Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Zhong Mr. Zhong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-81781055 Email:kevin@hongfadoor.com
Home > Produkte > Derë automatike rrëshqitëse > Porta e rrëshqitjes së xhamit > Derë automatike rrëshqitëse për ndërtesën e zyrave
Derë automatike rrëshqitëse për ndërtesën e zyrave
Derë automatike rrëshqitëse për ndërtesën e zyrave
Derë automatike rrëshqitëse për ndërtesën e zyrave
Derë automatike rrëshqitëse për ndërtesën e zyrave
Derë automatike rrëshqitëse për ndërtesën e zyrave
 • Derë automatike rrëshqitëse për ndërtesën e zyrave
 • Derë automatike rrëshqitëse për ndërtesën e zyrave
 • Derë automatike rrëshqitëse për ndërtesën e zyrave
 • Derë automatike rrëshqitëse për ndërtesën e zyrave
 • Derë automatike rrëshqitëse për ndërtesën e zyrave

Derë automatike rrëshqitëse për ndërtesën e zyrave

  Çmimi i njësisë: USD 1500 - 800 / Set/Sets
  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
  Min. urdhër: 1 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 10 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: HF-J471

Material: Stainless Steel

Type: Rolling

Open Style: Rolling

Opening Type: Power Driven

Special Function: Soundproof

Certification: TUV, ISO9001, CE

Position: Industrial

Surface Finishing: Finished

Name: Chemical Plant Automatic PVC Door

Door Frame: Stainless Steel, Aluminum, Galvanize Steel

Curtain Color: Red , Orange , Yellow , Green , Blue , Black , Gray ,transparent

Additional Info

paketim: Paketimi i kutive kompakte

prodhimtari: 500 sets per month

markë: Hongfa

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

certifikatë: ISO9001, CE,SGS, TUV

Kodi HS: 7308300000

port: Shenzhen,Guangzhou

përshkrim i produktit

Dera automatike rrëshqitje për ndërtesën e zyrave

Ekzistojnë tri metoda kryesore për funksionimin e dyerve moderne automatike.
1 këmbë pedale lloji: një presion kaloni është instaluar nën pedale.
2 Lloji i dritës fotoelektrike: Një aparat që lëshon rreze të lehta dhe një pajisje ndjesore fotoelektrike janë vendosur pranë derës.
Modaliteti 3 butoni: Shtypni butonin si një çelës për të hapur fletën e derës. Dera automatike hap dhe mbyll fletën e derës duke rreshqitur, varur ose palosshëm. Për të parandaluar vjedhjen, duhet të instalohen pajisje të veçanta në të njëjtën kohë. Për shembull, një derë automatike për një shtëpi duhet të jetë e pajisur me një pajisje të identifikimit të personit ose me një monitor televiziv dhe personeli jashtë shtëpisë është i kufizuar rreptësisht. Dyer automatike janë përdorur gjerësisht në qendrat tregtare, hotele, restorante, aeroporte, stacione, banka dhe raste të tjera.
Ai automatikisht hapet dhe mbyllet me sinjale të ndryshme dhe ka një term të përgjithshëm për pajisjet operative, pajisjet e ndjeshmërisë dhe komponentët e derës. (Dyert induktive të anulohet janë të detajuara në portën në natyrë.)


glass door


Operator i dyerve automatike me dyer rrëshqitës për dyer dhe dyer qelqi pa kornizë

(1) Motor:
Motori është 24 VDC pa brushless me sensor optik të integruar për lëvizje të saktë, funksionim të qetë, mirëmbajtje të lirë, çift rrotullues të lartë dhe shpejtësi të lartë operative.
(2) Kontrolluesi:
Njësia inteligjente e kontrolluesit mund të programohet për t'u lidhur me çdo sistem sigurie / alarmi, vetë-monitoruar dhe kalibruar, dhe të ruajë të gjitha të dhënat për udhëtimin e derës dhe pozicionin e frenimit.
(3) Ups
Operatori ka ndërtuar në punë të pandërprerë (bateri) funksionimin dhe sigurinë gjatë një dështimi të rrymës.

(4) Drejtimi i rripave
Makineria është nëpërmjet një rrip të dhëmbëzuar që është përforcuar nga një element elastik i tekstil me fije qelqi dhe ka një sipërfaqe të përballet me najloni për mbrojtjen e dhëmbëve në rrotull. Ky kombinim prodhon një operacion të heshtur dhe të saktë.
Gjurmët e ndjekjes janë cues bilinearë vetë-pastrues. Hekuri i sipërm është bërë nga një aliazh më i fortë, më i fortë 6351T6 që mund të zëvendësohet pa lëvizur rreze. Karroca me rrota është e pajisur me një rrotë anti-heqëse për ta bërë derën shumë të fortë dhe funksionon pa rafte.
(5) Bllokimi
Mbyllja elektromekanike: Siguron një mundësi mbyllje elektronike për siguri të plotë dhe mund të rregullohet pa mbyllje manuale, domethënë: E. Dyert e xhamit të rrumbullakosura pa korniza. Kyçi është një sistem elektrik i kontrolluar me mikroprocesor. Mikroprocesori monitoron të gjitha aspektet e funksionit të kyçjes. EG Kur bllokohet 100% e angazhuar, sigurohuni që dera të jetë plotësisht e mbyllur. Dalja e terminalit mund të përdoret për të sinjalizuar pozitën e derës dhe statusin e kyçjes në sistemin e sigurisë. Nëse lëvizja është e bllokuar,
(6) Siguria
Operacioni i derës do të kthehet automatikisht në të dy drejtimet dhe ndarja e ndjeshmërisë do të jetë e programueshme.


glass door


Pse të zgjidhni produktet tona?

1) Siguria: Kur dera po shkon, rezistenca do të fillojë automatikisht funksionin e rrëshqitjes së kundërt. Syri elektronik me infra të kuqe përdoret për të zbuluar pengesën dhe dera automatikisht mund ta shmangë atë.

2) Zhurma e ulët: hekurudhë udhëzuese najloni me fibër speciale - struktura e rripit të peshës najloni vetë-lubrifikues, duke zvogëluar efektivisht zhurmën gjatë operimit

3) Komoditet: Funksionet e shumëfishta ju lejojnë të zgjidhni statusin normalisht të hapur, automatik, kalim dhe kyçje sipas nevojave tuaja. Është e përshtatshme për të vendosur dhe përshtatur shpejtësinë e hapjes, shpejtësinë e mbylljes, mbajtjen e kohës së hapur etj.

4) Të përgjithësuar: Të përshtatshme për ndërtesa zyra, dyqane, banka, fabrika, restorante, hotele, qendra tregtare, laboratorë, spitale etj., Për të siguruar rrjedhjen e qetë të njerëzve që ecin dhe transportin e ngarkesave


Kyçi i dyerve :

DOOR LATCH


Këto pajisje

Accessories


Nëse jeni të interesuar në produktet tona, ju lutem kontaktoni me mirësi.

contact me

production process

packing & logistics


FAQ i pajisjes së sigurisëfotoceleve Door me rrëshqitje të shpejtë PVC


Q1. Sa punëtorë në fabrikë?
A: Ne kemi më shumë se 50 punëtorë.
Q2. Çfarë është kapaciteti mujor?
A: Kapaciteti ynë është 100set në muaj.
Q3. Çfarë është standardi i cilësisë materiale?
A: Dyert tona mund të kalojnë ce, SGS, iso9001.
Q4. Madhësia e derës me shpejtësi të lartë mund të konsumatorizohet?
A: Po, vetëm na dërgoni madhësinë që preferoni.
Q5. Mund të kem një mostër për kontrollin e cilësisë?
A: Po, ne mund të japim mostër.
Q6. Cila është sasia minimale për çdo porosi?
A: Normalisht 1set, por ne gjithashtu mbështesim një sasi të vogël nëse mund të pranoni një çmim më të lartë.
Q7. Cila është koha e prodhimit?
A: Zakonisht është 7 ditë, në varësi të sa urdhrave para jush.
Q8. Cila është afati i pagesës?
A: Termi ynë i pagesës është T / T dhe L / C në shikim.
Q9. Si e garanton cilësinë?
A: Produkti ynë është i garantuar për një vit, dhe çdo problem i cilësisë gjatë kësaj periudhe mbështetet nga mirëmbajtja falas. Sigurisht, shkalla e mirëmbajtjes është nën 1%.Kategoritë e Produktit : Derë automatike rrëshqitëse > Porta e rrëshqitjes së xhamit

Email tek ky furnizues
 • Mr. Zhong
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim