Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Derë automatike rrëshqitëse > Porta e rrëshqitjes së xhamit > Dera e rrëshqitjes automatike të qelqit
Dera e rrëshqitjes automatike të qelqit
Dera e rrëshqitjes automatike të qelqit
Dera e rrëshqitjes automatike të qelqit
Dera e rrëshqitjes automatike të qelqit
Dera e rrëshqitjes automatike të qelqit
 • Dera e rrëshqitjes automatike të qelqit
 • Dera e rrëshqitjes automatike të qelqit
 • Dera e rrëshqitjes automatike të qelqit
 • Dera e rrëshqitjes automatike të qelqit
 • Dera e rrëshqitjes automatike të qelqit

Dera e rrëshqitjes automatike të qelqit

  Çmimi i njësisë: USD 1200 - 500 / Set/Sets
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 7 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-JA105

Type: Sliding

Open Style: Sliding

Opening Type: Induced

Special Function: Soundproof

Color: Silver

Certification: ISO9001, CE

Position: Commercial

Surface Finishing: Finished

Door Material:: Glass+Steel

Size:: According To Your Door Size

Application:: Office Building/restaurants/Hotel

Glass:: Double Glass/single

Controller:: Digital Controller

Door Metal Part:: Aluminum/steel

Reliable:: Reasonable Structure

Hardware:: From China Top Brand

Installation:: Easy And Convenient

Material: Stainless Steel

Additional Info

paketim: Rasti kompensatë ose karton, të përshtatshme për transportin e detit ose mallrave ajrore

prodhimtari: 300 Set/Sets per Month

markë: HongFa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Guangdong, Kinë (kontinent)

Aftësia e Furnizimit: 300 Set/Sets per Month

certifikatë: CE SGS ISO:9100

Kodi HS: 73083000

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Dera e rrëshqitjes automatike të qelqit


Veturat Automatike Dyert rrëshqitëse janë të adaptueshme për kërkesat e ndryshme të instalimit. Është projektuar për situata të trafikut të rënda si për vendet e vëllimit të rënda të këmbësorëve (tregjet e darkës, aeroportet, spitalet etj.) Dhe përdoruesit e vegjël dhe të mesëm (zyra, kimistë, restorante, etj).

774146

Detajet e produktit

Model

HF-W8525

Operating Voltage

DC 24V

Input Voltage

AC110V~AC240V  

Electronic Controller

Microprocessor Controller

Opening/closing Speed

0.7m/s (adjustable)

Safety Detection

Automatic stop/ reverse during opening or closing

Door leaf max weight

200kg*2pcs

Aluminum profile 

Powder coating, anodized, electrophoreses

Glass type

10mm,12mm thick tempered glass

HONGFA17_1

KARAKTERISTIKAT DHE PRANIMET
(1) Siguria: Operohet me marrjen e sinjaleve nga sensorë, dera lëviz automatikisht dhe do të kthehet prapa mbasi të ketë ndonjë objekt midis gjetheve dhe me sensorin e sigurisë të instaluar në të dy anët për të rritur sigurinë;
(2) Lehtë për tu instaluar: Dizajni i modularizimit e bën instalimin mjaft të lehtë, vetëm duhet të rregulloni secilën pjesë në rrugën dhe të lidhni telat, ajo do të funksionojë në përputhje me rrethanat;
(3) Besueshmëria: Adoptoni me motor DC të vogël brushless dhe kuti të ulët të zhurmës me shpejtësi të lartë dhe hyrje me pajisje sigurie, gjë që mundëson që ajo të jetë e hapur dhe e afërt shpesh në një afat të gjatë. Dhe rrota rrip në motor është bërë prej metali i cili shmang ndryshimin pas instalimit;
(4) Wide-Adaptability: Ajo mund të përdoret si për kornizat e dyerve ose dyert e xhamit pa korniza; janë në dispozicion në konfigurimin e vetme të rrëshqitjes, dy-ndarjes ose teleskopike.

HONGFA17_2

Product Specification

 

 

Aluminum Alloy Profile

Alloy Model: HF5,thermal break,non-thermal break aluminum profile

Surface Treatment:Customized(Powder coated/Fluorocarbon spraying/wood grain etc.)

Thickness:1.4-2.5mm customized

Width:80mm/120mm/128mm/178mm

 

 

Glass

Type:Clear/Laminated/Low-E/Reflective/Tempered/Floated/Coated etc.

Single glazing:4/5/6/8/10/12/15/19mm etc.

Double glazing:5mm+9A+5mm/5mm+12A+5mm/6mm+12A+6mm/5mm+0.76PVB+5mm

Triple:5mm+9A+5mm+9A+5mm

 

Hardware

Chinese famous brand

Germany famous brand

Flexibly open and firmly riveted

Sealing

Ternary ethylene propylene rubber sealing strip

Dimension

Customized

Model/Pattern

Negotiation and communication

Color

White/Champagne/Gray/Wood Grain/Silver etc.

Open Style

Swing/Sliding/Folding etc.

MOTORI PËR DYTË AUTOMATIKE SLIDING
motor of automatic door2

motor of automatic door1

a whole set of sliding door system

Certifikata jonë

HTB1KvmPPVXXXXbBXVXXq6xXFXXXy.jpg_

Çfarë shërbimi mund të merrni prej nesh?

1) shërbim OEM për ju dhe klientët tuaj.
2) Organizoni dërgesën për ju kudo.
3) Certifikimi CE / ISO-9001 / SGS
4) Video instalimi ose udhëzim për ju.
5) Sugjerim i disponueshëm për dyert e sakta.
6) Shërbime profesionale që mbështesin me gjuhë të ndryshme, email ose thirrje telefonike.
7) Udhëzimet dhe udhëzimet operative pas instalimit.
8) Shërbimi profesional / pa u lodhur pas shitjes.
9) 12 muaj garanci për të gjitha dyert dhe aksesorët.
Kategoritë e Produktit : Derë automatike rrëshqitëse > Porta e rrëshqitjes së xhamit

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim