Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Aksesorët e derës > Motor me shpejtësi të lartë të derës dhe kutinë e kontrollit > Door me shpejtësi të lartë 50HZ-60HZ Servo Motor me frekuencë të ndryshueshme
Door me shpejtësi të lartë 50HZ-60HZ Servo Motor me frekuencë të ndryshueshme
Door me shpejtësi të lartë 50HZ-60HZ Servo Motor me frekuencë të ndryshueshme
Door me shpejtësi të lartë 50HZ-60HZ Servo Motor me frekuencë të ndryshueshme
Door me shpejtësi të lartë 50HZ-60HZ Servo Motor me frekuencë të ndryshueshme
Door me shpejtësi të lartë 50HZ-60HZ Servo Motor me frekuencë të ndryshueshme
 • Door me shpejtësi të lartë 50HZ-60HZ Servo Motor me frekuencë të ndryshueshme
 • Door me shpejtësi të lartë 50HZ-60HZ Servo Motor me frekuencë të ndryshueshme
 • Door me shpejtësi të lartë 50HZ-60HZ Servo Motor me frekuencë të ndryshueshme
 • Door me shpejtësi të lartë 50HZ-60HZ Servo Motor me frekuencë të ndryshueshme
 • Door me shpejtësi të lartë 50HZ-60HZ Servo Motor me frekuencë të ndryshueshme

Door me shpejtësi të lartë 50HZ-60HZ Servo Motor me frekuencë të ndryshueshme

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CIF
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 3 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-JA-15

Application: Industrial

Speed: High Speed

Number of Stator: Single-Phase

Function: Driving, Control

Casing Protection: Protection Type

Certification: ISO9001, CCC, CE, UL, SGS TUV ISO9001

Name: High Speed Door Motor

Protection Class: IP44/IP54

Operating Temperature: -35℃-60℃

Efficiency: IE 4

Protect Feature: Totally Enclosed

Limit Mode: Absoluto Encoder

Additional Info

paketim: Kuti kartoni

prodhimtari: 1000 sets per month

markë: Hongfa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 1000 sets per month

certifikatë: ISO9001, CE,SGS, TUV

Kodi HS: 8501510090

port: Shenzhen,Guangzhou

përshkrim i produktit

Porta me shpejtësi të lartë 50HZ-60HZ Informacioni i detajuar i servomotivës me frekuencë të ndryshueshme është si vijon:

1. Saktësia: përdorimi i systermit të plotë të servo kontrollit të mbyllur dhe dizajn i dyfishtë encoder, kjo është për të siguruar jetëgjatësi të gjatë dhe për të parandaluar tejkalimin gjatë operimit
2.Shtueshmëria: systerm përdor konceptin e integruar të projektimit, në mënyrë që të thjeshtojë instalime elektrike të brendshme dhe për të parandaluar keqfunksionimin e shkaktuar nga lidhjet elektrike dhe lidhjet e terminalit
3.Shpejtësia e lartë: shpejtësia maksimale e motorrit është 2500rpm; shpejtësia maksimale e derës maksimale është 2m / s
4. Smooth: servis systerm çift rrotullues mund të rregullojë çift rrotullues në ngarkesë automatikisht, dhe përdorimi i saj me shpejtësi të shpejtësisë S hap pak rregullimin e shpejtësisë për të siguruar një operacion të qetë.
5. Të personalizuara: secili sistem dhe modaliteti i kontrollit operativ të systermit mund të bëhen me porosi për t'iu përshtatur secilës derë, për të siguruar gjendjen maksimale të funksionimit. Systerm ka një mënyrë unike dhe më shumë mënyrën e kujtesës dhe një mënyrë kyçe të rikuperimit.
6. Siguria: systerm ka ndërtuar në sinjalin emereny të ndaluar dhe rendin e kontrollit, motori mund të aktivizohet brenda 30 mils pas marrjes së porosisë, për të siguruar sigurinë maksimale.
7. Përdorimi i lartë: systerm është i mirë për t'iu përshtatur përdorimit të vazhdueshëm të lartë dhe mund të aplikohet në mënyrën e kalimit të shpejtësisë së lartë me frekuencë të lartë.
8. Efikasiteti i energjisë: motori sinkron i magnitudë të përhershëm të tokës të rrallë përdor një prodhim të rrallë të PMSM'S dhe mbingarkesës janë dy herë më të larta motorët asinkronë, gjithashtu krahasohen me motorin asinkronik, toka e rrallë PMSM është më efikas në energji, më e lehtë, , dhe çift rrotullues më të madh.

Nga informacionet e mësipërme të teknologjisë, do të dini më shumë rreth servo motorit me frekuencë të lartë 50HZ-60HZ me shpejtësi të lartë.

High Speed Door Motor

High Speed Door Servo Motor

Variable-frequency Servo Motor


servo controller

2 sets servo controllerMotor Description

Motor Specification

company introduce

Pyetësorë të derës me shpejtësi të lartë 50HZ-60HZ Servo Motor me frekuencë të ndryshueshme

Q1. Sa punëtorë në fabrikë?
A: Ne kemi më shumë se 50 punëtorë.
Q2. Çfarë është kapaciteti mujor?
A: Kapaciteti ynë është 1000set në muaj.
Q3. Çfarë është standardi i cilësisë materiale?
A: Dyert tona mund të kalojnë ce, SGS, iso9001.
Q4. OEM / ODM janë në dispozicion?
A: Po
Q5. Mund të kem një mostër për kontrollin e cilësisë?
A: Po, ne mund të sigurojmë mostra falas, por kostoja e shprehur do të jetë në llogarinë tuaj.
Q6. Cila është sasia minimale për çdo porosi?
A: Normalisht 1set, por ne gjithashtu mbështesim një sasi të vogël nëse mund të pranoni një çmim më të lartë.
Q7. Cila është koha e prodhimit?
Përgjigje: Zakonisht është 3-5 ditë, në varësi të sasisë që ju porositni.
Q8. Cila është afati i pagesës?
A: Termi ynë i pagesës është T / T dhe L / C në shikim.
Q9. Si e garanton cilësinë?
A: Produkti ynë është i garantuar për një vit, dhe çdo problem i cilësisë gjatë kësaj periudhe mbështetet nga mirëmbajtja falas. Sigurisht, shkalla e mirëmbajtjes është nën 1%.


Kategoritë e Produktit : Aksesorët e derës > Motor me shpejtësi të lartë të derës dhe kutinë e kontrollit

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim