Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Aksesorët e derës > Motor me shpejtësi të lartë të derës dhe kutinë e kontrollit > Kutia e kontrollit automatik të derës me motor servo
Kutia e kontrollit automatik të derës me motor servo
Kutia e kontrollit automatik të derës me motor servo
Kutia e kontrollit automatik të derës me motor servo
Kutia e kontrollit automatik të derës me motor servo
Kutia e kontrollit automatik të derës me motor servo
 • Kutia e kontrollit automatik të derës me motor servo
 • Kutia e kontrollit automatik të derës me motor servo
 • Kutia e kontrollit automatik të derës me motor servo
 • Kutia e kontrollit automatik të derës me motor servo
 • Kutia e kontrollit automatik të derës me motor servo

Kutia e kontrollit automatik të derës me motor servo

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-Q5412

Type: Electronic Regulator

Additional Info

paketim: Rasti prej druri

prodhimtari: 10000 sets/year

markë: Hongfa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 800 sets/month

certifikatë: ISO9001 SGS CE

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen,China

përshkrim i produktit

Kutia e kontrollit automatik të derës me motor servo

motor control box


motorservo motor and control


servo motor and controller


servo system


220V 50Hz / 60Hz IP65 Sistem servo me dyer të shpejtësisë Motor dhe servo kontrollues (PE200B)
shpejtësia e re me shpejtësi të lartë dhe sistemi i kontrollit të servout Udhëzimet:Përshkrimi i motorit

Model Description Power
PE200 high speed door servo systerm 750W servo motor+10 times RV63 reducer
PE2000 Ultrahigh speed high speed door servo systerm 750W servo motor+7.5 times RV63 reducer
PE500 high speed spiral door servo systerm 1500W servo motor+10 times RV63 reducer


Specifikimet e motorit

Model PE200 PE2000 PE500
Rated output 750W 750W 1500W
Speed 0-2000rpm 0-2000rpm 0-2000rpm
Rated output speed 0-200rpm 0-260rpm 0-200rpm
Maximum Torque 100N.M 75N.M 150N.M
Rated torque

35N.M

30N.M 50N.M
Temperatuer rise <30°C <30°C <30°C
Operating Temperatuer -40°C-60°C -40°C-60°C -40°C-60°C
Torque managment systerm Torque servo systerm Torque servo systerm Torque servo systerm
Adaptation door area 2-20 square meter 2-15 square meter 2-35 square meter
Limit mode  Absolute Encoder Absolute Encoder Absolute Encoder
Manual release lectro mechanical hand wheel/winch
Self-locking mode Electro mechanical brake Electro mechanical brake Electro mechanical brake
Weight 10kg 10kg 28.8kg


motor control box


FAQ
1. Cilat janë të dhënat e pagesës?
Para depozitimit të prodhimit dhe bilancit para dërgesës.
2. Cila është koha e dorëzimit?
Për rendin e zakonshëm, vetëm rreth 7 ditë.
3. Po në lidhje me garancinë për dyert?
Ne sigurojmë 12 muaj garanci për të gjitha dyert dhe aksesorët. Kur të shfaqet cilësia e produktit.
4. A ofroni shërbimin OEM?
Po. OEM & ODM Shërbimi është në rregull për ne.
5. Cila është MOQ?
Ne e pranojmë 1 set si rend të mostrës.
6. Si ka lidhje me paketën?
Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore, si kërkesë tuaj.

Kategoritë e Produktit : Aksesorët e derës > Motor me shpejtësi të lartë të derës dhe kutinë e kontrollit

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim