asynchronous Motor

Speed: High Speed

Function: Control

Hz: 50-60

Additional Info

paketim: Kartoni / lëndë druri

prodhimtari: 10000 sets/year

markë: Hongfa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës:  Kinë

Aftësia e Furnizimit: 800 sets/month

certifikatë: ISO9001 SGS

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen,China

përshkrim i produktit

Door Automatik 50HZ-60HZ Servo Motor Dhe Kutia e Kontrollit


1. Precizioni: sistemi përdor kontrollin e plotë të servofontës së mbyllur dhe dizajnin e dyfishtë të encoder, kjo është për të siguruar jetëgjatësi të gjatë dhe për të parandaluar tejkalimin gjatë operimit

2.Shtueshmëria: sistemi përdor konceptin e integruar të projektimit, në mënyrë që të thjeshtojë instalimin e brendshëm dhe të parandalojë mosfunksionimin e shkakut nga lidhjet elektrike dhe lidhjet e terminalit
3.Shpejtësia e lartë: shpejtësia maksimale e motorrit është 2500rpm; shpejtësia maksimale e derës maksimale është 2m / s
4. Smooth: sistemi i servo-çift rrotullues mund të rregullojë çiftimin në ngarkesë automatikisht dhe përdorimi i saj në rrjedhën e shpejtësisë S shpejtëson rregullimin e shpejtësisë për të siguruar një veprim të qetë.
5. Sipas porosisë: radhitja dhe modaliteti i kontrollit operativ të secilit sistem mund të bëhen me porosi për t'iu përshtatur secilës derë, për të siguruar gjendjen maksimale të funksionimit. Sistemi ka një porosi unike dhe më shumë modalitet të memories dhe një regjim kyç të rikuperimit.
6. Siguria: Sistemi ka ndërtuar në sinjalin e ndalimit të emergjencës dhe në rendin e kontrollit, motori mund të aktivizohet brenda 30 mils pas marrjes së porosisë, për të siguruar sigurinë maksimale.
7. Përdorimi i lartë: sistemi është i mirë për t'iu përshtatur përdorimit të vazhdueshëm të lartë dhe mund të aplikohet në mënyrën e kalimit të shpejtësisë së lartë me frekuencë të lartë.
8. Efikasiteti i energjisë: motori sinkron i magnitudë të përhershëm të tokës të rrallë përdor një prodhim të rrallë të PMSM'S dhe mbingarkesës dy herë më të larta se motorët asinkronë, gjithashtu krahasohen me motorin asinkronik, PMSM më të ulët të energjisë elektrike, më të lehtë, , dhe çift rrotullues më të madh.


High Speed Door Motor


Përshkrimi i motorit


High Speed Door Servo Motor


Variable-frequency Servo Motor


Specifikimi i motorrit

Kutia e Kontrollit

servo controller

2 sets servo controllerFAQ


Q1. Sa punëtorë në fabrikë?
A: Ne kemi më shumë se 50 punëtorë.
Q2. Çfarë është kapaciteti mujor?
A: Kapaciteti ynë është 1000set në muaj.
Q3. Çfarë është standardi i cilësisë materiale?
A: Dyert tona mund të kalojnë ce, SGS, iso9001.
Q4. OEM / ODM janë në dispozicion?
A: Po
Q5. Mund të kem një mostër për kontrollin e cilësisë?
A: Po, ne mund të sigurojmë mostra falas, por kostoja e shprehur do të jetë në llogarinë tuaj.
Q6. Cila është sasia minimale për çdo porosi?
A: Normalisht 1set, por ne gjithashtu mbështesim një sasi të vogël nëse mund të pranoni një çmim më të lartë.
Q7. Cila është koha e prodhimit?
Përgjigje: Zakonisht është 3-5 ditë, në varësi të sasisë që ju porositni.
Q8. Cila është afati i pagesës?
A: Termi ynë i pagesës është T / T dhe L / C në shikim.
Q9. Si e garanton cilësinë?
A: Produkti ynë është i garantuar për një vit, dhe çdo problem i cilësisë gjatë kësaj periudhe mbështetet nga mirëmbajtja falas. Sigurisht, shkalla e mirëmbajtjes është nën 1%.


Kategoritë e Produktit : Aksesorët e derës > Motor me shpejtësi të lartë të derës dhe kutinë e kontrollit

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim