Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Aksesorët e derës > Motor me shpejtësi të lartë të derës dhe kutinë e kontrollit > 220V 50Hz Shutter Fast Door SEJ Motor / Operator me shpejtesi te larte
220V 50Hz Shutter Fast Door SEJ Motor / Operator me shpejtesi te larte
220V 50Hz Shutter Fast Door SEJ Motor / Operator me shpejtesi te larte
220V 50Hz Shutter Fast Door SEJ Motor / Operator me shpejtesi te larte
220V 50Hz Shutter Fast Door SEJ Motor / Operator me shpejtesi te larte
220V 50Hz Shutter Fast Door SEJ Motor / Operator me shpejtesi te larte
 • 220V 50Hz Shutter Fast Door SEJ Motor / Operator me shpejtesi te larte
 • 220V 50Hz Shutter Fast Door SEJ Motor / Operator me shpejtesi te larte
 • 220V 50Hz Shutter Fast Door SEJ Motor / Operator me shpejtesi te larte
 • 220V 50Hz Shutter Fast Door SEJ Motor / Operator me shpejtesi te larte
 • 220V 50Hz Shutter Fast Door SEJ Motor / Operator me shpejtesi te larte

220V 50Hz Shutter Fast Door SEJ Motor / Operator me shpejtesi te larte

  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 1 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF1002

Application: Industrial

Speed: High Speed

Number of Stator: Single-Phase

Function: Driving, Control

Casing Protection: Open Type

Certification: CCC, ISO9001

Additional Info

paketim: kuti kartoni

transport: Ocean,Land,Air

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

220V 50Hz Shutter Fast Door SEJ Motor / Operator me shpejtesi te larte

Motor me derë të rrokullisjes

Basic Info.    
Model NO.:  HF--157  
Function:  Driving, Control  
Number of Stator:  Single-Phase  
Rated Power:  750w ,1500w, 2200w  
Max Lifting Force:  600kg  
Max Hoist Height:  6.5m  
Weight of Main Engine:  11.5kg  
Voltage Requirement:  220V  
Characteristic:  Small noise  
Great Advantage:     
Appearance:  Vogue and Delicate
Export Markets:  Global  
Additional Info.    
Trademark:  Universal  
Packing:  Carton  
SIZE:  540*265*210  
Standard:  CCC  
Origin:  Jiangsu Wuxi  
Production Capacity:  5000sets/Month  
   

DSCF2064


Dscf2060


Mirë se vini pyetjen tuaj.
Kategoritë e Produktit : Aksesorët e derës > Motor me shpejtësi të lartë të derës dhe kutinë e kontrollit

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim