Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Aksesorët e derës > Aksesorë me shpejtësi të lartë
Shërbimi Online
Zhong

Mr. Zhong

Lini një mesazh
Kontaktoni Tani

Aksesorë me shpejtësi të lartë

Kategoritë e produkteve të Aksesorë me shpejtësi të lartë , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Aksesorë me shpejtësi të lartë , furnizuesit Porta me shpejtësi të lartë / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Aksesorë elektronike me shpejtësi të lartë R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Aksesorë me shpejtësi të lartë furnizuesit

Rreth aksesorëve me shpejtësi të lartë:

1.Driving sistem: motor me shpejtësi të lartë Servo motor dhe kontroll, motor SNMA / SEJ + reducer + flang + encoder + kutia e kontrollit

2. Pajisje të tjera: Bar alumini i mesëm, bar alumini i fundit, pista vertikale prej alumini, pista vertikale prej çeliku inoks, brushat, rrumbullakët e rrumbullakosura prej najloni, rrotull PVC, tub çeliku i rrotullueshem, daulle për tubin e rrotullimit, çelik i mbuluar me çelik, tuba çeliku, sistemi i sensorëve të qeseve të ajrit, rrezja e dritës së sigurisë, Sensori i mikrovalëve 24 Gigahertz, makina saldimi PVC, sensorë tymi dhe zjarri, dritare transparente PVC, lak magnetik, fotokllë, telekomandë, semafor

Për disa pajisje kryesore, këtu është hyrja në paraburgim:

1) .24G sensor radar:

Markë: Hofic

Teknologjia: Procesor me mikrovalë

Ruaj kohën: 0.5s

Mbrojtja: IP54

Frekuenca transmetuese: 24.125GHz

Lartësia maksimale e instalimit: <5meter

Dendësia e transmetimit të energjisë: <5mw / cm2

Konsumi i energjisë: <1W (VA)

Këndi i instalimit: 0-90 ° (Gjatësia) -30-30 ° (në kryq)

Furnizimi me tension: AC & DC 12V-30V

2) .Photocell:

Miratimi i CE dhe ISO9001

Furnizimi me energji AC / DC 12-30V

Statik aktual 25A

Veprimi i tanishëm 40mA

Distanca e montimit Max 10m

JO ose NC kontakt Bërë nga NO./NC. zgjedhja e kontaktit

Temperatura e mjedisit të punës -42 ℃ në + 45 ℃

Lagështia e mjedisit të punës 10-90% RH

Dimensionet e pamjes (kontrollues) 123 * 50 * 32mm (L * W * H)

Dimensionet e pamjes (Kreu i syve magjik) 19 * 13mm (L * D)

3). Telekomanda

Tensioni i funksionimit: AC220V / 50HZ + -20%

Fuqia transmetuese: ≤100mW, Moduli super rigjenerues, anti-ndërhyrje e fortë

Temperatura e punës: -30 ℃ - + 70 ℃

Frekuenca e punës: 433MHZ, transmetuesi 1527, miliona encoding chip

Pranoni ndjeshmërinë: ≤110dB

Metoda e manipulimit: telekomanda elektrike

Konfiguro sasinë: Numri Wireless; dërguesi i konfigurimit të fabrikës dy. Mund të pajiset me chip decoder dixhital PT2272

Konfiguro funksionin: Lart, poshtë, ndalur, anti-bllokim i riprodhimit të plotë me tipare

4). Lak magnetik

Tensioni: 12V AC / DC + -10% 24V 115V AC + -10% 230V

Fuqia: <2VA

Prodhimi i vazhduar elektrik: 7A / 250V AC

Gama e frekuencës: 20 deri 200K Hz

Koha e përgjigjes: pafundësia (vendosja e fabrikës) ose rregullimi i mirëmbajtjes së kohës

Ndjeshmëria: 0.01% deri 0.1% e ndarë në 3 nivele

Niveli i mbrojtjes: IP30

Pajtueshmëria elektromagnetike (EMC) Përputhet me EM50081-1 dhe EN50082-2

Induktancë loop detektor: kufiri prej 40uH në 100uH vlera ideale 80uH deri në 300uH

Temperatura e punës: -25 ℃ në 70 ℃

Temperatura e ruajtjes: -40 ℃ në 85 ℃

Lagështia relative: <90% jo kondensuese

Kompensimi i temperaturës: Kompensimi automatik deri në 50 ℃ / h

Lloji i lidhjes: Fole 11-pin DIN hekurudhore

Përmasat: 41 * 78 * 85 mm (gjerësia * lartësia * gjatësia)

Pesha: 250 gram

5). butoni manual shtytje

Ky buton i kalimit të daljes është bërë nga ABS dhe ka dritën e ndriçuar të ndërtuar që të duket më elegant dhe elegant. Mund të përdoret gjerësisht në dyert e hyrjes publike, derën publike, shtëpinë, zyrën, hotelin etj.

Butoni i Daljes së Dritarit Push Për Dalje Çelësi i Hapjes së Dyerve për Sigurinë e Kontrollit të Qasjes

Funksioni kryesor

Pamje në modë

Made nga ABS plastike

Lehtë për t'u instaluar dhe punuar

Përdoret për kontrollin e qasjes

Specifikim

Jeta Mekanike: 500,000 test

Materiali: Plastik

6). Encoder limit switch

Tensioni: DC5V-24V

Voltage output: tension të lartë ≥ 85% Vcc, tension të ulët ≤0.5V

Shpejtësia maksimale mekanike: 6000rpm

Anti-dridhje: 50m / s, 10-200HZ, XYZeach mënyrë 2 herë.

Konsumi aktual: ≤30mA

Frekuenca e përgjigjes: 0-100KHZ

Mbrojtja: i papërshkueshëm nga uji, prova e vajit, parandalimi i pluhurit, IP54

Sistemi i kodit të prodhimit: Kodi binar

Jeta e punës: MTBF≥30000 (+ 25 ℃, 2000rpm)

Inercia rrotulluese: 4.0x10-8kgm²

Ngarkesa maksimale: drejtim radial20N

Drejtimi aksial: 10N

Pesha: rreth 0.4 kg

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim